Įmonių Lyga: Abu lyderiai nutolo dar labiau Visos

Įmonių Lygoje sužaistas dar vienas turas. Jokių netikėtumų per jį neįvyko. Jau ir taip gerokai nuo kitų komandų atsiplėšę lyderiai Girteka Logististics ir Danske Bank savo dienos varžovus įveikė, o Retal Lithuania neleido priartėti autsaideriams Payswix, juos įveikdami.

Didžiausiu skirtumu varžovus nurungė Danske Bank. Atkaklus dviejų bankų derbis nepavyko, Danske nuo pradžių žaidė geriau, o po pirmo kėlinio jau buvo aišku, kad Swedbank neturi kozirių prieš grėsmingus varžovus. Bendras rezultatas 9:3 Danske naudai.

Tuo pat metu šalia esančioje Fanų stadiono aikštelėje kitam lyderiui Girtekai kiek rimčiau pasipriešinti bandė Teltonika. Bet ir čia didelės intrigos nebuvo, Girteka laimėjo užtikrintai 5:1.

Tad lentelėje niekas (išskyrus tai, kad pirmaujantis dvejetas dar labiau nutolo) nepasikeitė – Girteka ir Danske tebėra surinkusios po tiek pat taškų, tarpusavyje sužaidusios lygiosiomis, o visus kitus varžovus nugalėjusios.

Atkakliausios rungtynės buvo tarp 6-ą ir 7-ą vietas užimančių varžovų. Bet ir čia jautėsi, kad aukštesnę vieta užimanti  komanda – pranašesnė už žemesnę. Antrą kėlinį, kai Retal Lithuania pirmavo 2:1, Payswix niekaip nepavyko varžovų prispausti. Nors lyginti reikėjo vieniems, ir daugiau, ir kur kas pavojingiau atakavo kiti. Payswix atakos nugesdavo vos joms prasidėjus, nežiūrint į tai, kad technika ta komanda Retal lyg ir lenkė. Bet atrodė, kad kamuolys niekaip neprasibrauna per augius ir plačius pastarosios komandos vyrukus.

O kai Retal įmušė trečią įvartį, tapo galutinai aišku, kad trys taškai bus jų kišenėje.

Po šios pergalės Retal Lithuania priartėjo prie penktąją vietą užimančios Teltonikos. Pastarajai liko vis vieno taško pranašumas.

Citatos

Žilvinas Stončius (Danske Bank): „Susirinkom gerai, atėjo 12 žmonių. Tai dėl to ir gerai sužaidėm. Nors nebuvo taip, kad varžovai nepasipriešintų, laimėjome ne taip ir lengvai. Ypač pirmą kėlinį. Bet mums pavyko laimėti jį 5:0 ir tada buvo jau ramiau, gal kiek ir atsipalaidavom. Varžovai žaidė kietai, mes jiems taip pat kietai atsakėm, bet tai ir yra futbolas. Buvo vyriška dvikova.“

Andrius Rakštys (Retal Lithuania): „Geros buvo rungtynės. Komandos buvo apylygės. Mes varžovų netriuškinam, mes gerai praleidžiam laiką ir kartais laimim. Mūsų tikslai yra, kad susirinktų komanda, pabūtų kartu, pažaistų, o jei sugebam laimėti, tai visai gerai. Reikia pripažinti, kad šioje lygoje labai skiriasi trijų-keturių pirmų ir apatinių ekipų lygiai. Mes norim būti per viduriuką. Mūsų tikslas – aplenkti Teltoniką. Juo labiau, kad mes su jais nežaidėm pirmajame rate. Tada mes nesusirinkom, norėjom perkelti rungtynes, jie lyg ir sutiko, bet vis vien mums įrašė techninį pralaimėjimą. O šiandien laimėjo tie, kurie labiau to norėjo. Mes buvom jau prieš susitikimą nusiteikė tik pergalei.  Ir panašu, kad laimėti labiau norėjome mes.“

Rugsėjo 21 dieną susitiks: Danske Bank – Payswix, LT Advokatūra – Retal Lithuania, Teltonika – Swedbank.