7x7 A divizionas: Atostogaujančius vijosi tik Navigatoriai Visos

Pradėsiu nuo atsiprašymo, kad  šią apžvalgą skaitote praėjus tiek daug laiko nuo rungtynių. Bet vis dėl to, vadovaujuosi principu, kad geriau vėliau negu niekad.

Kalbant apie pastarąją Sekmadienio Futbolo Lygos žiemos 7x7 čempionato A diviziono turnyro rungtynių dieną, pirmiausia verta pasakyti, kad nei lyderė Viltis, nei dar vis nepraradęs vilčių baigti čempionatą pirmojoje vietoje Margiris per ją ilsėjosi. Ir tai buvo šansas lyderius privyti žemesnes vietas užimančioms komandoms.

Bet iš karto dera pasakyti, kad nelabai kas juos ir vijosi. Nebent visus šešis taškus surinkusi Navigatorių komanda.

Bene svarbiausias dienos mačas buvo, kai ragus Navigai surėmė su taip pat, kaip ir jie pirmą susitikimą laimėjusiu Aktu. Žiūrint į turnyro poziciją ir primetant, kad iki ano sekmadienio Aktas apie trečią vietą vis dėl to pagalvodavo, pergalė jam buvo reikalinga, kaip žuviai vanduo. Bet ... Navigai triumfavo 4:2. Ir realiai išsprendė, kas bus trečias.

Ne, ne taip rašau. Navigai realiai išsprendė, kad Aktas trečias nebus. O štai patys pasitampyti bent jau su Margiriu dėl antrosios vietos jie turi neblogus šansus, kadangi Margiris Navigatorius telenkia dviem taškais, o sužaistų rungtynių skaičius – tas pats. O teorinių galimybių Navigatoriai turi ir būti pirmi.

Prieš rungtynes su Navigatoriais, Akto komanda nelengvai 3:2 nugalėjo El Dorado futbolininkus. Navigatoriai gi 3:0 įveikė VGTU-Vilkus (gal tiksliau navigatorius Ričardas Kulis trimis tiksliais šūviais tuos vilkus ir iššaudė).

Nei vieni, nei kiti šiomis pergalėmis varžovų nepalaužė. Ir El Dorado ir VGTU antruosius mačus laimėjo. VGTU iškovojo pergalę rimtoje kovoje su TEC 5:4, o El Dorado 7:1 sutriuškino Skaidiškes (3 Deivido Reimario (El Dorado) įvarčiai, 1 Jaroslavo Dičkovskio (Skaidiškės) raudona kortelė).

Kaip ten bebūtų, šį kartą neatsirado nė vienos komandos, kuri iš Sportimos būtų išvykusi visiškai tuščiomis. Bent po vieną tašką išsivežė visi, net autsaideriai. Tie, kurie buvo visiški autsaideriai – prieš pastarąjį sekmadienį vilkosi paskutinėje dešimtojoje vietoje, FK78 išsivežė tris.  Ir tapo ne visiškais autsaideriais, nes taškais pavijo Skaidiškes.

Tiesa, pernykščių čempionų padėtis tebėra labai ne kokia ir ta paskutinė diviziono vieta jiems labai aktuali, kadangi sužaidę FK78 yra dviem rungtynėmis daugiau ir už Skaidiškes, ir už absoliučią daugumą tų komandų, kurios yra virš jų.

Pirmą mačą FK78 žaidė su TEC ir nusileido jiems 4:8. Čempionų-autsaiderių snaiperis Ramūnas Stonkus per šias rungtynes pelnė hattricką, iš kitos pusės Valdemaras Šaveiko įmušė šešis įvarčius.

„TEC pirmavo įmušę jau vos ne pirma ataka. O paskui dar įmušė. Ir buvo taip, kad mes vis priartėjam, o tie - vėl įmuša. Taip ir prasitampėm, o gale jau praradom viltį, po to, kai vėl priartėjom ir gavom atgal. Ir tada jie dar padidino santykį“, - pasakojo FK78 futbolininkas Marijus Rimas.

Kitos rungtynės, su Ateities Švara FK78 pasisuko kur kas parankiau.

„Prieš Švarą pirmavom 2:0, paskui atvirai atsipalaidavom, nes galvojom, kad jau tikrai laimėsim ir tie išlygino.

Vėliau net persvėrė ir dar išėjo viens ant vieno. Bet neįmušė. Tada mes greit palyginom ir jie kažkaip palūžo. Ir tada įmušėm dar“, - įvykius per pergalingas FK78 rungtynes dėstė M. Rimas.

FK78 nugalėjo Ateities Švarą 5:3.

FK78 futbolininkai – ne jaunuoliai, daugelis jų matę kur kas rimtesnio futbolo ir dėl to SFL žiemos 7x7 pirmenybės jiems nėra klausimas žūti ar būti? Tačiau, anot M. Rimo, kitas klausimas – ar užims ne paskutinę vietą? - jiems nėra visiškai nesvarbus

„Na vis tiek norisi pakilti, visi žinom, kad prie farto dar galim likt ketvirti nuo galo“, - kalbėjo pašnekovas.

Sutinku. Bet farto, jums vaikinai, tam reikėtų ohoho kokio...

Aš tai galvočiau, kad gal ir neblogai būtų, kad FK78 sugebėtų pakilt bent per vieną laiptelį. Vis tik čempionui po metų užimtu paskutinę vietą – visiškai ne kas...

„Šį sezoną prasčiau renkamės ir drausmės aikštėje trūksta. Pernai Andrius Skerla su Rolandu Džiaukštu biškį tvarkos priduodavo, o dabar nesigina niekas“, - čempionų nuopuolį aiškino M. Rimas.

Rezultatai

 TEC – FK78 8:4, Vilkai – Navigatoriai 0:3, Aktas – El Dorado 3:2, Ateities Švara – Skaidiškės 3:3, FK78 – Ateities Švara 5:3, Aktas – Navigatoriai 2:4, TEC – Vilkai 4:5, El Dorado – Skaidiškės 7:1.

Įvarčiai

Viso per diena įmušti 57 įvarčiai.

Daugiausia jų – 12 įmušta per TEC – FK78 rungtynes. Mažiausiai – 3 per Vilkų – Navigatorių susitikimą.

Daugiausia įvarčių per dieną įmušė TEC – 12. Mažiausiai – Skaidiškės 4.

Mažiausiai įvarčių praleido Navigatoriai – 2, Daugiausiai – FK78 – 11.

Rezultatyviausias dienos žaidėjas – Valdemaras Šaveiko, 6 įvarčiai.

Anonsas

Jau rytoj  išauš dar viena A diviziono pirmenybių diena. Susitiks:

Nuo 12.30. Skaidiškės – Viltis, Vilkai – Ateities Švara, El Dorado – Margiris, Navigatoriai – TEC.

Nuo 13.15. TEC – Ateities Švara, El Dorado – Vilkai, Margiris – Skaidiškės, Navigatoriai – Viltis.