Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23387 2021-09-20 21:40 17 SFL A Divizionas FK Katastrofa 6-3 FK Aktas Fanų stadionas
23392 2021-09-20 20:15 17 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 0-2 Top Kickers Senvagės stadionas
23390 2021-09-19 20:10 17 SFL A Divizionas Gariūnai 3-0 Futbolo Broliai Senvagės stadionas
23389 2021-09-19 17:00 17 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 2-0 Kaišiadorys-Baltai Kaišiadorių centr. stad.
23388 2021-09-18 13:00 17 SFL A Divizionas FK Lentvaris 3-0 Šalčininkėlių FK Visinčia Trakų naujas
23391 2021-09-17 20:30 17 SFL A Divizionas FK Granitas B 2-3 FK Ave.Ko. BFA arena
23369 2021-09-14 19:10 16 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 4-1 Navigatoriai Old Boys Kariškių stadionas
23365 2021-09-12 20:10 16 SFL A Divizionas FK Aktas 1-4 FK Granitas B Senvagės stadionas
23367 2021-09-12 17:00 16 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 1-1 Gariūnai Mickūnų stadionas
23370 2021-09-12 17:00 16 SFL A Divizionas Top Kickers 4-3 FK Lentvaris Pilaitės stadionas
23368 2021-09-12 15:30 16 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 4-5 FK Katastrofa Šalčininkų 1000-ečio Gimnazijos
23366 2021-09-11 17:00 16 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 3-0 Futbolo Broliai Kaišiadorių centr. stad.
23343 2021-09-06 21:40 15 SFL A Divizionas FK Katastrofa 1-4 Top Kickers Fanų stadionas
23347 2021-09-06 18:30 15 SFL A Divizionas FK Granitas B 2-1 Šalčininkėlių FK Visinčia Naujoji Vilnia (naujasis)
23346 2021-09-05 20:10 15 SFL A Divizionas Gariūnai 6-3 FK Aktas Senvagės stadionas
23345 2021-09-05 18:15 15 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 0-3 FK Ave.Ko. BFA arena
23348 2021-09-05 17:00 15 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 2-3 Kaišiadorys-Baltai Kaišiadorių centr. stad.
23344 2021-09-04 13:00 15 SFL A Divizionas FK Lentvaris 6-1 FK Geležinis Vilkas Trakų naujas
23277 2021-09-02 18:00 12 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 3-1 FK Aktas Kaišiadorių centr. stad.
23326 2021-08-29 20:00 14 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 1-6 FK Lentvaris Senvagės stadionas
23324 2021-08-29 19:00 14 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 3-2 FK Katastrofa Kariškių stadionas
23321 2021-08-29 18:30 14 SFL A Divizionas FK Aktas 5-1 Futbolo Broliai Senvagės stadionas
23322 2021-08-29 17:00 14 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 0-1 FK Ave.Ko. Kaišiadorių centr. stad.
