Įmonių Lyga: Turas - be didelių netikėtumų. Visos

Didelių pasikeitimų Įmonių Lygoje po šeštojo turo nėra. Išliko tos pačios trys komandos nepatyrusios pralaimėjimo ir tos pačios dvi – nelaimėjusios.

Lyderiai ir autsaideriai

Lyderiai Swedbank ir Girteka Logistic bei ne visai lyderė LT Advokatūra ir po šeštojo turo žingsniuoja be pralaimėjimų. Visos trys šios ekipos trečiadienį iškovojo po dar vieną pergalę.

Rimčiausias varžovas šeštą turą teko Girtekai. Po atkaklios ir vyriškos kovos aistrų ir apeliacijų teisėjams pilname mače ji 3:1 nugalėjo Tirolą.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad daugiausia apeliacijų sklido iš Tirolos futbolininkų ir ne visada be pagrindo.

Kita vertus, pati Tirola nuo savo kalbų su teisėju ir nukentėjo. Jos žaidėjai, užsiėmę priekaištais arbitrui, buvo mažiau susikoncentravę į patį žaidimą, kuo Girteka Logistics ir pasinaudojo mušdama antrąjį ir trečiąjį įvarčius, nors antrąją rungtynių pusę kamuolys viešėjo daugiau jos, o ne varžovų aikštelės pusėje.

Swedbank ir Advokatūra laimėjo vienodu rezultatu 5:1.

Swedbank, kartu su Girteka, surinkę vienodai taškų užima dvi pirmąsias vietas lygoje.

LT Advokatūra turi vienodai tašku su SEB ir abu jie atsilieka nuo Danske Bank.

Abu bankai žaidė su turnyro lentelės autsaideriais. Danske Bank 8:0 sutriuškino Kilo Health. Visai kitaip ėjosi SEB, kuris turėjo vargo rungtynėse su Genius Sports (2:1).

Kilo Health ir Genius Sportas, surinkę po vieną tašką ir nelaimėję nė vieno mačo, dalijasi dvi paskutiniąsias turnyro lentelės vietas.

Atrodo, įsibėgėja Cognizant komanda. Šeštąjį turą ji laimėjo antrąsias rungtynes (ir bendrai, ir paeiliui) – 6:2 įveikė Retal Lithuania.

BetGames.TV 3:1 nugalėjo FL Technics.

Citatos

Andžejus Osipovičius: „Taip, mačas baigėsi apmaudžiai. Bet tai tam yra priežasčių. Nebuvo mūsų legionierių, kelis kartus sugrybavo ir mūsų gynėjai, ir teisėjas. Na bet ką jau padarysi. Čempionatą pradėjom stipriai, bet vėliau žmonės ėmė sirguliuoti, atsirado traumuotų tarp lyderių – taip ir gavosi, kad vėliau pasipylė pralaimėjimai. Varžovai yra pastiprėję, jie šį sezoną atrodo stipresni negu praėjusį. Šio vakaro varžovai buvo greiti, susirinko gausiau nei mes ir mums buvo tikrai nelengva. Tikėkimės, kad kitą kartą pasiseks geriau.“

Rytis Šidlauskas: „Sunkios nuotaikos po tokio mačo. Sunkiai sekėsi žaisti, galima sakyti – nesisekė. Praėjusį sezoną mes prieš advokatus laimėjom. Na bet tada mes buvom visi gerai susirinkę, o dabar kai kurių žaidėjų trūko. Taip, surinkome nemažai žmonių, bet trūko kelių pagrindinių futbolininkų, su kuriais mūsų žaidimas būtų buvęs visai kitas. Nors kaip komanda, tai šiemet mes esame stipresni. Man atrodo, kad praėjęs sezonas mums tiesiog buvo gera praktika. Per jį mes supratome, kaip reikia žaisti. O dabar mes tai bandome įgyvendinti. Aišku, tas pavyksta ne visada, kartais varžovai būna per stiprūs, bet šiaip tai galim ir su tais pačiais varžovais įvairiai sužaisti, kamuolys yra apvalus.“

Skaičiai

Komandos per šeštąjį turą įmušė 39 įvarčius – po 5,571 per rungtynes.

Tai lygiai toks pat rodiklis, kaip per penktąjį turą.

Rezultatyviausia komanda – Danske Bank (8 įvarčiai). Jų varžovai Kilo Health praėjusį trečiadienį buvo vienineteliai, kurie įvarčių neįmušė.

Iš žaidėjų rezultatyviausias ture buvo Tadas Šilkauskas iš Cognizant – 4 įvarčiai. Hattricką įformino Laurynas Purlys iš LT Advokatūros.

Anonsas

Vienareikšmiai labiausiai intriguojantis ateinančio trečiadienio mačas vyks tarp LT Advokatūros ir Danske Bank.

Visos rungtynės:

20.00 FL Technics – SEB, Retal Lituania – Tirola, Girteka Logistics – Genius Sports ir Kiko Health – Swedbank.

20.40 Cognizant – Teltonika, Skuba – Bet Games.TV ir LT Advokatūra – Danske Bank.