B divizionas: Ž. Kirsis įmušė daugiau nei bet kuri iš devynių komandų Visos

FK Katastrofos nuotr.

Sekmadienio Futbolo Lygos B diviziono antrojo rato trečiasis turas apsiejo be didelių netikėtumų.

Nors su tuo gal nesutiktų Katastrofa, pralošusi Rudaminoje. Na bet apžvalgininkui tai ne koks netikėtumas, kadangi Skaidiškių pergalę jis ir prognozavo.

Šiaip Katastrofa ir dar pora į prizus nusitaikiusių ekipų per antrąjį ratą jau kiek pasigadino savo padėtį. Nes jų atsilikimas iki 2-4 vietas užimančių komandų linkęs didėti.

Ar bus taip, kad šias vietas pasidalins Navigatoriai Old Boys, Geležinis Vilkas ir gerokai įsibėgėjęs Futboliukas, aš dar nespėliosiu. Bet, tai,kad nė vieniems iš šio trejeto nepavyks pagauti pirmaujančio Granito B – jau daugiau mažiau aišku.

Naujosios Vilnios ekipa šiame ture nepaliko šansų autsaideriams Stickeriams, o jos atakų lyderis Žygimantas Kirsis per šį turą įmušė gerokai daugiau įvarčių, nei bet kuri iš likusių devynių komandų.

Stickers – Granitas B 0:10

Sakyk ką nori, bet Stickeriai sužaidė geriau nei aš jiems prognozavau. Spėjau Granito B pergalę 12:0. Bet kažin ar Stickeriams nuo to kad praleido ne 12, o 10, labai geriau. Komanda niekaip negali išbristi iš to užburto (prastas susirinkimas – prastas rezultatas – prasta motyvacija) rato ir skęsta.

„Na, susirinkome prastai - teturėjome 11 žmonių ir vienas iš jų dar turėjo išeiti antro kėlinio vidury, tai teko pažaisti ir mažumoje, - rašo Stickers vadovas Ruslanas Daškevičius. - Dėl mūsų prasto susirinkimo kaltas ne laikas, ne diena, ne metų laikas, bet noro ir motyvacijos stoka. Rezultatas - 0:10, tai nedaugžodžiausiu. Varžovai buvo visa galva geresni visur.“

O Ž. Kirsis, įmušęs 7 įvarčius, toli paliko savo persekiotojus rezultatyviausiųjų diviziono žaidėjų sąraše.

Skaidiškės – Katastrofa 2:1

Na ar aš nesakiau, kad Skaidiškės įveiks Katastrofą? Sakiau. Ir dar rezultatą prognozėje užrašiau – 3:1.

„Daug nepripasakosi, praradome taškus ten, kur negalėjome jų prarasti. Sunkiai prisitaikėme prie aikštės, varžovų, tai toks ir rezultatas. Sveikinimai Skaidiškėms, o mes bandysime atsitiesti ir mažinti tarpą iki viršutinių komandų rungtynėse su Stickers“, - rašė Katastrofos atstovas Vaidotas Kazlauskas.

Su Stickers, aišku, bepigu tą skirtumą mažint, sakyčiau.

Nors, kad antrojo rato Katastrofos žaidime sunkoka surasti pozityvo, pritaria ir socialinio tinklo Facebook šio klubo paskyra. Štai jos rungtynių Rudaminoje aprašymas:

„Tvankus ir karštas oras nuo pat starto neleido įsižaisti nė vienai komandai ir mūsų bandymai prisitaikyti prie specifinio stadiono ir varžovų vaisių nedavė. Progų iš esmės neturėjo nė vieni, daugiausiai judesio vyko aikštės centre. Gavom du tolimus smūgius – pirmo kėlinio gale ir antro viduryje, o kiek vėliau pašvelnino Danke. Bandėm spausti, bet realiai neišspaudėm nieko daugiau negu kelias pusproges ir namo grįžom tuščiomis.

Pozityvo itin daug nėra, eilinį kartą vargom su realizacija. Dėl medalių kovoti nenustojam, bet dabar vietos klaidoms jau praktiškai neturim.“

Trivartis – Futboliukas 1:3

O Futboliukas iškovojo septintąją pergalę paeiliui ir pasislinko šiek tiek arčiau jo išsvajotojo lyderių trejeto.

Nors šaltu dušu Trivartis jį apliejo jau 6-ą minutę pelnydamas įvartį.

