D divizionas: laukia įdomios auksinės rungtynės Visos

 

D divizione paaiškėjo ir bronzos medalininkai. Na, arba bent atrodo, kad paaiškėjo – vienintelė dar galėjusi juos pavyti Vova Juniors komanda pralaimėjo Molėtuose ir taškais pavyti viesulinių nebegali. Tiesa, čia yra netikėtas posūkis – tikėtina, kad rezultatas vėl bus apsuktas į kitą pusę, mat Molėtuose vėl rungtyniavo ir mušė įvarčius seniai aptarti, kitose komandose registruoti žaidėjai. Tad Viesulo2 komandai dar gali tekti palaukti savaitgalio. Kaip bebūtų – pats Viesulas2 savo tašką iš Medžių2 atėmė ir pastatė žaliuosius į tokią situaciją, kad artėjančiose auksinėse rungtynėse su Navigatoriais Old Boys juos tenkins tik pergalė.

Spėta rezultatų: 79

Tiksliai spėta baigčių: 47

Tiksliai spėta rezultatų: 6

Medžiai2 1:1 Viesulas2

Turas iškart startavo pagrindine dvikova, kur Viesulas2 galėjo oficialiai, nebežiūrėdami į kitus rezultatus, garantuoti sau bronzos apdovanojimus. Bet to padaryti nepavyko – paskutinėmis minutėmis pavyko išplėšti tik tašką mače su Medžiais2. Štai ką apie rungtynes pasakoja Viesuliečių vadovas Raimondas Kundra:

“Penktadienio vakaras, tiek mums tiek Medžiams reikia taškų. Keitimų turim sočiai, varžovai irgi atsarginių suoliuku nenusileidžia. Kova nuo pat pradžių įtempta, tiek Medžiai tiek mes turim progų, bet neišnaudojam. Deja, 30min krenta įvartis į mūsų vartus 1:0. Iki pat pabaigos visi kaip ant adatų.

Likus 10-15min einam va bank, išimam atraminį saugą, pakeičiant atakuojančiu, po dar 5min išimam ir gynėją…. Ir 89min Dangiras po Kosto perdavimo muša išlyginamąjį įvartį.

Labai svarbus taškas. Pagal žaidimą toks rezultatas ir turėjo būti – lygiosios.

Vova pralaimėjo Molėtams, tai mums jau garantuoja apdovanojimus, tačiau dar neaišku ar Molėtai sąžiningai laimėjo. Bet kokiu atveju, liko dar dvi rungtynės ir reikia bent vieno taško, norint pasikabinti medalius.

Su dėsninga mačo baigtimi sutiko ir Medžių2 atstovas Tauras Navašinskas: “Apmaudu, kad nepavyko laimėti, bet pagal žaidimą lygiosios - dėsningas rezultatas. Vienaip ar kitaip, norint  tapti čempionais – kitame ture privalome nugalėti Navigatorius“

Prognozėje spėjau Medžių2 pergalę, tačiau kiek prašoviau.

 

Ave.Ko2 3:0 Pagiriai2 (tech.)

Pagirių futbolininkai į Kalvelius neatvyko, tad buvo nubausti techniniu pralaimėjimu, tad tiek čia žinių.

 

Molėtai 4:0 Vova Juniors

Pergalę iškovojo ir molėtiškiai, sugebėję susitvarkyti su vovinių pasipriešinimu. Tiesa, bent pirmame kėlinyje vargo šeimininkams buvo daug, tačiau antroje mačo dalyje vartai atsirišo, įvarčiai pradėjo byrėti vienas po kito ir galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo solidžią šeimininkų pergalę.

Tris įvarčius laimėtojams pelnė Arnas Bražėnas.

„Pergalė iš pirmo žvilgsnio iš tiesų buvo nesunki, tačiau pirmame kėlinyje, kaip ir antro pradžioje niekaip nesisekė realizuoti progų. Na, bet po pirmo įvarčio viskas susitvarkė...

Žaidimas nebuvo idealus, bet buvo smagių momentų. Deja, rungtynių metu susitraumavo keturi žaidėjai (tarp kurių ir vartininkas), taigi toliau nebus lengva“ – sakė molėtiškių komandos vadovas Benjaminas Zelkevičius.

