7x7 E divizionas: Dienos herojai - Top Kickers ir Polivektris Visos

Pirmiausia atsiprašau, kad apžvalga vėluoja rekordiškai ir kad ji bus kitokia, nei būdavo anksčiau.  Tiesiog ne visad viskas puikiai susiklosto ir apžvalgininkams. Futbolo žaidėjų tarme, nebuvo farto. Ir dėl turim tai, ką turim.

Dabar keliaujam prie Sekmadienio Futbolo lygos Žiemos 7x7 E diviziono.

Pradėkime nuo to, kad Dineris dar netapo jo čempionu. Nors iki to tikslo jam - labai netoli. Dabar Dinerio komandai pakanka surinkti du taškus per du paskutinius mačus ir ji taps varžovams nepavejama.

Tiems vieninteliams varžovams, kurie teoriškai dar gali jį aplenkt – Old Boys.

Tiesa, galbūt Dineriui nereiks net laimėti taškų, jei po savaitės Old Boys paslys patys.

O Dineris jau praėjusį sekmadienį galėjo būti tuos reikalingus taškus susirinkęs. Jei ne kluptelėjimas per rungtynes su Polivektriu.

Polivektris – labai savotiška komanda. Sezono pradžioje pralaimėjusi mačą po mačo ir skendėjusi 10-ojoje vietoje, vėliau ėmė gana dideliais tempais kilti turnyro lentele ir visiškai nesiskaityti su jos autoritetais. Ir matot štai – išnaglėjo tiek, kad antrą kartą laimėjo abi dienos pergales ir vieną iš jų – prieš patį Dinerį.

Dineris su Polivektriu žaidė pirmą dienos mačą ir po jo tapo aišku, kad idėją švęsti čempionų titulą Dineriui teks atidėti Bent dvejoms savaitėms.

Gžegožas Vilkinas į lyderių vartus įmušė pokerį, o viso Polivektris laimėjo 6:2.

Antrą mačą Polivektris žaidė su autsaideriais Pagiriais. Ir padarė juos tokiu pačiu įvarčių skirtumu, kaip ir lyderius - 5:1.

Dineris išsiliejo ant Vikingų ir pakenkė jiems kovoje dėl medalių, nugalėjęs Ikea remiamą komandą 6:3. Šiame mače pasižymėjo Viačeslavas Rodevičius, pelnęs tris įvarčius.

Vikingai tądien iškovoję vieną pergalę (4:1 įveikę Pagirius), virš savęs praleido dar vieną abejas dienos rungtynes laimėjusią komandą – Top Kickers.

„Top Kickers pergalių seriją pratęsė iki 7 rungtynių! Pirmmae mače 4:0 įveikta BetGames ekipa, o netrukus nuginkluoti tapo ir Oldboys vyrukai, kurie šiuo metu užima antrą vietą lygoje. Panašu, kad intriga dėl medalių išliks iki pat paskutinio turo“, - rašė Kickerių Facebook paskyra. O mes pridėkime, kad Old Boysams jie pakrovė rezultatu 3:1.

Old Boys gi per pirmą mačą 4:1 įveikė Refrą.

Tada pretendentų į sidabrą gretos dabar rikiuojasi taip: antri – Old Boys, nuo lyderio Dinerio atsiliekantys 11 taškų, treti – Top Kickers, nuo pastarą sekmadienį jų pačių įveiktų Old Boysų atsiliekantys  dviem taškais, ketvirti – Vikingai, dviem taškais atsiliekantys jau nuo Top Kickers. Visoms 2-4 vietas užimančioms komandoms liko sužaisti tiek pat – po ketverias rungtynes.

Kovoje dėl medalių labai įdomi bus kita šio diviziono diena, kai Vikingai rungsis iš pradžių su Top Kickers, po to – su Old Boys.

Nė vieno taško aprašomą sekmadienį neiškovojo dvi autsaiderių komandos: Pagiriai ir BetGames.TV. Pastaroji, be pralaimėjimo Top Kickers, dar 3:6 nusileido Refrai. Arnoldas Gerasimovas į BetGames.TV vartus įmušė keturis įvarčius.

O tai buvo dviejų autsaiderių susitikimas,  kurį laimėję Refros futbolininkai  šiek tiek atitolo nuo tų, kurie velkasi dviejose paskutinėse vietose.

E diviziono turnyras atsinaujins per valstybinę šventę – Kovo 11-jąją.

Rezultatai

Pagiriai – Vikingai 1:4. Dineris – Polivektris 2:6, Top Kickers – BetGames.TV 4:0, Refra – Old Boys 1:4, Vikingai – Dineris 3:6, Pagiriai – Polivektris 1:5, BetGames.TV – Refra 3:6. Top Kickers – Old Boys 3:1.

Įvarčiai

Per dieną E divizione įmušta 50 įvarčių.

Daugiausia jų krito per Vikingų – Dinerio bei BetGames.TV – Refros rungtynes – po 9. Mažiausiai – per Top Kickers-BetGames.TV ir Top Kickers-Old Boys susitikimus po 4.

Daugiausiai įvarčių įmušė Polivektris – 11, mažiausiai – Pagiriai 2 įvarčius.

Mažiausiai praleido Top Kickers – 1, daugiausiai – BetGames.TV – 10.

Rezultatyviausi dienos žaidėjai – Arnoldas Gerasimovas (Refra), Deividas Maciulis (Top Kickers), Mantas Valiukaitis (Vikingai) ir Gžegožas Vilkinas (Polivektris) po 4.