23325 2021-08-29 15:00 14 SFL A Divizionas Top Kickers 0-0 FK Granitas B Senvagės stadionas
23323 2021-08-28 15:00 14 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 2-12 Gariūnai Šalčininkėliai
23299 2021-08-23 21:40 13 SFL A Divizionas FK Katastrofa 2-1 Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
23304 2021-08-23 19:00 13 SFL A Divizionas FK Granitas B 4-2 FK Geležinis Vilkas Naujoji Vilnia (naujasis)
23303 2021-08-22 20:10 13 SFL A Divizionas Gariūnai 3-5 Top Kickers Senvagės stadionas
23300 2021-08-22 17:00 13 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 6-3 FK Lentvaris Žiežmarių stadionas
23301 2021-08-22 17:00 13 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 3-1 FK Aktas Mickūnų stadionas
23302 2021-08-22 17:00 13 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 0-3 Šalčininkėlių FK Visinčia Šalčininkėliai
23278 2021-08-16 21:30 12 SFL A Divizionas FK Lentvaris 7-1 FK Katastrofa Fanų stadionas
23280 2021-08-15 19:00 12 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 6-1 Gariūnai Kariškių stadionas
23282 2021-08-15 19:00 12 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 2-4 FK Granitas B Naujoji Vilnia (naujasis)
23281 2021-08-15 18:15 12 SFL A Divizionas Top Kickers 4-1 Futbolo Broliai BFA arena
23279 2021-08-15 16:00 12 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 1-3 FK Ave.Ko. Šalčininkėliai
23044 2021-08-09 21:40 11 SFL A Divizionas FK Katastrofa 2-5 Kaišiadorys-Baltai Fanų stadionas
23049 2021-08-09 20:15 11 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 3-4 Gariūnai Senvagės stadionas
23047 2021-08-08 19:00 11 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 4-1 Futbolo Broliai Kariškių stadionas
23048 2021-08-08 17:00 11 SFL A Divizionas Top Kickers 2-1 FK Ave.Ko. Pilaitės stadionas
23046 2021-08-08 16:00 11 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 1-3 FK Aktas Šalčininkėliai
23032 2021-08-01 20:00 10 SFL A Divizionas FK Aktas 3-1 Top Kickers Panerio
23045 2021-07-30 20:00 11 SFL A Divizionas FK Lentvaris 2-2 FK Granitas B Fanų stadionas
23012 2021-07-27 18:45 9 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 2-1 FK Aktas Kariškių stadionas
23037 2021-07-26 19:30 10 SFL A Divizionas FK Granitas B 2-0 FK Katastrofa Naujoji Vilnia (naujasis)
23035 2021-07-25 20:15 10 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 3-2 Navigatoriai Old Boys BFA arena
23036 2021-07-25 20:10 10 SFL A Divizionas Gariūnai 5-7 FK Lentvaris Senvagės stadionas
23033 2021-07-25 18:00 10 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 1-2 Šalčininkėlių FK Visinčia Šalčininkėliai
23034 2021-07-25 17:00 10 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 1-6 FK Geležinis Vilkas Mickūnų stadionas
23014 2021-07-21 19:30 9 SFL A Divizionas FK Granitas B 6-1 Kaišiadorys-Baltai Naujoji Vilnia (naujasis)
23010 2021-07-19 21:40 9 SFL A Divizionas FK Katastrofa 1-1 Gariūnai Fanų stadionas
23015 2021-07-19 20:15 9 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 2-1 FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
23013 2021-07-18 17:00 9 SFL A Divizionas Top Kickers 3-0 Šalčininkėlių FK Visinčia Pilaitės stadionas
23011 2021-07-16 20:00 9 SFL A Divizionas FK Lentvaris 3-1 Futbolo Broliai Fanų stadionas
22992 2021-07-12 20:15 8 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 5-1 FK Katastrofa BFA arena
22993 2021-07-11 20:10 8 SFL A Divizionas Gariūnai 2-1 FK Granitas B Senvagės stadionas
22990 2021-07-11 19:00 8 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 2-5 FK Lentvaris Mickūnų stadionas
22989 2021-07-11 18:00 8 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 3-4 Top Kickers Senvagės stadionas
22988 2021-07-11 17:00 8 SFL A Divizionas FK Aktas 1-2 Navigatoriai Old Boys Pilaitės stadionas
22991 2021-07-11 15:00 8 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 4-0 FK Geležinis Vilkas Šalčininkėliai
22966 2021-07-05 21:40 7 SFL A Divizionas FK Katastrofa 0-6 FK Ave.Ko. Fanų stadionas
22971 2021-07-05 20:15 7 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 4-6 Šalčininkėlių FK Visinčia Senvagės stadionas
22969 2021-07-04 20:10 7 SFL A Divizionas Gariūnai 5-2 Kaišiadorys-Baltai Senvagės stadionas
22968 2021-07-04 19:00 7 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 4-1 Top Kickers Kariškių stadionas
22970 2021-07-04 12:00 7 SFL A Divizionas FK Granitas B 1-2 Futbolo Broliai Naujoji Vilnia (naujasis)
