Lyderiai varžovų nesigaili Visos

Lietuvos futbolo A lygos lyderiai per 11 turų surinko 29 taškus, o Įmonių lygoje nuo šalies čempionų itin mažai atsilieka „Tele2“, per 11 rungtynių sukaupusi 28 taškus.

Galima sakyti, kad „Tele2“ viena koja jau kopia ant čempionams skirto laiptelio, nes abu persekiotojai turi ne tik mažiau taškų („Danske Bank“ - 24, „Swedbank“ - 22), bet ir yra sužaidę jau 12 rungtynių.

Trijulę iki ketverto išplečia „LT Advokatūra“, per 11 rungtynių surinkusi 21 tašką ir galinti jau gegužės 9-ąją šoktelėti į antrąją vietą.

Gali būti, kad gegužės 9-ąją jau sužinosi tam tikrus atsakymus čempionate, mat tarpusavyje kovos visos pirmojo ketverto ekipos: „Tele2“ susikaus su „Swedbank“, o „Danske Bank“ - su „LT Advokatūra“.

„Swedbank“ šią savaitę palaužė advokatus 1:0 ir yra nusiteikę rimtai susikauti su lyderiais. Tuo metu „Danske Bank“ net 8:0 nušlavė „Girteka Logistics“ futbolininkus nepalikdami jokių klausimų apie savo galimybes.

Panašiai įspūdingą formą demonstruoja ir B divizione pirmaujančios komandos - „Tirola“ (30 taškų po 12 turų) bei „Inter Cars Lietuva“ (27 po 12). Pirmieji šią savaitę net 8:2 nugalėjo „BetGames.TV“ komandą, o antrieji 8:0 - „Cognizant“ futbolininkus.

Užbaigti B diviziono prizininkų trejetą kėsinasi „Skuba“ (23 taškai po 11 rungtynių), ką tik išsiaiškinę santykius su artimiausiais persekiotojais iš „TonyBet“ (20 po 12) ir nugalėję juos 6:5.