FK IndEx

FK IndEx

Vyriausiasis treneris:Artūras Steško
Prezidentas:Igor Kuznecov
Komandos atstovas:Georgijus Maksimovas
Antras komandos atstovas:Eduard Grudinskij
Komandos amžiaus vidurkis:33.2 metai

Oficialus komandos tinklalapis: https://www.facebook.com/fcindexsport

FK IndEx

Rėmėjai

UAB "IndEx Business Group" UAB "Oil IndEx" UAB "IndEx Logistics" UAB "IndEx" sporto centras
Vardas, pavardė Gim. data Pozicija ĮV. RP GK RK
Aleksandras Grigorjevas Aleksandras Grigorjevas 1978-12-14 [40 m.] Vartininkas 0 0 0 0
Marek Alijev Marek Alijev 1987-05-20 [31 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Darius Kaziukevičius Darius Kaziukevičius 1981-12-08 [37 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Viktor  Kuraksa Viktor Kuraksa 1982-09-09 [36 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Markas Soiko Markas Soiko 1979-01-03 [39 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Dmitrij Malyšev Dmitrij Malyšev 1988-07-04 [30 m.] Gynėjas 0 0 0 0
Vladimir Zadneprovskij Vladimir Zadneprovskij 1985-04-12 [33 m.] Saugas 0 0 0 0
Andrius Stankevičius Andrius Stankevičius 1982-04-28 [36 m.] Saugas 0 0 0 0
Valdemar Voinič Valdemar Voinič 1983-07-17 [35 m.] Saugas 0 0 0 0
Eduard Grudinskij Eduard Grudinskij 1984-05-11 [34 m.] Saugas 2 0 0 0
Dmitrij Nikitin Dmitrij Nikitin 1997-09-17 [21 m.] Saugas 0 0 0 0
Igor Kuznecov Igor Kuznecov 1984-04-10 [34 m.] Puolėjas 1 0 0 0
Artur Mikaila Artur Mikaila 1985-06-04 [33 m.] Puolėjas 0 0 0 0
Edvardas Nuobara Edvardas Nuobara 1988-11-28 [30 m.] Puolėjas 1 0 0 0
Vitalij Krasovskij Vitalij Krasovskij 1977-12-06 [41 m.] Puolėjas 0 0 0 0
Andžej Monkevič Andžej Monkevič 1997-11-18 [21 m.] Puolėjas 0 0 0 0
* žaidėjas iš aukštesnės lygos