DK sprendimai - No To Racism! Visos

 

DK sprendimai

  • „Širvintos-VGTU-Vilkai" žaidėjas Vilius Paulauskas diskvalifikuojamas 3 (trejoms) rungtynėms už varžovo nustūmimą dviem rankomis į krūtinę (nuostatų 64.2 punkto a) dalies pažeidimas) SFL A divizionorungtynių "Širvintos-VGTU-Vilkai - FK “Viesulas" metu

Taip pat šiame ture įvyko keli incidentai susiję su rasizmo apraiškomis rungtynių metu.

DK NORI ATKREIPTI KOMANDŲ, JŲ SIRGALIŲ IR OFICIALIŲ VARŽYBŲ ASMENŲ DĖMESĮ, KAD DAUGĖJANT UŽSIENIEČIŲ LYGOSE, BUS KREIPIAMAS YPATINGAS DĖMESYS KOVOJANT SU RASIZMO APRAIŠKOMIS FUTBOLE.

VISI RUNGTYNIŲ TEISĖJAI BUS INFORMUOTI, KAD JIE PRIVALO BŪTI ATIDŪS IR TINKAMAI REAGUOTI Į TOKIAS APRAIŠKAS. O ESANT BŪTINYBEI JIE TURI TEISĘ LAIKINAI SUSTABDYTI ARBA NET NUTRAUKTI RUNGTYNES, KAIP REKOMENDUOJAMA FIFA BEI UEFA PROTOKOLUOSE IR REKOMENDACIJOSE.

DK išnagrinėjo kelis incidentus ir priėmė sekančius sprendimus:

  • „Širvintos-VGTU-Vilkai” dėl savo sirgalių/žiūrovų rasistinių apraiškų namų stadione (Širvintų stad.), atsižvelgus į tai, kad komanda šiame sezone jau buvo griežtai įspėta dėl nekorektiško pašalinių asmenų elgesio savo komandos techninėje zonoje yra baudžiama 1 (vienerių) rungtynių stadiono (Širvintų stad.) diskvalifikacija bei 100 eur.bauda (nuostatų 63 punkto pažeidimas) SFL A diviziono rungtynių "Širvintos-VGTU-Vilkai - FK “Viesulas" metu.
  • FK „Lentvaris” dėl savo sirgalių/žiūrovų itin šiurkščių rasistinių apraiškų namų stadione (Trakų stad.) yra baudžiama 1 (vienerių) rungtynių stadiono (Trakų/Lentvario stad.) diskvalifikacija bei 200 eur.bauda SFL A diviziono rungtynių FK "Lentvaris" - FC “Vova" metu.

Kiti DK sprendimai:

  • FK “Viesulas” skiriamas griežtas įspėjimas dėl nekorektiško bei įžeidžiandžio įrašo oficialių rungtynių asmenų atžvilgiu socialiniame tinkle (Facebook).
  • FK Viesulas skiriama 20 eur bauda už  geltonas korteles per vienerias rungtynes.
  • FK Mostiškės-Tonitra skiriama 20 eur bauda už netvrakingas aprangas rungtynėse su Futbolo Broliai-Railana.

DK informacija