Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22923 2021-06-18 20:30 5 SFL A Divizionas FK Lentvaris 6-5 Top Kickers Fanų stadionas
22903 2021-06-16 19:00 4 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 0-4 FK Granitas B Šalčininkėliai
22900 2021-06-13 20:00 4 SFL A Divizionas FK Aktas 2-0 Gariūnai Pilaitės maniežas
22904 2021-06-13 18:30 4 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 2-3 FK Lentvaris Kariškių stadionas
22902 2021-06-13 17:00 4 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 11-1 Futbolo Broliai Mickūnų stad.
22905 2021-06-13 17:00 4 SFL A Divizionas Top Kickers 1-0 FK Katastrofa Pilaitės maniežas
22901 2021-06-10 20:00 4 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 3-0 Navigatoriai Old Boys Senvagės stadionas
22878 2021-06-07 21:40 3 SFL A Divizionas FK Katastrofa 0-6 FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
22881 2021-06-06 20:15 3 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 2-3 FK Aktas BFA arena
22882 2021-06-06 20:10 3 SFL A Divizionas Gariūnai 2-1 Šalčininkėlių FK Visinčia Senvagės stadionas
22883 2021-06-06 19:00 3 SFL A Divizionas FK Granitas B 1-1 Top Kickers Naujoji Vilnia (naujasis)
22880 2021-06-06 17:00 3 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 4-2 Kaišiadorys-Baltai Kalveliai
22879 2021-06-04 20:00 3 SFL A Divizionas FK Lentvaris 3-1 Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
22861 2021-05-31 20:15 2 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 1-0 FK Katastrofa Senvagės stadionas
22859 2021-05-30 18:30 2 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 0-5 FK Granitas B Kariškių stadionas
22858 2021-05-30 18:15 2 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 5-3 Futbolo Broliai Fabijoniškių VFM
22860 2021-05-30 17:00 2 SFL A Divizionas Top Kickers 3-4 Gariūnai Pilaitės maniežas
22856 2021-05-30 16:30 2 SFL A Divizionas FK Aktas 2-2 FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
22857 2021-05-28 20:00 2 SFL A Divizionas FK Lentvaris 3-3 Kaišiadorys-Baltai Fanų stadionas
22835 2021-05-24 21:40 1 SFL A Divizionas FK Katastrofa 2-6 FK Lentvaris Fanų stadionas
22837 2021-05-24 20:15 1 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 2-2 Top Kickers Pilaitės maniežas
22839 2021-05-24 20:15 1 SFL A Divizionas FK Granitas B 1-0 Navigatoriai Old Boys Senvagės stadionas
22838 2021-05-23 20:10 1 SFL A Divizionas Gariūnai 3-7 FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
22834 2021-05-23 18:20 1 SFL A Divizionas FK Aktas 2-3 Kaišiadorys-Baltai Senvagės stadionas
22836 2021-05-23 17:00 1 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 5-1 Šalčininkėlių FK Visinčia Kalveliai
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22932 2021-06-18 19:30 5 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 5-1 FK Medžiai 2 Naujoji Vilnia (naujasis)
22906 2021-06-14 20:15 4 SFL B Divizionas FK Viesulas 1-1 FK Futboliukas Pilaitės maniežas
22910 2021-06-13 20:00 4 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 4-4 SK Modulis Fanų stadionas
22909 2021-06-13 18:00 4 SFL B Divizionas Imperialas 0-1 SK Skaidiškės Fanų stadionas
22907 2021-06-13 16:00 4 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 1-0 FK Granitas Senjorai Širvintų stadionas
22908 2021-06-13 16:00 4 SFL B Divizionas Vieni vartai 2-3 SK Nemenčinė-Hegvita Fanų stadionas
22911 2021-06-11 20:15 4 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 1-4 Viltis B-MTG Senvagės stadionas
22885 2021-06-06 20:00 3 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-3 Vieni vartai Fanų stadionas
22889 2021-06-06 19:30 3 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 3-1 FK Euforija-Tirola LFF stadionas
22884 2021-06-06 18:00 3 SFL B Divizionas Imperialas 2-2 FK Medžiai 2 Fanų stadionas
22887 2021-06-06 17:00 3 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 4-2 Tėvynės Sąjunga Nemenčinė
22886 2021-06-06 16:00 3 SFL B Divizionas SK Modulis 4-3 SK Skaidiškės Pabradė
22888 2021-06-04 19:30 3 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 3-2 FK Viesulas Naujoji Vilnia (naujasis)
22862 2021-05-30 20:00 2 SFL B Divizionas FK Viesulas 1-1 Viltis B-MTG BFA arena
22867 2021-05-30 20:00 2 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 6-1 FK Futboliukas Fanų stadionas
22863 2021-05-30 18:00 2 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 2-2 FK Medžiai 2 Širvintų stadionas
22866 2021-05-30 17:00 2 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 4-5 SK Nemenčinė-Hegvita Rudaminos žolės ried.