22948 2021-06-27 20:15 6 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 6-5 Gariūnai BFA arena
22946 2021-06-27 19:00 6 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 5-1 FK Granitas B Mickūnų stadionas
22945 2021-06-27 18:30 6 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 3-4 FK Geležinis Vilkas Kariškių stadionas
22944 2021-06-27 18:10 6 SFL A Divizionas FK Aktas 12-0 FK Katastrofa Senvagės stadionas
22949 2021-06-27 17:00 6 SFL A Divizionas Top Kickers 5-2 Navigatoriai Old Boys Pilaitės stadionas
22947 2021-06-27 15:00 6 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 2-2 FK Lentvaris Šalčininkėliai
22967 2021-06-23 20:00 7 SFL A Divizionas FK Lentvaris 2-4 FK Aktas Fanų stadionas
22922 2021-06-21 21:40 5 SFL A Divizionas FK Katastrofa 3-6 Šalčininkėlių FK Visinčia Fanų stadionas
22927 2021-06-21 20:15 5 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 1-4 FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
22924 2021-06-20 20:15 5 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 1-5 Kaišiadorys-Baltai BFA arena
22925 2021-06-20 20:10 5 SFL A Divizionas Gariūnai 4-0 FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
22926 2021-06-20 19:30 5 SFL A Divizionas FK Granitas B 1-1 FK Aktas Naujoji Vilnia (naujasis)
22923 2021-06-18 20:30 5 SFL A Divizionas FK Lentvaris 6-5 Top Kickers Fanų stadionas
22903 2021-06-16 19:00 4 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 0-4 FK Granitas B Šalčininkėliai
22900 2021-06-13 20:00 4 SFL A Divizionas FK Aktas 2-0 Gariūnai Pilaitės stadionas
22904 2021-06-13 18:30 4 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 2-3 FK Lentvaris Kariškių stadionas
22902 2021-06-13 17:00 4 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 11-1 Futbolo Broliai Mickūnų stadionas
22905 2021-06-13 17:00 4 SFL A Divizionas Top Kickers 1-0 FK Katastrofa Pilaitės stadionas
22901 2021-06-10 20:00 4 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai 3-0 Navigatoriai Old Boys Senvagės stadionas
22878 2021-06-07 21:40 3 SFL A Divizionas FK Katastrofa 0-6 FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
22881 2021-06-06 20:15 3 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 2-3 FK Aktas BFA arena
22882 2021-06-06 20:10 3 SFL A Divizionas Gariūnai 2-1 Šalčininkėlių FK Visinčia Senvagės stadionas
22883 2021-06-06 19:00 3 SFL A Divizionas FK Granitas B 1-1 Top Kickers Naujoji Vilnia (naujasis)
22880 2021-06-06 17:00 3 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 4-2 Kaišiadorys-Baltai Kalveliai
22879 2021-06-04 20:00 3 SFL A Divizionas FK Lentvaris 3-1 Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
22861 2021-05-31 20:15 2 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys 1-0 FK Katastrofa Senvagės stadionas
22859 2021-05-30 18:30 2 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas 0-5 FK Granitas B Kariškių stadionas
22858 2021-05-30 18:15 2 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia 5-3 Futbolo Broliai Fabijoniškių VFM
22860 2021-05-30 17:00 2 SFL A Divizionas Top Kickers 3-4 Gariūnai Pilaitės stadionas
22856 2021-05-30 16:30 2 SFL A Divizionas FK Aktas 2-2 FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
22857 2021-05-28 20:00 2 SFL A Divizionas FK Lentvaris 3-3 Kaišiadorys-Baltai Fanų stadionas
22835 2021-05-24 21:40 1 SFL A Divizionas FK Katastrofa 2-6 FK Lentvaris Fanų stadionas
22837 2021-05-24 20:15 1 SFL A Divizionas Futbolo Broliai 2-2 Top Kickers Pilaitės stadionas
22839 2021-05-24 20:15 1 SFL A Divizionas FK Granitas B 1-0 Navigatoriai Old Boys Senvagės stadionas
22838 2021-05-23 20:10 1 SFL A Divizionas Gariūnai 3-7 FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
22834 2021-05-23 18:20 1 SFL A Divizionas FK Aktas 2-3 Kaišiadorys-Baltai Senvagės stadionas
22836 2021-05-23 17:00 1 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. 5-1 Šalčininkėlių FK Visinčia Kalveliai
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23394 2021-09-19 20:00 17 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-3 FK Medžiai 2 Fanų stadionas
23393 2021-09-19 18:00 17 SFL B Divizionas Imperialas 2-5 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
23397 2021-09-19 16:00 17 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-3 FK Euforija-Tirola Nemenčinė
23396 2021-09-19 15:30 17 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 3-3 Vieni vartai Rudaminos žolės ried.