Artūras Stepanovičius, Trivarčio atstovas: „Susitikimas su Futboliuku prasidėjo daug žadančiai - gan aktyviai žaidėme ir pavyko pelnyti greitą įvartį po naujoko gynėjo tolimo šūvio. Visgi ne visada gera pradžiai tampa puse darbo. Ilgainiui varžovai perėmė iniciatyvą, o mes niekaip negalėjome susitvarkyti su Futboliuko atakų dirigentu N. Budraičiu, kuris puikiai vadovavo savo komandos žaidimui. Jau po 45 minučių mūsų turėta persvara virto dvejų įvarčių deficitu - grubios “Trivarčio” klaidos aikštės viduryje ir gynyboje leido “Futboliukui” pelnyti tris įvarčius ir į pertrauką išeiti būnant padėties šeimininkais. Antrajame kėlinyje nieko nesugebėjome priešpastatyti varžovų gynybai - puolime atrodėme impotentiškai (dažniausiai tiesiog nesugebėdavome pristatyti kamuolį bent jau prie oponentų baudos aikštelės). “Futboliuko” vartų sargas darbo neturėjo visiškai ir būtų galėjęs, pasiėmęs telefoną, ramiai įsijungti kokias nors tuo metu rodomas futbolo rungtynes iš kurios nors Europos šalies lygos. Kol kas pirmuosius turus antrajame rate galima vertinti kaip Trivarčio naujokų įsiliejimą į komandą, pratinimąsi prie žaidimo braižo. Rezultatai nedžiugina, tačiau bent jau nebesukame galvos dėl susirinkimo problemų - dabar jau kyla klausimas - kaip visiems žaidėjams tolygiai paskirstyti laiką aikštėje? Visgi artėjančiame derbyje su “Ozo tapyrais” visos tos “atmazkės” dėl susižaidimo stokos nebegalios, laukia principinis mūšis be jokių pasiteisinimų.“

Žodžiu, atspėjo apžvalgininkas ir šio mačo laimėtoją, ir įvarčių skirtumą. Neatspėjo tik paties rezultato, prognozavęs Futboliuko pergalę 2:0.

Euforija Tirola – Geležinis Vilkas 3:3

Nu ir vėl pasigirsiu, kad atspėjau. Lygiąsias. Tik sakiau, kad mačas baigsis 2:2 ir kad abi komandos tuo rezultatu bus nepatenkintos.

Mačas susiklostė taip, kad patenkintų būti ir negalėjo. Geležinis Vilkas pirmavo 3:0 ir sugebėjo praleisti tris. Tokiu atveju lygiosiomis nelabai džiaugiamasi. Euforija sulyginusi turėjo dar ne vieną puikią progą persverti, bet neišnaudojo. Vargu ir ar jai yra kuo džiaugtis.

Darius Indriūnas, Geležinio Vilko vadovas: „Kaip ir pirmame rate prieš Euforiją savo futbolą žaidėme tik 35 minutes, o po to viskas apsivertė 180 laipsniu kampu. Norime pasveikinti priešininkus su pademonstruotu puikiu grįžimu į rungtynes už kovą, o mes pamatėme savo spragas ir identifikavome. Tikiuosi, kad pasidarysime išvadas ir ateičiai tai bus išmoktos pamokos!“

Artūras Bazys, Euforijos Tirolos atstovas: „Šį savaitgalį apturėjome kietas, aršias ir dramatiškas rungtynes su Vilkais, jau juokaujame, kad mūsų dvikova po truputį įgauna derbio atspalvį. Pradėjome neblogai: mūsų kraštai Karolis ir Gabrielis turėjo gerų prasiveržimų kraštais, tačiau vėliau per 25minutes gavome 3 bankes: dvi iš kontroatakų ir vieną iš standartų. Dėkui Dievui prieš pertrauką įmušėme įvartį ir turėjome keletą progų, todėl žinojome, kad antrajame kėlinyje galime atsitiesti. Taip ir įvyko. Gabrielis pasiekė dublį nuo 11m. žymos, o likus 15 minučių Laurynas išlygino rezultatą, pabaigoje dar pataikėme į skersinį ir turėjome keletą išėjimų 1 prieš 1. Tuo tarpu Vilkai nebežaidė savo greito ir pavojingo žaidimo, kurį žaidė pirmajame kėlinyje ir didesnės grėsmės nesukėlė. Puikus Euforijos komandos pasirodymas sugebant atsitiesti nuo 0:3, per plauką neištraukiant pergalės. Lieka padirbėti ties gynyba ir jaučiame, kad galėsime žaisti su bet kuo šitoje lygoje. Dėkojam Vilkams už geras (nors ir kietas) rungtynes, taip pat teisėjui, kuris susitvarkė su dideliu pražangų kiekiu ir spaudimu iš abiejų barikadų pusių.“

Tėvynės Sąjunga – Granitas Senjorai 3:4

O šiame mače atspėjau rezultatą. Tik neatspėjau laimėtojo. Nes prognozėje buvo įrašyta Tėvynės Sąjungos pergalė 4:3.

Kaip ten bebūtų, mačas buvo labai atkaklus ir permainingas. Tėvynės Sąjunga, greitai praleidusi du įvarčius, sugebėjo persverti rezultatą, bet po to išleido ne tik pergalingą, bet ir lygų rezultatą iš savo rankų.

Ir tai buvo trečias TS pralaimėjimas per tris antrojo rato mačus.

Tėvynės Sąjungos komandos Alvydas Eidukaitis: „Kiekybiškai žaidėjų netruko, šiais metais kol kas susirinkimo bėdo nekamuoja.

