VRFS moterų rinktinė pradeda antrojo rato kovas Visos

Jau rytoj VRFS moterų rinktinė pradeda antrojo rato kovas Lietuvos moterų futbolo I-os lygos pirmenybėse. Po pirmojo rato VRFS moterų rinktinė užima antrąją vietą ir kol kas atsilieka tik nuo grupės lyderių MFA Žalgiris ekipos. Pirmame rate buvo įveiktos Utenos (3-0), Nemenčinės (9-0) ir Ukmergės (6-0) komandos, o bendras įvarčių santykis yra 18-4. Rezultatyviausios komandos žaidėjos- Greta Guižauskaitė ir Aksinija Neznamova (po 4 įv).

Tai visiškai naujas projektas, kuris startavo tik šiais metais. Diskutuojant su moterų futbolo komandų treneriais ir vadovais kilo idėja į vieną komandą sujungti Vilniaus FM Kreontas, JL Stars, MFK Žalgiris ir MFK Granitas geriausias žaidėjas, kad gabiausios merginos galėtų žaisti ir tobulėti dalyvaujant LFF moterų I-os lygos pirmenybėse. Asociacija VRFS sumokėjo komandos startinį mokestį, pasirūpina transporto ir aikščių nuomos išlaidomis.

Labai džiugu, kad prie projekto svariai prisideda ir daug darbo įdeda visų komandų vadovai - Justas Klevinskas ir Virginija Klevinskienė, Edgar Ratomskij, Saulius Barevičius, Romualda Dubinskienė, Justina Lavrenovaitė ir kt. Svarbiausias visų tikslas- suburti gabias merginas, sudaryti joms sąlygas tobulėti konkurencingoje aplinkoje, turėti gero lygio rungtynes bei populiarinti ir vystyti moterų futbolą.

Jau rugpjūčio mėn 24 d. (penktadienis), 14 val, Fabijoniškių stadione vyks VRFS moterų rinktinės pirmosios antrojo rato rungtynės su Ukmergės SC komanda. Kviečiame visus apsilankyti Fabijoniškių stadione ir palaikyti mūsų gražiosios lyties atstoves futbolo aikštelėje.

VRFS informacija.