Nauja Drausmės komiteto praktika: diskvalifikacijos laikas priklausys nuo noro keistis Visos

 

Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) Drausmės komitetas išnagrinėjo incidentą, kuris įvyko po „Select“ futsal II lygos rungtynes tarp „VGTU-Vilkų“ ir „VJFK Trakų“.

Po šių rungtynių pabaigą skelbiančio teisėjo švilpuko „VGTU-Vilkų“ žaidėjas Andrius Viktoravičius smogė varžovui į veidą ir sulaužė nosį. Netrukus į konfliktą įsivėlė abiejų komandų žaidėjai ir aistruoliai.

VRFS Drausmės komitetas išnagrinėjo komandų vadovų, teisėjų ir žiūrovų paaiškinimus dėl incidento ir priėmė tokį sprendimą:

- Diskvalifikuoti komandos „VGTU-Vilkai“ žaidėją A. Viktoravičių iš visų VRFS turnyrų (pagal bendradarbiavimo sutartį ir iš MFL) iki 2018 m. gruodžio 31 d.

- Diskvalifikacijos terminas gali būti sutrumpintas iki lauko sezono II rato pradžios, jei A. Viktoravičius savanoriškai ir neatlygintinai teisėjaus vaikų futbolo turnyruose (bent 10 rungtynių) ir prisidės prie kitų VRFS veiklų įgyvendinimo (pvz. renginių organizavimas). Prašymas dėl diskvalifikacijos sutrumpinimo gali būti pateiktas rugpjūčio mėnesį, kartu su prašymu turės būti pristatyti ir savanoriškos veiklos rezultatai. Galutinį sprendimą dėl diskvalifikacijos termino sutrumpinimo priims Drausmės komitetas;

- Diskvalifikuoti komandos „VGTU-Vilkai“ žaidėją Haroldą Kerušauską trejoms rungtynėms už agresyvų elgesį incidento metu;

- Laikantis ankstesnių Drausmės Komiteto sprendimų praktikos ir atsižvelgiant į „VGTU-Vilkų“ komandos vadovo dalyvavimą konflikte, „VGTU-Vilkai“ komandai skirti 100 eurų baudą.