22864 2021-05-30 16:00 2 SFL B Divizionas Vieni vartai 1-3 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
22865 2021-05-29 17:00 2 SFL B Divizionas SK Modulis 6-0 Imperialas Pabradė
22841 2021-05-23 20:00 1 SFL B Divizionas FK Futboliukas 0-1 SK Skaidiškės Fanų stadionas
22845 2021-05-23 18:00 1 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 3-3 Vieni vartai LFF stadionas
22842 2021-05-23 17:00 1 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-1 SK Modulis Nemenčinė
22840 2021-05-23 16:00 1 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 3-2 Imperialas Širvintų stadionas
22844 2021-05-21 20:15 1 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 2-4 FK Viesulas Senvagės stadionas
22843 2021-05-21 20:00 1 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 0-1 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22937 2021-06-18 20:00 5 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 2-2 FK PILK Senvagės stadionas
22936 2021-06-16 21:30 5 SFL C Divizionas SK Pressas 3-0 FK Viesulas 2 Fanų stadionas
22914 2021-06-13 20:00 4 SFL C Divizionas FK Olandai 9-1 Ave.Ko. 2 BFA arena
22912 2021-06-13 18:00 4 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 3-2 FK Ozo tapyrai BFA arena
22915 2021-06-13 18:00 4 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 6-0 SK Pressas Ukmergės centrinis
22916 2021-06-13 15:00 4 SFL C Divizionas FK Anykščiai 3-0 FK PILK Anykščių m. stadionas
22913 2021-06-09 21:30 4 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 2-3 FC Vova Juniors Fanų stadionas
22891 2021-06-06 18:30 3 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 2-1 FKS Ukmergė B Panerio
22890 2021-06-06 18:00 3 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 0-1 FK Olandai BFA arena
22892 2021-06-06 16:00 3 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 1-0 SK Pressas Fanų stadionas
22894 2021-06-04 20:00 3 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 1-3 FK Anykščiai Senvagės stadionas
22893 2021-06-04 19:45 3 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 2-3 FK PILK Kalveliai
22868 2021-05-30 18:30 2 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 2-0 FK Reaktyvas Panerio
22872 2021-05-30 18:30 2 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 3-0 FK Olandai Ukmergės centrinis
22869 2021-05-30 18:00 2 SFL C Divizionas FK PILK 0-2 FK Viesulas 2 Fanų stadionas
22871 2021-05-28 20:00 2 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 1-1 SK Pressas Senvagės stadionas
22870 2021-05-28 19:45 2 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 2-2 FK Anykščiai Kalveliai
22847 2021-05-23 21:40 1 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 6-5 SK Pressas Fanų stadionas
22849 2021-05-23 20:00 1 SFL C Divizionas FK Olandai 2-0 FK Reaktyvas BFA arena
22846 2021-05-23 18:00 1 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 0-2 FK Anykščiai BFA arena
22848 2021-05-23 18:00 1 SFL C Divizionas FK PILK 0-2 FKS Ukmergė B Fanų stadionas
22850 2021-05-21 19:45 1 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 5-2 FC Vova Juniors Kalveliai
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22918 2021-06-14 21:30 4 SFL D Divizionas FK Trivartis 4-0 FK Vėtra Fanų stadionas
22917 2021-06-13 18:30 4 SFL D Divizionas FK Arpas 1-9 Ataka Dilgynė
22921 2021-06-13 18:00 4 SFL D Divizionas Tirola B 3-4 Top Kickers-Koloro Širvintų stadionas
22920 2021-06-13 17:00 4 SFL D Divizionas ADS Auto 0-1 A Komanda-Margiris B Gedimino gimn. stadionas
22919 2021-06-13 16:00 4 SFL D Divizionas FK Molėtai 0-1 FK Sviedinys Molėtų stadionas
22896 2021-06-07 20:20 3 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 8-1 FK Arpas Pilaitės maniežas
22898 2021-06-06 18:00 3 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 1-4 Ataka Širvintų stadionas
22897 2021-06-06 17:00 3 SFL D Divizionas ADS Auto 1-2 FK Vėtra Gedimino gimn. stadionas
22899 2021-06-06 16:00 3 SFL D Divizionas FK Sviedinys 0-0 FK Trivartis Panerio
22895 2021-06-06 12:00 3 SFL D Divizionas FK Molėtai 3-0 Tirola B Molėtų stadionas
22874 2021-05-31 21:30 2 SFL D Divizionas FK Trivartis 2-0 Tirola B Fanų stadionas
22876 2021-05-30 20:00 2 SFL D Divizionas Ataka 11-0 ADS Auto Pilaitės maniežas
22873 2021-05-30 18:30 2 SFL D Divizionas FK Arpas 1-5 FK Molėtai Dilgynė
22875 2021-05-30 17:00 2 SFL D Divizionas FK Vėtra 2-5 FK Sviedinys Rūdiškės
22877 2021-05-30 16:00 2 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 3-1 Top Kickers-Koloro Širvintų stadionas
22853 2021-05-23 20:00 1 SFL D Divizionas Ataka 20-1 FK Vėtra Pilaitės maniežas
22851 2021-05-23 18:30 1 SFL D Divizionas FK Arpas 1-2 FK Trivartis Dilgynė
22855 2021-05-23 18:00 1 SFL D Divizionas Tirola B 0-2 FK Sviedinys Širvintų stadionas
22852 2021-05-23 17:15 1 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 9-1 ADS Auto Pilaitės maniežas
22854 2021-05-23 14:00 1 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 0-0 FK Molėtai Širvintų stadionas