7x7 A divizionas:Viltis - įveikiama Visos

O žinot, pasirodo SFL žiemos 7x7 čempionato A divizione gali pralaimėti ir Viltis. Jei turi priešininką, kuriam tai principo reikalas. Kuris turi žaidėjų, žaidusių toje pačioje Viltyje ir supykusių ant pirmojo rato šių komandų rungtynių teisėjo. Tai aš supratau iš pokalbio su VGTU-Vilkų komandos vadovu Haroldu Kerušausku, po to, kai 11 rungtynių laimėjusi Viltis nusileido tai ekipai.

Tada pirmajame rate Viltis įveikė VGTU 3:1. Dabar Vilkai revanšavosi 3:2.

„Buvom labai užsimotyvavę laimėti, - pripažino H. Kerušauskas. - Nes per pirmąsias rungtynes su Viltimi iš mūsų taškus atėmė teisėjas. Dabar susirinkome gerą sudėtį ir iškovojome pelnytą pergalę. Nieko pas juos geriau nebuvo. Tai pasijautė galbūt ne žaidime, o psichologijoje. Mes tiesiog atėjome laimėti šias vienerias rungtynes. Apie antrąsias nė negalvojome. Visas pajėgas metėme mačui su Viltimi – buvo didžiulis noras nugalėti komandą, kuri dar nebuvo praradusi taškų. O mes savęs silpnesniais už juos tikrai nelaikome.“

Pats Haroldas ne vienus metus yra vilkėjęs Vilties marškinėliais.

„Aš ir dar keli mūsų komandos žaidėjai Viltyje žaidėme nuo pat jos susikūrimo. Ir tuo pačiu metu žaidėme studentų lygoje už VGTU. Taip po to ir susidėliojo mūsų pačių komanda“, - pasakojo jis.

Pralaimėjusi Viltis antrosiose rungtynėse įtūžį išliejo ant FK 78, sutriuškinusi juos 8:1.

“Vis dar esame vienvaldžiai lyderiai ir titulo likimą laikome savo rankose, Tačiau persvara nuo antroje vietoje žengiančio Margirio - jau tik 5 taškai”, - po turnyro dienos rašė Vilties Facebook paskyra.

Margiris per antrąsias rungtynes nugalėjo Vilties skriaudikus – Vilkus.

„Jie – vyrukai sportuojantys, viską daro daug greičiau negu mes, - apie antrąsias rungtynes pasakojo H. Kerušauskas. - Bet, kaip pakalbėjom su chebra, tai veikiausiai pralaimėjom dėl to, kad taktiškai sužaidėme blogai. Nebuvo tie varžovai tokie įspūdingi. Galbūt jeigu būtume į tas rungtynes žiūrėję tvarkingiau, rezultatas būtų kitoks. Tiesiog ėjom ir žaidėm, negalvodami nei apie taškus, nei apie galimus turnyrinės lentelės pokyčius.  Dabar mes šiose pirmenybėse tegalvojame – kaip sužaisti būtent tas rungtynes. O kažkokių aukštesnių tikslų jose neturime.“

Margiris iškovojo 6 taškus. Pirmąjį dienos mačą ši Viltį besivejanti komanda 5:3 nugalėjo Aktą.

Abi pergales per dieną iškovojo ir Navigatoriai. Iš pradžių jie 2:1 įveikė FK78, p vėliau – 8:2 El Dorado.

„Nelengvos rungtynės buvo, - kalbėjo Navigatorių atstovas Kęstutis Maželis apie susitikimą su FK 78. - Turėjom biškį vargo, bet iš kitos pusės, turėjom ir progų, kurių neišnaudojome.

Varžovai buvo stiprūs: gerai kovoja, kaunasi, nesvarbu, kad ta komanda yra iš turnyro lentelės apačios, jos žaidėjai tikrai moka žaisti futbolą.“

Šiaip jau FK 78 komandoje registruotos tokios nesenos praeities žvaigždės, kaip Deividas Šemberas ir Andrius Skerla. Tiesa, anot Navigatorių vadovo, nė vienas jų rungtynėse su jais nežaidė.

„Ne, tokių superžvaigždžių, kaip Deividas Šemberas ar Andrius Skerla nebuvo, - tvirtino K. Maželis. - Nors ne visus žmones iš veidų pažįstu, bet bent jau Šemberą su Skerla atpažinčiau. Bet vis vien FK78 buvo tokių žmonių, kurie kamuoliuką valdo puikiai.“

Navigatoriai per šias rungtynes buvo išsiveržę į priekį 2:0, jų varžovai švelnino.

Per antrąsias rungtynes El Dorado pirmąjį įvartį įmušė Navigatoriams pirmaujant 4:0. Dviejų minučių bėgyje sumušė du – 2:4. O po to vėl mušė Navigatoriai ir įmušė dar keturis įvarčius (8:2).

„O šiaip tai El Dorado net nuteikė nemaloniai, - sakė Kęstutis. - Nes kiek mes juos pažįstame, tai yra tikrai stipri komanda, bet vyrai buvo visai be motyvacijos. Nežinau, galbūt jie jau palaidoję šį sezoną, ar kas jiems. Sunku pasakyti, kokia pas juos situacija, bet nežaidė jų lyderis Darius Pupliauskas, o visi kiti, berods, buvo ir, atrodytų, pasipriešinti būtų galėję kur kas rimčiau.“

Modestas Bajoriūnas per šias rungtynes įmušė hattricką.

Laimėję dvi pergales, Navigai užkopė į trečiąją A diviziono vietą.

Ar bandys kopti dar aukščiau? – paklausiau K. Maželio.

„Tikimės laimėti kitas rungtynes, o jau kaip išeis – matysim, – atsakė jis. - Labai jau stipriai aukštesnės vietos nuo mūsų atitrūkusios, todėl labai daug ko tikėtis nelabai ir gali. Nebent, kad likusias savo rungtynes laimėsim ir išlikti ten, kur esame, pavyks.

Mes apie rezultatus rūbinėje nekalbame absoliučiai, tik apie tai, kad reikia siekti laimėjimų ir turėti gerą nuotaiką – tai mums svarbiausia.“

Rezultatai

Margiris – Aktas 5:3, FK78 – Navigatoriai 1:2, Vilkai – Viltis 3:2, El Dorado – Ateities Švara 3:1 (Edvinas Mučinis įmušė 3 įvarčius), El Dorado – Navigatoriai 2:8, Margiris – Vilkai 5:1. Viltis – FK78 8:1, Ateities Švara – Aktas 3:7.

Įvarčiai

Viso per varžybų dieną įmušti 55 įvarčiai.

Daugiausiai įvarčių – po 10 įmušta per El Dorado – Navigatorių ir Ateities Švaros – Akto susitikimus. Mažiausiai – 3 per FK78 – Navigatorių mačą.

Daugiausia įvarčių įmušė Aktas, Navigatoriai ir Viltis – po 10. Mažiausiai – FK78 2.

Mažiausiai įvarčių praleido Navigatoriai – 3. Daugiausiai – Ateities Švara ir FK78 po 10.

Rezultatyviausi dienos žaidėjai – Gajus Kulbis (Margiris) ir Edvinas Mučinis (El Dorado) po 4.