E divizionas: Dieną sugadino Vikingai Visos

Sekmadienio Futbolo Lygos žiemos 7x7 čempionato E divizione visi prizininkai išaiškės per paskutinę turnyro dieną. Po savaitės, kovo 25-ą. Per ją bus sužaistos ne 8, o 10 rungtynių.

Tiesa, visa tai – teoriškai. Nes labai abejotina, kad komandos, šiuo metu užimančios pirmą, antrą ir trečią vietas finišuos kitose pozicijose. Nes ir pirmą, ir antrą vietą užimantys Dineris ir Old Boys rungsis su autsaideriais Pagiriais ir BetGames.TV.

Ypač nesuprantama būtų, jeigu pirmąją vietą iš savo rankų paleistų Dineris. Tam, kad finišuotų antras, jis turėtų per du mačus su pagiriškiais neiškovoti nė taško.

Bet apie ateitį vėliau, dabar grįžkime prie jau sužaistosios dienos.

Pirmiausia pasakysiu, kad joje nedalyvavo Dineris.

O paskui, kad dieną sugadino Vikingai.

Juk labiausiai buvo laukiamos būtent šios komandos rungtynės. Mat ji, būdama ketvirtoje vietoje ir turėdama neblogus šansus kovoti dėl medalių (nes susitiko su pagrindiniais konkurentais, kovoje dėl jų Top Kickers ir Old Boys), ji nesugebėjo susirinkti į šiuos – aiškiai svarbiausius Vikingams sezono mačus. Ir turėdami vienu žaidėju mažiau, šie skandinavų piratai leido, nuo rimtam nusiteikusių varžovų po dviženklį įvarčių kiekį.

Taigi vietoj svarbiausių turo mačų gavosi kūdikių sumušimas.

Vikingai Top Kickers pralaimėjo 1:10, o Old Boys – 3:14.

„Tokiame formate labai sunku ką nors pasiekti, jeigu neturi pilnos komandos. Ypač, jei tavo varžovas – apylygis. Iš karto buvo aišku, kad Vikingai nelabai pasipriešins“, - apie situaciją kalbėjo Top Kickers komandos vadovas Mantas Urbonas.

Beje, Old Boys ir Top Kickers buvo vienintelės komandos, kurios tądien laimėjo abu susitikimus. Old Boys prieš susitikimą su Vikingais, užtikrintai 6:2 įveikė Funk Soul Brothers, o Top Kickers savo antrajame dienos mače 3:2 nugalėjo Polivektrį.

Pergalė Top Kickeriams buvo labai nelengva. Jie pasižymėjo pirmi, bet po to praleido du įvarčius. Sulygino į rungtynių pabaigą ir paskutinę minutę dar spėjo įmušti lemiamą ir išplėšti pergalę.

„Visiškai lygios rungtynės. Progų buvo ir prie mūsų vartų, ir prie jų, viskas galėjo pasistumti į bet kurią pusę,“ – sakė M. Urbonas.

Polivektris pastaruoju metu nė neprimena tos komandos, kuri labai sunkiai pradėjo sezoną ir ilgą laiką trynėsi tarp autsaiderių. Tą pažymėjo ir Top Kickers vadovas: „Pirmame rate, kiek mačiau, rečiau ateidavo gerai iš žaidimo „Sūduvoje“ žinomas Valentinas Baranovskis. Dabar žaidė ir jis, ir Gžegožas Vilkinas. Taigi jų lygis gerokai skyrėsi nuo komandos, kuri žaidė pirmame rate. Manau, kad visas Polivektrio puolimo trejetas galėtų žaisti bent jau salės aukščiausioje ar lauko pirmojoje lygoje. Tas labai jautėsi ir mačas buvo sunkus.

Bet pavyko gerai sukovoti. Turime ir mes žaidėjų, kurie gali duoti kovą.“

Beje ir patys Top Kickeriai antrą ratą kur kas stipresni, negu buvo pirmame.

„Sakyčiau, rezultatų pagerėjimą lėmė tai, kad labai susitvarkėm gynybą. Iš pradžių praleisdavome po keturis įvarčius per rungtynes, o antram rate vidutiniškai – mažiau nei po įvartį, ar tai lygiai po įvartį. Tai reiškia, kad varžovams neleidžiam susikurti progų tiek pat daug, o patys susikuriame progų tiek, kiek ir anksčiau. Tiesiog gynyboje atsirado disciplina, pradėjome labiau suprasti vienas kitą – tai ir yra esminis skirtumas mūsų žaidime pirmą ir antrą ratą.“

Kaip ten bebūtų, bet tas gynybos sutvarkymas iškėlė Kickerius į prizininkų trejetą.

„Medalius po šito savaitgalio jau turim, – kalbėjo M. Urbonas. - Galim kabintis ir į sidabrą, bet tai ne vien nuo mūsų priklauso. Tiesą sakant, nelabai tikimės, kad Old Boysai gali prarasti taškus paskutinę dieną. Nežinau, gal mes bandysime kaip nors motyvuoti BetGames.TV, bet vis vien labai sunkiai tikisi, kad jie galėtų ką nors priešpastatyti Old Boys komandai. O be to mums patiems reikia laimėti prieš Imperialą. O su ta komanda lengvų rungtynių nenusimato.

Bet galiu jau pasakyti, kad sezonu esame labai patenkinti. Ypač jo antrąja jo puse. Dabar mes esame laimėję iš eilės devynias pergales. Laimėjome ir prieš lyderius, ir prieš antrą vietą, ir prieš tuos pačius Vikingus. Tai reiškia, kad galim kovoti su visais ir laimėti prieš bet ką ir prieš mus varžovams tikrai nėra lengva žaisti.

Šiaip tokių tikslų prieš sezoną nekėlėme. Norėjom leisti pasižaisti visiems. O pamatėme, kad galime ir nesiekiant tikslų, ir visiems pasižaidžiant savo malonumui, kovoti dėl pačių aukščiausiųjų vietų. Todėl negalime sezono nevertinti teigiamai.“

Top Kickers mačų santraukas galite pamatyti čia:

Kiti rezultatai:  Refra – Imperialas 3:3, Polivektris – BetGames TV 4:0, Refra – Funk Soul Brothers 8:5, Imperialas – Bet Games.TV 4:1.

Kovo 25 dieną E diviziono komandos sužais paskutinius mačus. Po du kartus tarpusavyje susitiks: Old Boys ir BetGames.TV, Top Kickers ir Imperialas, Vikingai ir Refra, Polivektris ir Funk Soul Brothers bei Pagiriai ir Dineris.