7x7 D divizionas: lyderiai barstė taškus Visos

 

Sekmadieniniame D grupės ture įdomybių netrūko – po vieną antausį gavo visos trys pirmaujančios komandos, tad nei viena jų stipriai nepagerino savo pozicijų kovoje dėl aukso. Tokia padėtis turėtų tenkinti nežaidusius „Ozo tapyrus“, kurie kitą savaitgalį turės šansą grįžti į prarastas vietas.

 

REZULTATAI:

WorldOne United 1:2 Žemaičiai; Dūkštos 1:5 VSG United; Katastrofa 1:1 Reaktyvas; Vieni vartai 1:2 Vova;

WorldOne United 1:3 Vova; VSG United 2:3 Vieni vartai; Dūkštos 3:3 Katastrofa; Žemaičiai 1:5 Reaktyvas;

 

SKAIČIAI

Savaitgalio metu viso buvo pelnyti 35 įvarčiai (vid. 4,4 per rungtynes);

Rezultatyviausios rungtynės: Dūkštos – VSG United (1:5), Dūkštos – Katastrofa (3:3), Žemaičiai – Reaktyvas (1:5) – visose po šešis įvarčius;

Rezultatyviausia komanda: VSG United (7 įvarčiai);

Mažiausiai rezultatyvi komanda: WorldOne United (2 įvarčiai);

Rezultatyviausias futbolininkas pasibaigus turui: Ignas Kirsnys (VSG United; 25 įvarčiai);

 

LYDERIAI

Kaip jau minėta įžangoje, suklupimų neišvengė nei viena iš šiuo metu prizininkų pakylą užėmusių komandų. Štai „VSG United“ pirmame dienos mače nesunkiai į pavėsį padėjo „Dūkštas“, bet vėliau krito prieš kaimynus „Vienus vartus“, kurie į šį mačą atvyko prieš tai gavę skaudų smūgį ir svarbioje akistatoje nusileidę „Vovai“.

„Žemaičiai“ dieną pradėjo išvargta pergale prieš vienus autsaiderių „WorldOne United“, tačiau vėliau kiek netikėtai kapituliavo prieš „Reaktyvą“.

Galima neabejoti, jog rezultatus sužinoję ir podiumo papėdėje šiuo metu laukiantys „Ozo tapyrai“ tokių baigčių tikrai nuliūdinti nebuvo ir, nors jiems patiems dar teks ne viena sunki akistata, tiesioginių konkurentų duobelės juos pradžiugino. Dabar oranžiniams dar liks padaryti savo darbo dalį.

 

VIDUTINIOKAI

Čia savaitgalis pozityviausiai susiklostė „Vovai“ – ekipa iškovojo abi pergales (viena jų buvo pasiekta prieš į auksą besitaikančius „Vienus vartus“) ir taip bent kuriam laikui šoktelėjo į ketvirtą vietą. Žinoma, šansų, kad bus pakilta aukščiau nėra daug, tačiau toks sėkmingas pasirodymas gali padėti pagerinti komandos nuotaikas prieš likusį paskutinį turą.

„Reabilitacija pavyko 100%. Vienas geresnių turų ne tik dėl pasiektų dviejų pergalių, bet ir žaidimo prasme. Aikštelėje judėjome gražiai, daug tikslių pasų, gera gynyba, todėl manau, kad rezultatai yra dėsningi. Kaip ir minėjau anksčiau, nematau aš šiame divizione kažkokių aiškių lyderių ir bet kas gali nugalėti bet ką. Netgi sakyčiau, kad rungtynės prieš „WorldOne United“ buvo sunkesnės, negu prieš „Vienus vartus“.

Visada smagu užbaigti čempionatą pergalėmis, todėl paskutiniame ture pasistengsime tą ir padaryti“ – pagyrų savo komandai negailėjo vovinis Ignas Rudzevičius. Beje, pačiam Ignui turas ir asmeniškai pavyko itin geras – iš penkių visos komandos pelnytų įvarčių jis pasižymėjo keturiais, o prie paskutiniojo sėkmingai prisidėjo kaip asistentas.

 

O štai „Dūkštos“ sekmadienį pamiršti turbūt norės kaip įmanoma greičiau. Pirmoje dienos dvikovoje buvo stipriai nusileista „VSG United“ komandai, o paskui sekė tai, ką numatyti buvo sunku – komanda solidžiai 3:0 pirmavo prieš „Katastrofą“, tačiau akivaizdžiai per anksti patikėjo pergale, suteikė geltoniesiems šansą užsikabinti ir buvo nubausti – pabaigoje praleidus du įvarčius reikėjo tenkintis lygiosiomis 3:3.

 

„Reaktyvo“ kolektyvas taip pat sekmadienio rungtynes gali vertinti labiau pozityviai – nors pirmame mače (tiksliau – jo pabaigoje) buvo paleista pergalė prieš „Katastrofą“, vėliau SFL senbuviai į aikštę žengė užsivedę ir sudorojo vienus lyderių „Žemaičius“, taip bent įgyvendinę vieną iš sau prieš sezoną keltų tikslų – atimti taškus iš lyderių ir palikti savo žymę medalių dalybose.

