Lyga 8x8: Flamingai klumpa, medaliai nuo jų tolsta Visos

Lygoje 8x8 komandoms liko sužaist po 2-3 rungtynes. Na tik Pressui – net 4. Bet visi svarbiausi susitikimai, nulemsiantys  visus prizininkus, – dar prieš akis. Na o praėjusio antradienio turas pretendentams į tas prizines vietas buvo kiek lengvesnis – savotiškas pasiruošimas lemiamoms dvikovoms.

Nors su šiuo teiginiu kažin ar sutiktų Flamingai. Labai panašu, kad būtent šios savaitės pralaimėjimas Bellatores užkirs jiems galimybes baigti 2023-iuosius su medaliais. Violetinių komandų derbį 2:0 laimėjo Bellatores. Flamingai trečią kartą per sezoną neįmušė ir trečią karta pralaimėjo.

Ir negali sakyti, kad Bellatores visiškai paralyžiavo varžovų puolimą savo gynybiniais veiksmais. Ne, Flamingai progų susikurt sugebėjo. O štai jas išnaudot – niekaip.

Ir panašu, kad liks paskutiniai iš didžiojo ketverto ekipų. Kitos trys antradienį laimėjo. Ir laimėjo užtikrintai.

Pressas, grįžęs iš žurnalistų turnyro Armėnijoje, lyderiui Spartakui pasipriešint, kaip kad mače prieš mėnesį, nė nebandė. Matyt, kaip ir dažna A lygos komanda po Eurotaurių, mintimis dar buvo tarptautinėse kovose, o ne Lygoje 8x8. Taip ar kitaip, bet Spartakas laimėjo 9:1, o Denisas Podubnas bei Audrius Bukovskis įmušė po 3 įvarčius.

VSG United antrą kartą per sezoną nugalėjo S. T. Legendas. Prieš mėnesį rezultatas buvo 7:2, o dabar - 5:1 visaginiečių naudai.

O štai Dvarčionys neblogai pasilinksmino. Sudorojo tikrai ne pačią silpniausią lygos komandą Miami Beach 14:1. Ekipą, užimančią vietą viršutinėje turnyro lentelės pusėje ir prieš mėnesį tiems patiems Dvarčionims nusileidusią tik vienu įvarčiu – 4:5.

5 įvarčius Dvarčionims pelnė Lukas Žukauskas, 3 - Matas Griaznovas.

Atkakliau vyko turnyro lentelės apatinės pusės komandų tarpusavio mačai.

Svarbias rungtynes laimėjo Internacionalo komanda. Ji 3:1 įveikė Malanką ir pakilo dar vienu laipteliu aukštyn turnyro lentelėje tą pačią Malanką aplenkusi.

Partizano Geležinio Vilko ir Žaliai Baltų rungtynėse buvo užfiksuotos vienintelės turo lygiosios. Partizanas pirmavo ir 2:0, ir 3:1, bet pergalingo rezultato išlaikyt nepajėgė – 3:3. Nors rungtynės galėjo baigtis ir bet kaip kitaip. Abi komandos pavojingų progų turėjo sočiai. Geležinis Vilkas – kur kas sočiau. Žaliai Baltų vartininkas turbūt pats nesuskaičiuotų, kiek kartų jis sužlugdė mirtinas varžovų progas, o kartais vilkai įsigudrindavo neįmušti iš tokių situacijų, iš kur tas būdavo gerokai sunkau nei pelnyti įvartį.

Rezultatyviausiųjų žaidėjų sąraše pirmauja 32 įvarčius įmušęs ir gerokai nuo konkurentų atsiplėšęs Dvarčionių puolėjas L. Žukauskas.

Rezultatai

Partizanas Geležinis Vilkas – Žaliai Balti 3:3, Flamingai – Bellatores 0:2, Internacionalas – Malanka 3:1, Miami Beach – Dvarčionys 1:14, Spartakas – Pressas 9:1, S. T. Legendos – VSG United 1:5.

Citatos

Lauras Nedzinskas (Flamingai): „Šiaip mūsų žaidimas nebuvo prastas. Taip, rezultatas – 0:2, bet jei pradžioje būtume sumušę, ką galėjom... Didžiausia mūsų problema ir yra tai, kad mes nesumušam iš savo progų. Ir tada gaunasi, kad prasileidžiam ir nepavyksta išlyginti. O Bellatores – gera komanda. Mes šį sezoną su jais arba žaidėm lygiomis, arba pralaimėjom. Mes turim ir kitų problemų – dabar nesirenka pakankamai žmonių – tas irgi gali lemti rezultatą, nes dažnai žaidžiam ne pagrindine sudėtimi. Aišku, tai ne pasiteisinimas ir nėra ko tuo skųstis. Rezultatas – toks, koks yra. Jis nėra tragiškas, bet tikrai ne koks ir lentelė rodo, kad kova dėl tų vietų, kurių norėjome, jau nebeįmanoma.

Esame pakankamai jauna komanda, tai patirtis ateis su laiku. O ir tie rezultatai nėra tokie prasti. Vien dėl to, kad viso sezono metu nebuvom nukritę žemiau ketvirtos vietos. Todėl galiu džiaugtis savo komanda ir tikiu, kad viskas mums dar prieš akis.“

Domantas Čeponis (Dvarčionys): "Šį kartą gana gerai susirinkom, buvo praktiškai visi mūsų pagrindiniai žaidėjai ir net du keitimus turėjom. O priešininkai - atvirkščiai, buvo be keitimų ir lygtai be poros pagrindinių žaidėjų jei neklystu. Tai ir galėjom sau sukti savo žaidimą, dėl to įmušėm daug įvarčių ir įsirašėm nesunkią pergalę.

Prieš mėnesį buvo viskas atvirkščiai: jie geriau susirinko, o mes prasčiau. Tas ir atsispindėjo rezultate.

Užlipt aukščiau trečios vietos dar vis įmanoma, bet turim laimėt visas likusias rungtynes ir tikėtis, kad VSG išbarstys taškus ateinančiuose turuose."

Anonsas

Ateinantį antradienį, spalio 31 dieną susitiks:

19.40 Bellatores – Dvarčionys, Malanka – S. T. Legendos, Žaliai Balti – Internacionalas;

20.50 Miami Beach – Spartakas, VSG United – Flamingai, Pressas – Partizanas Geležinis Vilkas.