23395 2021-09-19 15:00 17 SFL B Divizionas SK Modulis 3-1 FK Viesulas Pabradė
23398 2021-09-18 12:30 17 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 0-4 Viltis B-MTG Naujoji Vilnia (naujasis)
23371 2021-09-13 20:15 16 SFL B Divizionas FK Viesulas 3-5 SK Nemenčinė-Hegvita Pilaitės stadionas
23375 2021-09-12 20:00 16 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 8-2 SK Skaidiškės Fanų stadionas
23374 2021-09-12 18:45 16 SFL B Divizionas Imperialas 1-1 Viltis B-MTG LFF stadionas
23372 2021-09-12 16:00 16 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 3-0 FK Futboliukas Širvintų stadionas
23373 2021-09-12 16:00 16 SFL B Divizionas Vieni vartai 3-2 SK Modulis Fanų stadionas
23376 2021-09-10 20:15 16 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 4-3 FK Granitas Senjorai Senvagės stadionas
23349 2021-09-05 20:00 15 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-2 FK Viesulas Fanų stadionas
23354 2021-09-05 19:45 15 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 1-1 FK Medžiai 2 LFF stadionas
23352 2021-09-05 16:00 15 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 4-0 Vieni vartai Nemenčinė
23353 2021-09-05 16:00 15 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 2-4 FK Euforija-Tirola Naujoji Vilnia (naujasis)
23351 2021-09-05 15:30 15 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 4-1 Imperialas Rudaminos žolės ried.
23350 2021-09-05 12:00 15 SFL B Divizionas SK Modulis 5-5 Tėvynės Sąjunga Pabradė
23327 2021-08-30 20:15 14 SFL B Divizionas FK Viesulas 5-2 FK Granitas Senjorai Pilaitės stadionas
23331 2021-08-29 20:00 14 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 0-1 SK Nemenčinė-Hegvita Fanų stadionas
23330 2021-08-29 17:00 14 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 1-3 SK Modulis Rudaminos žolės ried.
23328 2021-08-29 16:00 14 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 5-0 Viltis B-MTG Širvintų stadionas
23329 2021-08-29 16:00 14 SFL B Divizionas Vieni vartai 5-2 FK Futboliukas Fanų stadionas
23332 2021-08-27 20:15 14 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 1-2 Imperialas Senvagės stadionas
23310 2021-08-25 19:45 13 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 0-1 FK Viesulas LFF stadionas
23308 2021-08-24 18:45 13 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 2-0 Vieni vartai Naujoji Vilnia (naujasis)
23306 2021-08-22 20:00 13 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-8 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
23305 2021-08-22 18:00 13 SFL B Divizionas Imperialas 1-1 SK Modulis Fanų stadionas
23307 2021-08-22 16:00 13 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 8-0 SK Skaidiškės Nemenčinė
23309 2021-08-20 20:15 13 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 0-4 FK Euforija-Tirola Senvagės stadionas
23283 2021-08-16 20:15 12 SFL B Divizionas FK Viesulas 2-2 FK Medžiai 2 Pilaitės stadionas
23285 2021-08-15 18:00 12 SFL B Divizionas Imperialas 6-3 FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
23287 2021-08-15 15:00 12 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 2-1 FK Futboliukas Rudaminos žolės ried.