„Visų pirma noriu pasidžiaugti Juniorsų komanda, kuri nepabūgo šalto rudens oro ir nukeliavo į Molėtus.  Nors iniciatyva priklausė molėtiškiams, pirmajame kėlinyje pavyko atsilaikyti. Antrasis kėlinys jau nebuvo toks sėkmingas. Kraštuose nesustabdomai pradėjo žaisti Utenos Utenio puolėjas Arnas Bražėnas, kuris įmušė du įvarčius per pora minučių ir realiai nusprendė visų rungtynių baigtį. Vėliau Molėtai/Utenis įmušė dar du įvarčius ir užtikrintai nugalėjo“ – trumpai įvykius reziumavo vovinių vadovas Ignas Rudzevičius.

Prognozėje spėjau rezultatyvias lygiąsias, tačiau šį kartą įvarčius mušė tik viena komanda.

 

Pabradė 4:1 Top Kickers2

Pergalę įsirašė ir turbūt viena nestabiliausių D diviziono komandų – Pabradė, sugebėjusi susitvarkyti su antrame rate neblogą žaidimą demonstravusiais TK2 futbolininkais. Šie gana ilgai sėkmingai laikėsi, tačiau viską nemaža dalimi išsprendė prieš pertrauką ir po jos kritę du įvarčiai, kiek atpalaidavę šeimininkus ir pasunkinusi užduotis svečiams.

Per paskutines dešimt minučių šeimininkai pasižymėjo dar du kartus, o pačioje mačo pabaigoje Dariaus Boriso įvartis svečių komandai daug džiaugsmo nebeatnešė.

Nugalėtojų gretose net tris kartus pasižymėjo Vaclav Komar.

„Pabradė turi daug stiprių žaidėjų, galinčių žaisti aukštesnėje lygoje. Bet kovoti su jais galėjom, ir tą sėkmingai darėm nemažą rungtynių dalį – teigė TK2 atstovas ir įvarčio autorius D. Borisas. - Vis tik patys neturėjom kelių svarbių žaidėjų, o atlikti keitimai išbalansavo komandą, ir visas rungtynes atsilaikyti nepajėgėme. Gaila, nes tai mūsų lentelės kaimynai, kuriuos galime pavyti jau tik teoriškai. Ypač, kai mūsų kitas varžovas – dėl aukščiausių vietų kovojantys Viesulo dubleriai.

Papildomos motyvacijos mums galėtų suteikti juos besivejantys varžovai, bet kol kas iš Vovos dar jokių vokelių ar 6 packų negavom...“

Lygiųjų laukiau ir čia, tačiau ir vėl buvau neteisus.

 

Arpas 1:3 Navigatoriai Old Boys

Užsibaigė turas gana ramia, niekam per daug klausimų nepalikusia dvikova. Čia svečiai jau per pirmas 11 minučių pelnė du įvarčius, iškart po pertraukos pridėjo ir trečią ir, nepaisant to, jog vėliau praleido patys, dėl to pernelyg neliūdėjo ir namo išvyko su viena mintimi – pasekti savo pirmos komandos pėdomis ir užsitikrinti diviziono nugalėtojų vardus anksčiau laiko.

„Rungtynes žaidėme atsipalaidavę. Aišku, tokiais atvejais varžovas susikuria progų, tačiau mes neturėjome tikslo išlaikyti vartus sausus. O mūsų rungtynių plano irgi beveik nebuvo. Tiesiog labiau pasitikėjome savimi. 

Sekančio turo rungtynės vainikuos visus šiuos metus. Tikimės per jas išspręsti visus šio sezono klausimus, kad paskutinės rungtynės liktų tik formalumas. Kad Medžiai 2 nėra geriausios formos - tai dar nieko nereiškia. Pirmiausia manau, kad ir mūsų forma nėra optimali, nes antrą ratą sunkiau sekasi rinkti taškus. O antra, varžovams tai bus praktiškai paskutinis šiaudas, tad manau, kad jų motyvacija amortizuos visas duobes, į kurias Medžiai 2 įvažiavo“ – varžovų prieš turbūt svarbiausią sezono mūšį linkęs nuvertinti nebuvo laimėtojų atstovas Aurimas Daukšas.

