Lyga 8x8: Atkaklių kovų turas baigėsi lygos lyderių naudai Visos

Turbūt neperdėtum pasakęs, kad 15-asis Lygos 8x8 turas buvo atkaklių kovų turas. Nes kaip ten bebūtų, didžiausias įvarčių skirtumas pasibaigus jo dvikovoms buvo du įvarčiai.

Ir Lygos lyderis Spartakas gavo paplušėti rimtai. Jo varžovai New World visiškai negalvojo pasiduoti be kovos.

Tas New World nusiteikimas gali būti visai suprantamas. Nes bent jau iki šio mačo New World vis dar galėjo bandyti kabintis į medalius. O tam kad sumažintų atsilikimą nuo stipriausiųjų trejeto, penktą vietą užimančiai komandai pergalė buvo būtina. Kad ir prieš lyderį.

Pergalės Naujininkų komandai iškovoti nepavyko, bet nusileido ji Spartakui minimaliai – 3:4.

Lukas Vaičiūnas buvo bene pagrindinis šios Spartako pergalės kalvis, jo sąskaitoje hetrikas.

Du iš trijų pagrindinių Spartako persekiotojų Dvarčionys ir VSG United žaidė tarpusavyje. Ir sužaidė rezultatu, kuris labiausiai tenkina tą patį Spartaką. Ir dar Mediką. Lygiosiomis 5:5.

VSG United rezultatas negalėjo tenkinti vien jau dėl to, kad prieš rungtynių pabaigą ilgą laiką pirmavo jie ir išlyginamąjį įvartį prasileido likus gal trims minutėms. Ir anot išeivių iš Visagino komandos vadovo Deniso Pastuškovo – kuriozinį. Dvarčionių toks rezultatas tenkinti negalėjo dėl to, kad iki šių rungtynių jie antrajame rate nebuvo praradę nė vieno taško. Ir abiejų bendrai jis negalėjo tenkinti dėl to, kad šios lygiosios suteikė pranašumą abiejų komandų konkurentams kovoje dėl medalių Spartakui ir Medikui.

O geriau susitikimą pradėjo Dvarčionys. Jie ir įmušė pirmi. Na o po to VSG United perlaužė žaidimą ir vis išsiverždavo į priekį, o jų varžovai lygindavo.

Tris įvarčius per šias rungtynes įmušė VSG United atakų lyderis Kirilas Levšinas.

Medikas savo varžovės Pilaitės toli gražu nesutriuškino. Bet įveikęs 4:2, pakilo į antrąją vietą. Dabar jis – artimiausias Spartako persekiotojas, atsilieka nuo lyderio keturiais taškais.

Pietų IV futbolininkams atkakliai pasipriešino priešpaskutinę vietą turnyro lentelėje užimantys Stickers. Ir šios Pietų IV komandos rungtynės labai priminė jos ankstesnę dvikovą su Pilaite. Ir ne tik vienodu rezultatu. Kaip ir per ją, dabar žaliai balti atrodytų užtikrintai pirmavo, bet vėliau leido varžovams išlyginti, o dar vėliau lemiamą įvartį įmušė Mindaugas Kasperūnas.

Dviejų turnyro lentelės kaimynų dvikovą tarp Miami Beach ir Partizano Geležinio Vilko 2:0 laimėjo aukštesnę vietą užimantis Partizanas. Ir tolokai (6 taškais) nuo to paties Miami Beach pabėgo.

Rezultatai

Pietų IV – Stickers 4:3, Miami Beach – Partizanas Geležinis Vilkas 4:2, Pilaitė – Medikas 2:4, Dvarčionys – VSG United 5:5, New World – Spartakas 3:4.

Citatos

Denisas Pastuškovas (VSG United): „Ilgai pirmavome rezultatu 5:4, bet praktiškai likus žaisti gal vieną-dvi minutes mūsų vartininkas tiesiog kamuolio nesulaikė ir įkrito kuriozinis įvartis. Šiaip, manau, kad tikrai buvome verti pergalės, bet nesugebėjom išlaikyti savo persvaros. Esame tikrai nusivylę, nes tikėjomės pergalės ir susirinkom neblogai (galbūt nebuvo dviejų pagrindinių žaidėjų, bet vis tiek buvo keturi keitimai), sunkiai dirbom, galėjom ir turėjom laimėt. Ką jau padarysi, kai mes neįmušėm, mums įmušė. Jie jau iš trijų pirmųjų savo smūgių įmušė tris įvarčius. Žodžiu, jiems šį kartą tikrai sekėsi labiau negu mums. O šiaip Dvarčionių komanda yra labai stipri ir mums su ja labai patinka žaisti, jie yra mums labai geri varžovai.“

Vytis Valantiejus (Pietų IV): „Susirinko mūsų gausiai, varžovų buvo tik 10. Pradėjom geriausiu startu, griebėm jautį už ragų, puolėm, puolėm. Neblogai šansų pakūrėm, jie irgi kelis sukūrė. Įmušė Vaiduoklis, tada Štampas iš 20 metrų paleido nežmonišką bombą. Po šio golo paleidom jaunimą. Rezultatą laikėm, viskas ok, nors biški chaoso buvo, įmušėm ir trečią bankę. Prieš pirmo kėlinio galą, kamuolys rikošetu nuo Hario atšoko ir taip netyčia praleidom. Antrą kėlinį pradėjom orginaliu startiniu, bet per pirmas minutes praleidom 2 golus ir rezas buvo 3:3. Tuomet prasidėjo tikras chaosas aikštelėje: vieni puola kiti puola, niekam niekas nepaeina, kol gale Vaiduoklis uždėjo galinę bankę ir nervingi namo išėjom...“

Įvarčiai

Per turą įmušti 32 įvarčiai. Arba 6,4 įvarčio per rungtynes.

Rezultatyviausiai vyko Dvarčionių ir VSG United susitikimas – 10 įvarčių. Mažiausiai įvarčių įmušta per Miami Beach ir Partizano Geležinio Vilko mačą – 2.

Rezultatyviausios komandos: Dvarčionys ir VSG United – po 5 įvarčius. Miami Beach įvarčių neįmušė.

Rezultatyviausi turo futbolininkai – Kirilas Levšinas (VSG United) ir Lukas Vaičiūnas (Spartakas), pelnę po 3 įvarčius.

Artimiausią antradienį vyks dvejos rungtynės tarp komandų, nusitaikiusių į medalius. Lyderis Spartakas susigrums su Dvarčionimis, o Medikas varžysis su VSG United.

20.00 rungtynes pradės Dvarčionys – Spartakas; nuo 20.20 varžysis Stickers – New World ir Partizanas Geležinis Vilkas – Pilaitė; 21.20 startuos VSG United – Mediko ir Pietų IV – Miami Beach mačai.