23284 2021-08-15 14:00 12 SFL B Divizionas Vieni vartai 2-0 Viltis B-MTG Fanų stadionas
23286 2021-08-14 19:00 12 SFL B Divizionas SK Modulis 2-2 SK Nemenčinė-Hegvita Pabradė
23288 2021-08-14 12:00 12 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 1-1 Tėvynės Sąjunga Naujoji Vilnia (naujasis)
23054 2021-08-08 20:00 11 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 2-3 Viltis B-MTG Fanų stadionas
23050 2021-08-08 18:00 11 SFL B Divizionas FK Viesulas 4-3 FK Euforija-Tirola BFA arena
23053 2021-08-08 17:00 11 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 3-1 FK Granitas Senjorai Rudaminos žolės ried.
23051 2021-08-08 16:00 11 SFL B Divizionas Vieni vartai 1-2 FK Medžiai 2 Fanų stadionas
23052 2021-08-05 19:00 11 SFL B Divizionas SK Modulis 3-0 FK Futboliukas Pabradė
22929 2021-08-01 18:00 5 SFL B Divizionas SK Modulis 8-1 Vieni vartai Pabradė
23055 2021-07-31 16:00 11 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-1 Imperialas Nemenčinė
23040 2021-07-25 20:00 10 SFL B Divizionas FK Futboliukas 0-3 SK Nemenčinė-Hegvita Fanų stadionas
23039 2021-07-25 18:00 10 SFL B Divizionas Imperialas 2-0 FK Viesulas Fanų stadionas
23043 2021-07-25 16:30 10 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 3-1 SK Skaidiškės LFF stadionas
23038 2021-07-25 16:00 10 SFL B Divizionas Vieni vartai 0-3 FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
23041 2021-07-24 11:00 10 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 2-7 SK Modulis Naujoji Vilnia (naujasis)
23042 2021-07-23 20:15 10 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 6-1 Tėvynės Sąjunga Senvagės stadionas
23018 2021-07-21 19:30 9 SFL B Divizionas SK Modulis 8-1 Viltis B-MTG Pabradė
23020 2021-07-18 20:00 9 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 2-3 FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
23016 2021-07-18 18:00 9 SFL B Divizionas FK Viesulas 4-1 Vieni vartai BFA arena
23017 2021-07-18 18:00 9 SFL B Divizionas Imperialas 1-0 FK Futboliukas Fanų stadionas
23019 2021-07-18 17:00 9 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 2-0 FK Medžiai 2 Rudaminos žolės ried.
23021 2021-07-18 17:00 9 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-0 FK Granitas Senjorai Nemenčinė
22997 2021-07-11 20:00 8 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-1 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
22994 2021-07-11 18:00 8 SFL B Divizionas FK Viesulas 4-3 Tėvynės Sąjunga BFA arena
22996 2021-07-11 18:00 8 SFL B Divizionas Imperialas 8-2 Vieni vartai Fanų stadionas
22999 2021-07-11 18:00 8 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-1 Viltis B-MTG Nemenčinė
22995 2021-07-11 17:00 8 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 2-2 SK Skaidiškės Širvintų stadionas
22998 2021-07-09 19:30 8 SFL B Divizionas SK Modulis 5-2 FK Medžiai 2 Pabradė
22975 2021-07-06 19:00 7 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 6-1 FK Viesulas Rudaminos žolės ried.
22974 2021-07-04 20:00 7 SFL B Divizionas FK Futboliukas 0-4 Viltis B-MTG Fanų stadionas
22972 2021-07-04 16:00 7 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 0-1 SK Modulis Širvintų stadionas
22973 2021-07-04 16:00 7 SFL B Divizionas Vieni vartai 4-3 Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
22977 2021-07-02 20:15 7 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 3-2 SK Nemenčinė-Hegvita Senvagės stadionas
22976 2021-07-02 19:30 7 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 1-1 Imperialas Naujoji Vilnia (naujasis)
22950 2021-06-28 20:15 6 SFL B Divizionas FK Viesulas 0-4 SK Modulis Pilaitės stadionas
22955 2021-06-27 20:30 6 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 3-4 FK Granitas Senjorai LFF stadionas
22951 2021-06-27 20:00 6 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 2-3 SK Nemenčinė-Hegvita Širvintų stadionas
22953 2021-06-27 20:00 6 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 1-2 Imperialas Fanų stadionas
22952 2021-06-27 16:00 6 SFL B Divizionas Vieni vartai 1-2 SK Skaidiškės Fanų stadionas
22954 2021-06-22 20:30 6 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 1-2 FK Futboliukas Širvintų stadionas
22928 2021-06-20 20:00 5 SFL B Divizionas FK Futboliukas 2-1 FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
22933 2021-06-20 18:00 5 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 1-4 Imperialas Fanų stadionas
22930 2021-06-20 17:00 5 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 4-3 Tėvynės Sąjunga Rudaminos žolės ried.