Pergalė, kaip ir prognozuota, iškovota nesunkiai, tačiau prognozėje maniau, jog svečiams bus dar lengviau.

 

REZULTATYVIAUSI

Lyderiai šį kartą savo sąskaitų nepapildė. Aleksandras Korvelis (19 įvarčių) ir Ernest Pristavko (16) iš Ave.Ko2 tiesiog neturėjo tam galimybės, nes jų varžovai į rungtynes neatvyko, o Medžių2 puolėjui Jevgenijui Rymovui (18 įvarčių) pasižymėti neleido gera viesuliečių gynyba. Tiesa, ambicijų dar pakovoti dėl auksinio batelio nepraranda ir dubliu į Arpo vartus pasižymėjęs navigų dublerių snaiperis Vidmantas Černiauskas – 16 tikslių smūgių.

 

ANONSAS

Pagiriai2 – Arpas

10.06 (šeštadienis), 16.00, Baltoji Vokė

Na, reikia manyti, kad Pagiriai į savo namų rungtynes susirinkti sugebės. Jei tai padarys – jų lauks ne itin lengva kova su dažnai varžovams į atlapus šiemet kimbančiu Arpu. Pastarieji geba išstatyti tankią gynyba, o su tokia tvarkytis lengva nebūna. Tačiau manau, kad Pagirių futbolininkai spragų ras ir jomis pasinaudos – 3:1.

 

Pabradė – Molėtai

10.07 (sekmadienis), 13.30, Pabradė

Molėtiškiai gana užtikrintai susitvarkė su Vovos dubleriais, tačiau dabar jų lauks įdomi kelionė į Pabradę bei ten laukiantis nenuspėjamas šeimininkų iššūkis. Abi komandos turi labai neprognozuojamas sudėtis, tad sunku ir nuspėti, kaip vyks rungtynės. Na bet kadangi jau Molėtų atstovai sakė turį traumų, tai suteiksiu mažą pranašumą šeimininkams – 3:2.

 

Vova Juniors – Ave.Ko2

10.07 (sekmadienis), 17.00, Statybininkų rengimo centro

Voviniai dar, tikėtina, išsaugos minimalius šansus pakovoti dėl bronzos, tačiau tam reikės ne tik abu mačus laimėti patiems, bet ir laukti dviejų Viesulo2 kluptelėjimų. Galima pamatyti, jog dabar Vovos komandų rungtynių laikai nesikirs, tad, galbūt, bus galima sulaukti ir šiokio tokio papildymo, bent jau ant suolo. Tačiau ir Kalvelių komanda nėra pėsti bei sieks padėti savo futbolininkams pakovoti dėl rezultatyviausio diviziono žaidėjo prizo. Tad spėsiu čia lygiąsias 2:2.

 

Viesulas2 – Top Kickers2

10.07 (sekmadienis), 18.15, Fabijoniškės

Gali būti, kad dar iki šio mačo šeimininkai žinos savo užimtą vietą sezone, tad nuo to priklausys ir jų nusiteikimas šiam mačui. TK2, savo ruožtu, turės užduotį reabilituotis ir atsitiesti po skaudaus pralaimėjimo Pabradėje. Prieš tai mačą žais ir pirma TK komanda, tad kas ten žino – gal vienas kitas, daugiau jėgų išsaugojęs žaidėjas, prisijungs padėti ir dubleriams? Bet kokiu atveju, kova neturės ryškaus favorito, bet linksiu rizikuoti ir skirti pergalę TK2 komandai – 1:2.

 

Navigatoriai Old Boys – Medžiai2

10.08 (pirmadienis), 20.00, Senvagės

„Na ką gi“ – kaip pasakytų Lietuvos futbolo guru. Turbūt kertinės viso sezono D diviziono rungtynės, labai tikėtina, nustatysiančios šių metų stipriausią D diviziono komandą. Abi komandos antrame rate taškus renka sunkiau nei pirmame, tad ryškaus favorito čia nebus. Minimalią persvarą turės šeimininkai – juos tenkina lygiosios, o ir pirmame tarpusavio mače jie šventė pergalę. Visas tris įmanomas baigtis vertinu lygiomis dalimis, tačiau vardan įdomumo spėsiu svečių pergalę. Tarkime, 1:2.

 

FC Vova facebook nuotr.