7x7 B grupė: Čempionė - Visinčia Visos

Kadangi Sekmadienio Futbolo Lygos žiemos 7x7 B grupėje komandų buvo tik 10, ji savo turnyrą spėjo baigti dar iki Vyriausybės potvarkio, uždraudžiančio futbolą uždarose erdvėse.

Todėl dabar galim ramiai sveikinti Visinčią, laimėjus pirmąją vietą.

Prieš paskutinę sezono žaidimo dieną situacija buvo tokia, kad jau baigęs savo pasirodymą IFEX-Margiris Visinčią lenkė penkiais taškais. Ir pastarajai trūks pliš reikėjo laimėti abejas rungtynes.

Pirmi kelią link aukso Visinčiai užkirsti bandė VSG United. Nepavyko. Rezultatas 5:2 Visinčios naudai, trys Dariaus Kazubovičiaus įvarčiai.

Prieš antrąsias Visinčios rungtynes su Ozu susiklostė tokia situacija, kad taškų reikėjo abiem komandoms. Ozas, pretendavęs į trečiąją vietą, prieš tai 4:1 nugalėjo Vienus Vartus. Tokiu pat rezultatu Ozo konkurentai FK78 įveikė Ave.Ko. Jie surinko tiek pat taškų ir tam, kad būtų trečias,. Ozui reikėjo surinkt bent tašku daugiau nei svarbiausi varžovai.

Ir Ozas labai rimtai kibo Visinčiai į atlapus. Kurį laiką pirmavo 3:1, sėkmingai gindamasis ir neatrodė, kad kas nors čia rimtai pasikeis. Bet netrukus ir pasikeitė. Ir panašu, kad pats Ozas tame ir kaltas. Viena klaida, kita... O Visinčia tokių neatleidžia.

Žodžiu laimėjo šalčininkėliečiai ganėtinai ramiai ir užtikrintai – 8:3.

FK78 tuo metu 6:2 sutvarkė Trakus ir užsitikrino trečiąją vietą.

Šis rezultatas reiškė ir tai, kad penktojoje vietoje lieka Spartakas, surinkęs vienodai taškų su Trakais, bet turintis geresnį tarpusavio rungtynių saldo.

Trakai paskutinę dieną sužaidė vienerias rungtynes, nes prieš jas turėjęs būti Trakų rajono derbis neįvyko – Lentvario komanda neapsireiškė Sportimoje. Aiškūs B diviziono autsaideriai lentvariečiai padovanojo tritaškį ir VSG United.

Septinti liko kur kas aukštesnių ambicijų sezono pradžioje turėję Vieni Vartai, kurie, kurie po pralaimėjimo Ozui, tokiu pat rezu 4:1 sudorojo Ave.Ko.

Ave.Ko liko devinti, aštuntąją vietą užėmė VSG United.

Na o paskutinę, aišku, - Lentvaris.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – D. Kazubovičius, 45 įvarčiai.

Citatos

Viktoras Frizelis (Visinčia): „Mums susitikimas su Ozu buvo labai svarbus. Jie juk pretendavo į prizinę vietą ir jiems taip pat reikėjo laimėti. Bet iš pradžių buvome kažkokie atsipalaidavę, neįmušėme savo įvarčių, ėmėme atsilikinėti, bet paskui viskas stojo į savo vietas. Gal ir varžovai pavargo. O gal tiesiog tai, kad įmušėm įvarčius į savo progų

Tobulėjam. Pernai laimėjom C divizioną, dabar – B. Šiemet mes trupučiuką pasistiprinom, paėmėm daugumą žaidėjų iš Granito. Gal 80 procentų. Ir tai buvo neblogas pasiruošimas artėjančiam lauko sezonui.

Mes ir planavom, kad Granito vyrukai bus mūsų komandos variklis. Jie yra jauni, susižaidę tarpusavyje. Paėmėm į komandą būtent tuos legionierius, kurių mums ir reikėjo.“

Pradėjom mes sunkiau, trūko susižaidimo. Šiaip tikslo laimėti šį turnyrą neturėjome, bet kai supratome, kad žaidimas gaunasi, kad išnaudojam savo progas, mušam įvarčius, pagalvojom – o kodėl netapus čempionais?

Marijus Rimas (FK78): „Paskutinę žaidimo dieną susirinkome ne idealiai, bet ganėtinai neblogai, žaidėm susikaupę ir pasiekėm reikalingą rezultatą. Galutiniu rezultatu esame patenkinti, nes pasiekėme tikslą tapti prizininkais, į priekį praleidom tik geresnio futbolo čiupinėjusius jaunesnius varžovus.“

Domantas Savičius (Ozas): „Visas turnyras - beveik gerai. Jei būtume pastoviai rinkę geriausią sudėtį - turėtume medalius.

Kiekvieną savaitgalį buvo taisytinų dalykų, bet esmė, kad kolektyvas žiemos metu gerai pajudėjo.

Sveikinimai Visinčiai - pelnytai laimėjo.“

Vidmantas Zagurskas (Trakai): „Mūsų komanda liko patenkinta pirmenybėmis, gan gerai rinkosi i varžybas. Organizacija puiki užsibrėžti tikslai įgyvendinti.“

Dienos įvarčiai

Per paskutinę varžybų dieną buvo įmuštas 41 įvartis. Arba 6,833 per rungtynes.

Daugiausia įvarčių buvo įmušta Visinčios ir Ozo mače – 11. Mažiausiai – Ave.Ko ir Vienų Vartų, Ave.Ko ir FK78 bei Ozo ir Vienų Vartų rungtynėse – po 5.

Rezultatyviausia dienos komanda – Visinčia, 13 įvarčių, nerezultatyviausia – Ave.Ko, 2 įvarčiai.

Rezultatyviausias dienos futbolininkas – D. Kazubovičius, 5 įvarčiai.