Artėjantis Futsal sezonas-sumažėjęs komandų skaičius, naujovės ir sugrįžtantis Bekentas Visos

Šiandien įvyko Futsal komandų vadovų susirinkimas. Jame buvo aptarti organizaciniai Futsal lygos klausimai.

Šiemet Futsal lygoje žais mažesnis komandų skaičius. Futsal pirmenybėse tikrai nedalyvaus FC Kupiškis, SK Nemenčinė, Olimpija-Alvora ir Geležinis Vilkas ir turbūt VGTU Vilkai.  Taip pat dar nėra jokių žinių iš praeitų metų Select Futsal II lygos čempionų FK Maccabi bei Delfinų ir Trakai-Vievio žiedas komandų.

Tačiau panašu, kad į VRFS Futsal pirmenybes grįžta legendinis Bekentas. Pagrindinė Bekento ekipa ruošiasi A lygos kovoms, o dubleriai startuos VRFS Select Futsal lygoje. Taip pat dalyvavimu Futsal pirmenybėse domisi ir Elektrėnų FK Odisėjas komanda.

Komandų registracija į VRFS Select Futsal pirmenybes vyks iki spalio 10 d. (registruotis el paštu paulius@sfl.lt)

Su komandų vadovais buvo aptartas ir Futsal lygos formatas. Dėl sumažėjusio komandų skaičiaus, vieningai nutarta sujungti I ir II lygas ir rengti bendras pirmenybes vienoje Lygoje. Po pirmojo rato pirmenybės skils į dvi lygas ir dar bus sužaistas vienas ratas dėl didžiosios čempionų taurės, o antrojo ešalono komandos kovos dėl mažosios čempionų taurės ir apdovanojimų.

Futsal pirmenybėse numatyta įdiegti vieną esminę naujovę. Po pirmojo rato, kai komandos sužais tarpusavyje po vienerias rungtynes, komadų surinkti taškai bus padalinti pusiau (apvalinant juos į didžiąją pusę, jeigu nelyginis taškų skaičius) ir su pusiau padalintu taškų skaičiumi prasidės antrojo etapo varžybos.

Kaip įprasta, bus rengiamas ir Futsal Taurės turnyras. Įvertinus praėjusio sezono patirtį, nutarta ir čia atlikti pakeitimus- taurė bus žaidžiama iš vienų rungtynių, o burtai vyks po kiekvieno jos etapo.

Futsalo sezonas startuos lapkričio mėn 19 d. Taurės susitikimus bus galima pradėti žaisti jau nuo lapkričio 12 d.

Čempionato tvarkaraštis bus parengtas kitą savaitę, iš karto po to, kai spalio 10 d. baigsis komandų registracijos terminas.

VRFS informacija