A divizionas: per pertrauką – mačai taurėje, turnyrai kituose miestuose ir žaidėjų paieškos Visos

FK Salininkai nuotr.

Jau šį savaitgalį prasitęs SFL A diviziono kovos, kuriose skirtingos komandos spręs skirtingas problemas – vieni sieks pratęsti pergalingas serijas, kiti – ieškos pirmų taškų, dar treti sieks įšokti į pirmąjį šešetuką. Tačiau dabar, po trumpų atostogų, galima pažvelgti, kaip jas išnaudojo skirtingos lygos komandos.

Spėta rezultatų: 36

Tiksliai spėta rezultatų: 4

Tiksliai spėta baigčių: 17

Net aštuonios A diviziono komandos išsibandė jėgas SFL taurės antrajame etape, tačiau ne visoms joms pavyko žengti tolyn.

Žinoma, toks scenarijus nebuvo įmanomas net ir teoriškai, mat dviejose kovose keturios A diviziono ekipos kovojo tarpusavyje.

Futbolo broliai 4:1 sudorojo Top Kickers kolektyvą, o kitoje poroje kiek netikėtą (grynai apžvalgininko požiūriu) pergalę iškovojo TEC.

Šie išvykoje 2:1 palaužė ne ką kitą, o Ave.Ko ekipą, kuriai paskutiniame ture prieš čempionato pertrauką pralaimėjo 1:3. Įdomu ir tai, kad TEC’ams tai buvo pirmoji pergalė Kalveliuose per komandos istoriją.

Beje, Ave.Ko taip pat išsirinko geriausią liepos mėnesio komandos futbolininką, o juo tapo ekipos kapitonas Viliamas Novicki.

Navigatoriai Old Boys 2:1 palaužė Vienus Vartus iš B diviziono, o štai Mostiškės driokstelėjo blogąja prasme ir net 1:4 neprilygo Tėvynės Sąjungai iš to paties B diviziono.

O štai kovos su III lygos komandomis dviem diviziono atstovams susiklostė skirtingai – Širvintos-VGTU Vilkai skėlė antausį Aktui, nugalėdami pastarąjį 3:0, o Kaišiadorių Baltai namuose 1:4 nusileido Elektrėnų Versmei.

Be minėtų komandų kovą taurėje tęsia ir dar keturios diviziono komandos – Viltis B. Granitas B, Salininkai ir Geležinis Vilkas (pastarosios dvi komandos – tarpusavyje) savo antrojo turo rungtynes žais dar vėliau.

O štai Salininkai, bent jau sprendžiant iš jų pateiktos informacijos viešoje erdvėje, pertraukos veltui neleido.

Visų pirma jie sužaidė rungtynes tarpusavyje, tarp, kaip įvardinama, Patirties ir Jaunystės komandų. Mačą po atkaklios kovos 8:6 laimėjo jaunimas.

Vėliau komanda vyko į Ukmergę, kur išbandė jėgas su III lygoje besivaržančia FKS Ukmergė ekipa. Čia viskas irgi pavyko pagal planą – Pavelas Šarynskis pelnė visus tris komandos įvarčius, o Salininkai dvikovą laimėjo 3:1.

Galų gale Salininkų kolektyvas startavo ir tradiciniame turnyre Visaginas Cup, tačiau jame kovą link medalių baigė ketvirtfinalyje, kur po baudinių serijos pralaimėjo būsimiems varžybų čempionams Diamond Team.

Tuo tarpu dvi komandos, kurioms pirmoji sezono dalis buvo sunkiausia, ėmėsi veiksmų žaidėjų rinkoje – Vilniaus futbolo grupėse atsirado skelbimai, kuriose Vilties B vadovas Mindaugas Bielinskas ir Top Kickers vedlys Mantas Urbonas ragina futbolo entuziastus prisijungti į jų gretas.

Abiems komandos nauji vėjai tikrai nepamaišytų, tad jau savaitgalį pamatysime, ar tie nauji vėjai įpūs ir naujo gyvenimo lentelės apačioje esančioms ekipoms. Tačiau jau pakaks žiūrėti į tai, kas bus ir pažvelkime į artimiausią turą.

ANONSAS

TEC – Top Kickers

08.09 (sekmadienis), 16.45, Senvagės

Top Kickers sprendžia sudėties bėdas (bent jau ieško papildymo), o TEC ne kartą akcentavo, kad pertrauka jiems bus reikalinga išsigydyti traumas. Be išsigydytų traumų ekipa dar ir iškovojo pergalę SFL taurėje, tad spėju, kad tas moralinis impulsas prisidės prie šeimininkų pergalės – 3:1.

Mostiškės – Granitas B

08.09 (sekmadienis), 17.00, Nemenčinė

Tenesupyksta Mostiškių komanda ant apžvalgininko, bet šis anonsas bus ne iš ilgiausių – Granitas B žengia be praradimų, kol kas ant menčių guldo visus iš eilės ir bus didelė sensacija, jei pergalingas ekipos žygis sustos savaitgalį. 1:5.

Kaišiadorys-Baltai – Ave.Ko

08.09 (sekmadienis), 18.00, Žiežmarių stadionas

Prieš pertrauką Kalvelių komanda nugalėjo TEC ir jau atrodė, kad gali pavykti grįžti į kovą dėl pirmojo šešeto, tačiau vėliau tiems patiems TEC’ams pralaimėjo taurėje ir tas entuziazmas galimai kiek prislopo. Tiesa, Kaišiadorių komanda irgi negyvena geriausios serijos – prieš pertrauką pralaimėjo Granitui B, o taurėje – Elektrėnų ekipai. Žinoma, pralaimėta stiprioms komandoms, tačiau tai rodo šiokį tokį pažeidžiamumą, tad spėsiu čia kovingas ir rezultatyvias lygiąsias 2:2.

Širvintos-VGTU Vilkai – Viltis B

08.09 (sekmadienis), 18.00, Širvintos

Praėjusiame ture Viltis B buvo per kelias minutes nuo pirmojo taško, tačiau Salininkai jį iš komandos atėmė. Visgi, komandos pasirodymai, nors ir neatsispindi rezultate, bet gerėja, tad yra potencialo varžovams sukelti sunkumų. Visgi, manau, kad ne sekmadienį ir ne VGTU kolektyvui – 4:1.

Salininkai – Futbolo Broliai

08.09 (sekmadienis), 19.00, Dilgynė

Salininkai kol kas sėkmingai laikosi pirmame trejete, o Futbolo Broliai balansuoja ties pirmojo šešeto riba. Salininkai palaikė formą įvairiuose pasižaidimuose ir spėsiu, kad tai (greta kitų faktorių) padės ekipai iškovoti pergalę ir toliau nepaleisti lyderių – 2:1.

Geležinis Vilkas – Navigatoriai Old Boys

08.10 (pirmadienis), 19.30, Kariškių stadionas

Į pertrauką Navigai išėjo sugėrę rimtą smūgį nuo Futbolo Brolių, tačiau vėliau atsitiesė iškovodami pergalę taurėje ir žengę į kitą etapą. Vilkai, tuo tarpu, kol kas banguoja ir kelių pralaimėjimų seriją nutraukė pergale prieš Mostiškes. Senvagėje neabejotinai statyčiau už Navigus, tačiau dabar spėsiu taškų pasidalinimą – 1:1.