7x7 E divizionas: Žlugo paskutinis nenugalimumo mitas Visos

Praėjęs sekmadienis tapo lyderių nenugalimumo mito paneigimo diena. Iki jo dviejuose iš penkių Sekmadienio Futbolo Lygos žiemos 7x7 pirmenybių divizionuose pirmavo komandos nepraradusios nė taško. Pastarą sekmadienį pirma krito A diviziono lyderė Viltis. Kiek po vidurdienio, žaisdama 11-ąsias rungtynes, ji nusileido VGTU-Vilkų komandai. O pavakarę klupo ir E diviziono nenugalimasis. Dineris šioje rolėje išsilaikė ilgiau negu Viltis ne tik laiku, bet ir turais. 11-ąsias rungtynes Dinerio futbolininkai prašoko sėkmingai – užtikrintai ir neduodami varžovams daug vilčių jie 5:2 nugalėjo Old Boys. Bet 12-osiose rungtynėse ir Dinerio nenugalimumo mitas buvo sugriautas – vienintelis Top Kickers įvartis lėmė šios komandos pergalę mače su lyderiu.

 „Tą patį savaitgalį pralaimėjom ir Viltis, ir mes. Išėjo, kaip išėjo. Gal per daug tų pergalių turėjom? Bet nieko amžina nėra. Matyt, kiek galvas užrietėm ir už tai buvom nubausti“, - kalbėjo Dinerio komandos vadovas Paulius Anuškevičius.

Bet pradėjo pasakojimą jis nuo pirmojo dienos susitikimo: „Rungtynes su Old Boys laimėjom pelnytai. Pas juos, kaip supratau, nesusirinko daug gerų žaidėjų. Gerai išnaudojome progas, o jiems tai mažiau sekėsi. O ir progų turėjom daugiau, nei varžovai. Taip ir laimėjom pirmas rungtynes.

Pirmavome 3:0, jie sušvelnino. Gal tada ir buvo kiek nervų, galbūt nerimo. Bet po to pavyko vėl greitai atstatyti trijų įvarčių skirtumą ir viskas baigėsi gerai.  Ir nebuvo taip, kad jaustųsi, jog varžovai gali už ko nors užsikabinti.“

Pergalė prieš Dinerį Top Kickeriams buvo penkta iš eilės. Po tokios serijos, iki tol diviziono vidutiniokais buvę Kickeriai pakilo į antrąją vietą turnyro lentelėje.

Tiesa, kaip jie patys tai supranta – laikinai. Nustumtieji žemyn Old Boys ir Vikingai, nuo Top Kickerių atsilieka vienu tašku, bet žais už juos dvejomis rungtynėmis daugiau.

P. Anuškevičius: „Per antrąsias rungtynes praleidome vienintelį susitikimo įvartį pabaigoje. Pats žaidimas buvo apylygis. Gal mums trūko nusiteikimo, gal varžovai labiau norėjo laimėti? Ir tų progų nelabai susikūrėm – sužaidėm tikrai vangokai.

Galbūt per daug orientavomės į rungtynes su Old Boys – jie mūsų tiesioginiai konkurentai. O per rungtynes su Top Kickers per daug atsipalaidavome. Pritrūko spyrio į užpakalį.“

Ar po tiek pergalių pralaimėję Dinerio futbolininkai nesusipyko tarpusavyje? P. Anuškevičius tai neigia.

„Ne, neišsikeikėm. Juk ne pirmi metai, kai mes kartu – visko esame matę. Aišku, rezultatas džiaugsmo nepridėjo“, - sako jis.

Per pirmą dienos mačą Top Kickers 4:2 nugalėjo Funk Soul Brothers.

Be Kickerių 6 taškus per dieną laimėjo dar ir Polivektris. Taip taip – ta komanda, kuri sezoną pradėjo penkių pralaimėjimų serija, ilgą laiką vilkosi kažkur turnyro lentelės dugne, ėmė ir tikrai įtikinamais rezultatais nugalėjo Imperialą 6:1 ir Refrą – 4:1 ir dabar jau yra kur kas arčiau lentelės vidurio nei dugno.

Dineris, Old Boys, Imperialas ir Refra pastarąjį sekmadienį pasidalijo po pergalę ir pralaimėjimą, o nei vieno taško per du mačus nesurinko Funk Soul Brothers ir Pagiriai.

Rezultatai

Pagiriai – Refra 2:3 (Nerijaus Abaravičiaus hattrickas), Top Kickers – Funk Soul Brothers 4:2, Old Boys – Dineris 2:5, Imperialas – Polivektris 1:6, Imperialas – Funk Soul Brothers 2:1, Pagiriai – Old Boys 1:2, Dineris – Top Kickers 0:1, Polivektris – Refra 4:1.

Įvarčiai

Viso per sekmadienį įmušti 37 įvarčiai.

Daugiausiai įmušta per Old Boys – Dinerio ir Imperialo – Polivektrio rungtynes – po 7. Mažiausiai – per Dinerio - Top Kickers mačą 1.

Daugiausiai įvarčių įmušusi komanda – Polivektris (10), mažiausiai – Funk Soul Brothers, Imperialas ir Pagiriai (po 3).

Mažiausiai įvarčių praleido Polivektris – 2, daugiausiai – Imperialas – 7.

Sekmadienio snaiperis – Nerijus Abaravičius (Refra), įmušęs 3 įvarčius.