SFL savaitė: bėgantys Vilkai ir laukianti įspūdinga C diviziono lyderių kova Visos

SFL čempionatai jau pasiekė paskutines savo stadijas, karštą orą keičia vėsuma ir vėjuotumas, tačiau intrigų tiek, kad pačiose aikštėse šalta niekad nebūna. Jūsų dėmesiui – tradicinė Betsafe SFL savaitės apžvalga.

Tradiciškai pradedame nuo A diviziono, o čia – geros žinios Geležiniam Vilkui, kuris didina savo persvarą lentelės viršuje.

Praėjusią savaitę vilkai pakilo į pirmą vietą, o šią – dar labiau padidino savo persvarą ne tik laimėję savo mačą, bet ir sulaukę Lentvario taškų praradimo.

Vilkai nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Visinčios, kurią suvalgė 7:0, ir tada jų pranašumas lentelėje iššoko iki penkių taškų, mat du jų persekiotojai stipresnės komandos neišsiaiškino – Lentvario ir Ave.Ko. akistata pasibaigė lygiosiomis 1:1. Ten Lentvaris gana greitai išsiveržė į priekį, o bet svečiai rezultatą išlygino, o daugiau įvarčių nebuvo.

Jūsų dėmesiui – šių intriguojančių rungtynių apžvalga.

Jei dar visai neseniai atrodė, kad Lentvaris gana ramiu tempu žygiuoja link pirmos diviziono vietos, tai dabar situacija atrodo tokia, jog neatmetamas šansas, kad Lentvario ekipa gali likti be medalių apskritai – Ave.Ko. komandą jie dar lenkia vienu tašku, tačiau jau susilygino su Granitu B, kuris 4:3 pranoko Gariūnus.

Žinoma, nevertėtų nurašyti ir Top Kickers kolektyvo, kuris, nors pastarajame ture ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kaišiadorimis-Baltais, tačiau vis tiek su 34 taškais dar išlieka medalių medžioklėje.

A divizione visoms komandoms dar liko trys mačai, tad intriga čia žada būti maksimali.

Visi A diviziono 19 turo rezultatai: Lentvaris 1:1 Ave.Ko., Granitas B 4:3 Gariūnai, Top Kickers 2:2 Kaišiadorys-Baltai, Geležinis Vilkas 7:0 Visinčia, Navigatoriai Old Boys 1:4 Aktas, Katastrofa 3:0 Futbolo Broliai (be žaidimo).

B divizione praėjusį savaitgalį jau buvo itin realus šansas karūnuoti diviziono laimėtojus, tačiau taip nenutiko. Tuo pasirūpino Viltis B-MTG, kuri iš be penkių minučių čempionų Nemenčinės savo aikštėje atėmė taškus – rungtynės baigėsi 3:3.

Įdomu tai, kad Vilties dubleriai šiose rungtynėse net tris sykius pirmavo, tačiau Nemenčinė visus tris kartus išsigelbėjo, o paskutinį kartą tai padarė 89 minutę.

Vieną progą tapti laimėtojais Nemenčinė praleido, tačiau jau šeštadienį turės antrąją – išvykoje jų lauks akistata su Granito Senjorais.

Senjorai, savo ruožtu, pastarajame ture sudalyvavo viename iš trijų itin didelių sutriuškinimų, kai savo aikštėje 5:0 sudorojo Futboliuko komandą, kuri ir toliau neiškopia iš lentelės dugno.

Kiti du sutriuškinimai – Modulis išvykoje 6:0 sutaršė Medžius 2 ir beveik užsitikrino sau antrą vietą, o gal labiausiai netikėtame sutriuškinime Tėvynės Sąjunga 4:0 nugalėjo Viesulą ir taip iš esmės eliminavo pastarąjį iš lenktynių dėl medalių.

Tuo tarpu intriga kovojo dėl bronzos kaista stipriai – ilgą laiką kontrolę šioje vietoje turėjusios Skaidiškės pamažu grimzta žemyn – komanda nelaimėjo jau keturis sykius paeiliui, per tą atkarpą iškovojo vos vieną tašką ir jau nusmuko iki penktos vietos.

Bene skaudžiausias komandai turbūt buvo pastarosios savaitės pralaimėjimas tiesioginiam varžovui – Euforija apylygę kovą laimėjo 1:0, o pergalingą įvartį 11 metrų baudiniu pelnė 86 rungtynių minutę.

Būtent Euforija šiuo metu atrodo pagrindinė favoritė iškovoti medalius, tačiau jų nepaleidžia ir Imperialas, įvarčių lenktynėse 6:4 pranokęs Vienus Vartus. Keturis įvarčius laimėtojams pelnė Eduard Grudinskij, o Imperialas nuo podiumo šiuo metu atsilieka dviem taškais.