Rungtynes pradėjome užsimiegoję ir per pirmas 10 minučių prasileidome du įvarčius. Sąžiningai galėjome prasileisti ir 3, bet mus gelbėjo virpstas. Kaip greitai prasileidome, taip per kitas 10 minučių išlyginome. Pasižymėjo abu įvarčius pelbęs A. Veikutis. Vyravo labiau atviras futbolas, abi komandos galvojo daugiau kaip įmušti nei kaip apsiginti. Antro kėlinio viduryje pavyko išsiveržti į priekį, kai vienas prieš vieną pabėgo mūsų puolėjas ir permetė per vartininką kamuolį. Gaila, kad po grubios gynėjo klaidos prasileidome išlygunamąjį įvartį ir pabaigai dar į vartų tinklą įkrito rikošetas.

Rungtynes pralaimėjome, nors rezultatas galėjo būti ir kitoks. Varžovai buvo truputį tikslesni ir agresyvesni, todėl ir iškovojo pergalę.“

Hetriku pasižymėjo Granito Senjorų futbolininkas Viktoras Frizelis.

Navigatoriai Old Boys – Ozo Tapyrai 2:0

„Tapyrai rungtynėms surinko net 22 žaidėjus. Ar tik tai nebuvo jų rekordas pastaraisiais sezonais? – rašo Navigatorių Old Boys futbolininkas Vilius Kadys. - Buvo akivaizdu, jog, kaip ir pirmajame rate, lengva nebus. Pirmasis kėlinys baigėsi sausai, nors oranžiniai turėjo keletą puikių progų. Antrajame kėlinyje, treneriui atlikus keletą taktinių rokiruočių, pavyko pelnyti greitą įvartį - K. S. įspūdingai spurtavo ir gavęs puikų V. Č. perdavimą, išbėgo prieš Tapyrų vartininką ir nepaliko pastarajam jokių šansų. Šiek tiek panašus buvo ir antrasis mūsų įvartis: klasiškas O. I. perdavimas įkirtusiam A. R., o Aivydas jau ramiai užbaigė ataką. Pačios rungtynės galėjo pasibaigti ir rezultatyviau, daugybės progų neišnaudojo abi komandos.“

O prognozėje spėjau rezultatą būsiant 4:1 Navigų naudai

Granitas Senjorai – Euforija Tirola

09.06 18.30 Naujoji Vilnia, Naujasis

Pirmojo rato šių komandų rungtynės baigėsi lygiosmis 3:3.

Bet po to Granito Senjorai ėmė smukti turnyro lentelėje, o Euforija kilti.

Nors ekipas šiuo metu skiria tik dvi vietos, bet ne tiek ir mažai taškų – šeši.

Žodžiu, šiame mače labiau pasitikėsiu Euforija. Spėsiu jai pergalę 2:1.

Ozo Tapyrai – Trivartis

09.08 18.00 Panerio

SFL superderbis pirmą ratą baigėsi Ozo Tapyrų pergale 3:0

Lyg ir Trivarčiui būtų šansas atsikeršyt – kaip bebūtų turnyro lentelėje jis už straublinius bent viena pozicija yra vistik aukščiau.

Tačiau šiame derbyje komandos turnyrinė padėtis nebūtinai nulemia nugalėtoją.

O aš spėsiu, kad nugalėtojo apskritai nebus. Lygiosios 2:2.

Granitas B – Tėvynės Sąjunga

09.08 18.00 Naujoji Vilnia, Naujasis

Pirmą ratą Tėvynės Sąjunga nustebino visą progresyviąją, o gal net ir regresyviąją žmoniją, kai ėmė ir pakrovė Granitui B malkų 2:0.

Nujaučiu, kad per rungtynes su kuo, su kuo, bet su TS lyderiai nebus atsipalaidavę, nors antrą ratą ta žaidžia tragiškai. 5:1 Granito B naudai.

Katastrofa – Stickers

09.08 18.00 Fanų

Katastrofa pirmajame rate nugalėjo Lipdukus 5:1.

Dabar pirmoji vis dar tikisi diviziono medalių, antrasis po nokautų kas mačą sunkiai sukaupia jėgas kitam.

Prognozuoju, kad Katastrofa laimės užtikrintai ir dar daugiau nei pavasarį – 6:1.

Futboliukas – Geležinis Vilkas

09.09 20.00 Fanų

Nors pirmą ratą Geležinis Vilkas sutriuškino Futboliuką 4:0, dabar vargu ar galima tikėtis tokios rungtynių tėkmės.

Futboliukas, skindamas pergalę po pergalės, prie Vilkų priartėjo per du taškus.

Ir šis mačas jam labai svarbus, kabinantis į prizinę vietą.  Beje, Geležiniam Vilkui – irgi.

Vistik viskas kas gera turi savybę baigtis. Taip ir Futboliuko pergalių serija. Spėsiu Geležinio Vilko laimėjimą 3:2.

Nors apsidrausiu tuo, kad ir prie atvirkščio rezultato nustebęs tikrai nebūsiu.

Navigatoriai Old Boys - Skaidiškės

09.09 20.10 Senvagės

Navigatoriai Skakidiškėse nugalėjo šeimininkus 3:1.

Nemanau, kad jie galėtų blogiau su skaidiškiečiais sužaisti Senvagėje. Spėsiu rezultatą 4:0 Old Boys naudai.