„Šį savaitgalį įvykdėme visus šiems metams iškeltus tikslus - užsitikrinome 7-ąją vietą, ir nugalėjome bent vieną į trejetuką pretenduojančią komandą. Į kitas rungtynes jau galime ir nebesirinkti (šypsosi). Nereikėjo jokio papildomo užsivedimo, tiesiog mirtinai varžovus sukapojome kontratakomis, puikiai realizuodami progas, ko negalima pasakyti apie rungtynes prieš „Katastrofą“.

Šį savaitgalį norėjosi trijų taškų, iškovojome keturis. Planas įvykdytas su kaupu, nors ir iš kitos pusės. Prieš „Katastrofą“ tikrai nepasisekė - pagal planą atidavėme jiems iniciatyvą, nes kitaip sunkiai sekasi mušti ir daug praleidžiame. Tai didžiąją varžybų dalį žaidėme antru numeriu. Puikiai gynėmės ir turėjome daug progų uždaryti rungtynes. Keletas šansų mušant iš situacijų du prieš vieną privalėjo baigtis įvarčiais, tačiau kai neįmuši tu, įmuša tau. Paskutinėmis minutėmis praleistas įvartis buvo labai skaudus.

Prieš „Žemaičius“ taip pat žaidėme antru numeriu, pirmi praleidome, bet greitai išlyginome. Skirtumas buvo tik toks, kad prieš „Katastrofą“ žemais perdavimais pereidavome į varžovų pusę, dabar daug kamuolių tiesiog reikėjo išnešinėti. Varžovai nenusipelno tokio didelio skirtumo, nes žaidė neblogai, tiesiog mes puikiai žaidėme gynyboje. Daug smūgių blokuodavome ir didžioji dauguma jų buvo iš 20-25 metrų, šalia vartų. Buvo labai pavojingų smūgių taip pat. Pavykdavo perimti daug kamuolių žaidime vienas prieš vieną, ko pasekoje sekdavo 2-3 perdavimų kontratakos, iš kurių įmušėme net keturis įvarčius. Jų įvartį tai patys įsimušėme po kampinio. Laimėjome prieš stipresnį varžovą ir tuo labai džiaugiamės“ – po neblogo savaitgalio kalbėjo „Reaktyvo“ vadovas Justinas Baužys.

 

AUTSAIDERIAI

„WorldOne United“ pirmose dienos rungtynėse rimtai kibo į atlapus „Žemaičiams“, tačiau taškų tai neatnešė, tad didesnės viltys buvo siejamos su dvikova prieš „Vovą“. Vis dėlto, ten sėkmės taip pat pritrūko, tad komandai savaitgalis buvo visiškai tuščias.

Tuo tarpu jų kaimynai „Katastrofa“ dar du kartus buvo priversti vytis varžovus, ir dar du kartus tai padarė. Iki pergalių kiek pritrūko, tačiau reikalai buvo pagadinti dvejoms vidutiniokų komandoms. Štai kaip savaitgalis aprašytas geltonųjų feisbuko puslapyje:

„Pirmas rungtynes su "Reaktyvu" pradėjom vangokai ir gana greitai prasileidom. Vis dėlto, paskui oponentai strategiškai atsitraukė atgal ir siekė gaudyti mus kontrose, o mes ilgiau kontroliavom kamuolį. Iš to kontroliavimo susikūrėm kelias progas, bet kaip nepadarėm normalių smūgių, taip nepadarėm. Kaip bebūtų, pačioj pabaigoj Mironas po neblogos kombinacijos atsidūrė laiku ir vietoj, iš arti įmušė ir taip ištraukė tašką. 

Vėlesnė akistata su "Dūkštomis" buvo kažkoks kosmosėlis. Tradiciškai anksti prasileidom, vėl savų nenusimušėm, o čia pat trijų-keturių minučių atkarpoje gaunam dar du ir jau turim minus tris. Bet tiek ir tereikėjo - varžovai visiškai atsileido (tą puikiai iliustravo epizodai, kai jie išėję ant greito dviese-trise prieš vieną, vadovaudamiesi mintimi "saugiai vedam, galiu pasavanaudžiaut", neduodavo paso ir gadino atakas patys). Pirma baudos smūgiu pašvelnino Nedas, po to jau pradėjom jaust, kad patys dar kažką galim nuveikt, spustelėjom, pradėjom labiau vertint kamuolį ir per paskutines penkias minutes tikslūs Jaro ir Loveikio smūgiai atnešė mums tokį smagų taškelį. Užmirškit visus 2005-ųjų Stambulus, čia visai kitas lygis.

Šitoje vietoje apibendrindamas [Administratorius] nueis į tam tikras literatūrines lankas. Antrą savaitgalį iš eilės prisiverdam sau košės, nors paskui ją ir išsikuopiam. Gal kitam kartui pabandom pakeist meniu ir vietoj tos košės kokį nesusvilusį blyną išsikept?“

 

ANONSAS

D grupės kovos tęsis jau artimiausią sekmadienį (vasario 18-ąją), o jose nedalyvaus „Dūkštos“ ir „WorldOne United“. Tačiau netrūks ir įdomių akistatų – štai „Ozo tapyrai“ susitiks su „Vienais vartais“, o „VSG United“ išbandys „Žemaičių“ kovingumą.

11.00 PILK – Katastrofa; Ozo tapyrai – Vieni vartai; Vova – Reaktyvas; VSG United – Žemaičiai;

11.45 Ozo tapyrai – Katastrofa; Vieni vartai – PILK; VSG United – Reaktyvas; Žemaičiai – Vova;