Visi B diviziono 19 turo rezultatai: Medžiai 2 0:6 Modulis, Granitas Senjorai 5:0 Futboliukas, Viltis B-MTG 3:3 Nemenčinė, Skaidiškės 0:1 Euforija, Vieni Vartai 4:6 Imperialas, Tėvynės Sąjunga 4:0 Viesulas.

Pereinant prie C diviziono, tai čia pagaliau oficialiai paaiškėjo, kad ateinantį šeštadienį mūsų lauks auksinis mačas tarp FKS Ukmergės B bei Anykščių ekipų.

Prieš laukiantį spektaklį abi komandos didesnių bėdų nesulaukė. Na, ukmergiškiai ne tik bėdų, bet ir varžovų nesulaukė, mat Ave.Ko. dubleriai pas juos neatvyko. Įdomu, kad tai – jau antroji be žaidimo pasiekta Ukmergės komandos pergalė, o paskutinį sykį aikštėje oficialias rungtynes jie žaidė dar rugsėjo 17 dieną. Kiek tas faktas atsilieps svarbiausiose rungtynėse – pamatysime.

Tuo tarpu Anykščiai varžovų sulaukė, bet kovos – ne tiek, mat Reaktyvas namo buvo išlydėtas rezultatu 7:0.

Situacija tokia – abi komandos turi po 41 tašką, o lemiamos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį 15 valandą Anykščių stadione. Visus, kurie būsite netoli ir turėsite galimybes – kviečiame atvykti, mat laukia tikrai kieta kova, kurios kaina – milžiniška.

Trečios vietos likimas – jau aiškus ir oficialiai. Ozo tapyrai tiesioginėje akistatoje dėl trečios pozicijos 1:0 pranoko Olandus ir taip, likus vienam turui, oficialiai tapo nebepavejami. Tapyrai sezoną uždarys rungtynėmis su Vova Juniors, kuriai taškai būtų reikalingi norint išsaugoti 7 vietą.

Tą septintą vietą Vova Juniors paėmė pastarajame ture 4:2 pranokusi ir peršokusi Viesulą B, kurio paskutiniame mače laukia Ave.Ko. antroji komanda.

Paskutiniame turo mače PILK 3:2 nugalėjo Pressą, pakilo iki ketvirtos vietos ir paskutiniame ture pergalė prieš Reaktyvą jiems padėtų tą ketvirtą poziciją išlaikyti.

Visi C diviziono 17 turo rezultatai: Anykščiai 7:0 Reaktyvas, Ozo tapyrai 1:0 Olandai, FKS Ukmergė B 3:0 Ave.Ko. 2 (be žaidimo), Viesulas 2 2:4 Vova Juniors, Pressas 2:3 PILK.

D divizione, jam einant į pabaigą, iššovė vadinamieji autsaideriai. Jei tiksliau – Vėtra ir Tirola B.

Turbūt reikšmingesnis iššovimas visgi gavosi Vėtrai, kuri rimtai pakišo koją Top Kickers-Koloro ambicijos iškovoti sidabro medalius čempionate.

Na bet TK dubleriai čia patys kalti – sužaidus daugiau nei valandą jie pirmavo 4: 1 ir atrodė, kad ramiai bėgs ir nubėgs.

Bet nenubėgo – per likusį laiką Vėtra sumušė tris įvarčius ir taip surengė vieną įspūdingiausių savo ne tik sezono, bet, turbūt, ir visos istorijos sugrįžimą.

Tuo ramiai pasinaudojo A komanda-Margiris B – jie 3:0 nugalėjo Sviedinį ir prieš paskutinį turą turi dviejų taškų persvarą. Turint omenyje tai, kad paskutiniame ture TKK laukia akistata su laimėtojais Ataka, bent jau dabar atrodo, kad galutinė prizininkų rikiuotė atrodo aiški.

Ta pati minėta Ataka pastarajame ture keliavo į Molėtus ir ten paėmė pergalę 3:1 ir taip sugriovė paskutinius pastarųjų šansus dar paimti ketvirtą vietą.

Ji atiteks Trivarčiui, kuris savo rungtynėse išvykoje 2:0 susitvarkė su ADS Auto.

Tiesa, pačiai pabaigai sugrįžkim prie to antro iššovimo, kurio autoriais tapo Tirola B. Diviziono naujokai štai net 5:1 sutriuškino Arpą ir taip iškovojo pirmą savo sezono pergalę.

Žinoma, pakilti iš dugno tai jiems vargiai bepadės, tačiau emocinį foną pagerinti tikrai turėtų.

Visi D diviziono 17 turo rezultatai: A komanda-Margiris B 3:0 Sviedinys, ADS Auto 0:2 Trivartis, Molėtai 1:3 Ataka, Top Kickers-Koloro 4:4 Vėtra, Tirola B 5:1 Arpas.