7x7 E divizionas: Dineris vis laimi ir tolsta nuo likusiųjų Visos

Dinerio komanda Sekmadienio Futbolo Lygos 7x7 E divizione laimėjo dar dvi pergales. Atsibodusi pradžia, ar ne?  Taip galima E diviziono apžvalgas pradėti apie kiekvieną diviziono sekmadienį. Na išskyrus tuos, per kuriuos Dineris ilsisi ir nežaidžia Sportimoje.

Dineriui, aišku, dėl to neįdomumo nei šilta nei šalta. Jis sau laimi ir laimi, galvos nesukdamas. Kaip ir šįkart Dinerio futbolininkai iš pradžių 3:0 sutvarkė Imperialą, o po to pasismagino su Refra, laimėję nepadoriu rezultatu 11:2 (per šį mačą siautėjo Viačeslavas Rodevičius, įmušęs penkis įvarčius).

Taigi, Dineris, kaip kaskart, laimėjo abu mačus, iškovojęs devintą ir dešimtą pergalės (per devintąsias ir dešimtąsias sezono rungtynes) ir dar labiau nutolo nuo persekiotojų.

Tiesa, gal ir būtų nenutolęs, bet taip susiklostė, kad antroje vietoje iki aprašomosios dienos buvę Old Boys, atostogavo ir, suprantama, taškų nerinko.

Old Boysus aplanekė Vikingai. Tiesa, ne tokiu atstumu, kokiu norėjo, nes surinko tik keturis taškus.

Mat jau per pirmą dienos mačą Vikingai suklupo, ištempę tik lygiąsias 3:3 su vienais autsaiderių BetGames.TV. Vėliau Imperialą Vikingai subaladojo užtikrintai – 8:3, bet taškų, kuriuos atėmė ankstesnis varžovas, negražinsi.

Rezultatyviausias E diviziono žaidėjas Mantas Valiukaitis į Imperialo vartus įkirto hattricką.

Antra komanda, kuri per aprašomąjį sekmadienį taškų neprarado – Top Kickers. Ir skirtingai nei Dineriui, laiminčiam dvi pergales kaskart, Top Kickers dienos dublis buvo retas laimikis. Kuris, beje, iškėlė ekipą į ketvirtą turnyro lentelės poziciją.

 Nors prasidėjo viskas Kickeriams ne kaip sviestu patepta. Pirmasis dienos varžovas Refra neilgai trukus nuo startinio švilpuko įmušė įvartį ir teko atsilošinėti.

„Taip, buvo atkaklus sunkus mačas, - sako Top Kickers vadovas Mantas Urbonas. - Mes pirmi prasileidome. Tada jau žaidėme po penkis žaidėjus. Iš pradžių teisėjas pašalino mūsų futbolininką, o vėliau – jų.  Atsilikinėjome visą mačą, bet jo gale išlyginome ir įmušėme pergalingą įvartį.“

Top Kickers galva tuoj prisiminė ir pirmąsias šio sezono rungtynes. Per jas Kickeriai žaidė su ta pačia Refra ir ryngtynės baigėsi lygiosiomis.

„Ir pirmasis mūsų mačas su Refra buvo labai sunkus.  Tada sužaidėme lygiosiomis, gerai, kad šį kartą laimėjome,“ – kalbėjo Mantas.

Abi komandos šiame mače neišvengė kortelių. Tačiau M. Urbonas sako, kad jos buvo parodytus ne už kokius ypatingai piktybinius veiksmus.

„Mūsų kortelė buvo dėl to, kad nutraukėme pavojingą ataką. Ir šiaip prasižengimai nebuvo labai grubūs, daugiau taktiniai. Žaidimas buvo korektiškas, nebuvo kokių nors muštynių ar susistumdymų. Bet kortelės buvo teisingos.“

Per antrą mačą Top Kickers 3:0 nugalėjo Pagirius.

„Mušėme ir pradžioje, ir per rungtynių vidurį, ir jų pabaigoje. Tolygus mačas, per kurį progų turėjo ir Pagiriai, bet neįmušė. Bet galiu pasakyti, kad šitos rungtynės buvo šiek tiek lengvesnės negu su Refra. Šiaip, tikėjomės sunkesnių, nes Pagiriai mus vis bausdavo didelėje aikštėje ir džiaugiamės, kad sugebėjome atsirevanšuoti bent čia. – apie susitikimą kalbėjo M. Urbonas.

Na ta proga ir apie vienintelę ne pirmąjį sezoną E divizione žaidžiančią komandą Top Kickers pakalbėjome. Apie Kickerių tikslus žiemą.

„Žiemos turnyre tikslų neturim, - sakė M. Urbonas. - Norim visiems duoti pasižaisti. Kas ateina, visi gauna po tiek pat laiko. Tikslų užimti kurią nors vietą ar būtinai laimėti visas rungtynes neturime. Dabar esame ketvirtoje vietoje ir nuo trečiosios atsiliekame poros taškų skirtumu. Gal sezono pabaigoje, kai bus likusios kelios rungtynės ir matysime, kad galime kovoti dėl medalių, labiau bandysime išnaudoti komandos lyderius. Bet kol kas, kaip –žaidėme nuo pat sezono pradžios, taip ir dabar.  O tikslus turime vasaros sezonui, didžiajame futbole. Jame žaidžiame dėl rezultato ir tikimės kilti aukštyn. Žiemą propaguojam visiškai mėgėjišką futbolą.“

Kiti rezultatai: Funk Soul Brothers – Pagiriai 2:6 (trys Mariaus Daukšos įvarčiai), BetGames.TV – Funk Soul Brothers 0:2.

Įvarčiai

Viso per dieną įmušti 49 įvarčiai.

Daugiausia buvo įmušta per Refros ir Dinerio rungtynes – 13, mažiausiai – per BetGames.TV – Funk Soul Brothers susitikimą 2.

Daugiausiai įvarčių įmušusi komanda – Dineris (14), mažiausiai – Bet.Games.TV, Imperialas ir Refra (po 3).

Mažiausiai praleido Dineris ir Top Kickers – po 2 įvarčius, daugiausiai – Refra – 13.

Rezultatyviausias dienos futbolininkas – Viačeslavas Rodevičius (Dineris, 6).

Anonsas

Artėjantį sekmadienį (vasario 4 d.) susitiks:

Nuo 15.30. Imperialas – Polivektris, Old Boys – Dineris, Top Kickers – Funk Soul Brothers, Pagiriai – Refra.

Nuo 16.15. Polivektris – Refra, Dineris – Top Kickers, Pagiriai – Old Boys, Imperialas – Funk Soul Brothers.