22931 2021-06-20 17:00 5 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-0 FK Viesulas Nemenčinė
22932 2021-06-18 19:30 5 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 5-1 FK Medžiai 2 Naujoji Vilnia (naujasis)
22906 2021-06-14 20:15 4 SFL B Divizionas FK Viesulas 1-1 FK Futboliukas Pilaitės stadionas
22910 2021-06-13 20:00 4 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 4-4 SK Modulis Fanų stadionas
22909 2021-06-13 18:00 4 SFL B Divizionas Imperialas 0-1 SK Skaidiškės Fanų stadionas
22907 2021-06-13 16:00 4 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 1-0 FK Granitas Senjorai Širvintų stadionas
22908 2021-06-13 16:00 4 SFL B Divizionas Vieni vartai 2-3 SK Nemenčinė-Hegvita Fanų stadionas
22911 2021-06-11 20:15 4 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 1-4 Viltis B-MTG Senvagės stadionas
22885 2021-06-06 20:00 3 SFL B Divizionas FK Futboliukas 1-3 Vieni vartai Fanų stadionas
22889 2021-06-06 19:30 3 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 3-1 FK Euforija-Tirola LFF stadionas
22884 2021-06-06 18:00 3 SFL B Divizionas Imperialas 2-2 FK Medžiai 2 Fanų stadionas
22887 2021-06-06 17:00 3 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 4-2 Tėvynės Sąjunga Nemenčinė
22886 2021-06-06 16:00 3 SFL B Divizionas SK Modulis 4-3 SK Skaidiškės Pabradė
22888 2021-06-04 19:30 3 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai 3-2 FK Viesulas Naujoji Vilnia (naujasis)
22862 2021-05-30 20:00 2 SFL B Divizionas FK Viesulas 1-1 Viltis B-MTG BFA arena
22867 2021-05-30 20:00 2 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 6-1 FK Futboliukas Fanų stadionas
22863 2021-05-30 18:00 2 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 2-2 FK Medžiai 2 Širvintų stadionas
22866 2021-05-30 17:00 2 SFL B Divizionas SK Skaidiškės 4-5 SK Nemenčinė-Hegvita Rudaminos žolės ried.
22864 2021-05-30 16:00 2 SFL B Divizionas Vieni vartai 1-3 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
22865 2021-05-29 17:00 2 SFL B Divizionas SK Modulis 6-0 Imperialas Pabradė
22841 2021-05-23 20:00 1 SFL B Divizionas FK Futboliukas 0-1 SK Skaidiškės Fanų stadionas
22845 2021-05-23 18:00 1 SFL B Divizionas Viltis B-MTG 3-3 Vieni vartai LFF stadionas
22842 2021-05-23 17:00 1 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita 3-1 SK Modulis Nemenčinė
22840 2021-05-23 16:00 1 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola 3-2 Imperialas Širvintų stadionas
22844 2021-05-21 20:15 1 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 2-4 FK Viesulas Senvagės stadionas
22843 2021-05-21 20:00 1 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga 0-1 FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23401 2021-09-19 20:00 15 SFL C Divizionas FK Olandai 1-2 FK PILK BFA arena
23399 2021-09-19 17:50 15 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 1-1 FK Anykščiai Panerio
23400 2021-09-19 16:00 15 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 2-1 FK Viesulas 2 Fanų stadionas
23402 2021-09-19 16:00 15 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 1-2 SK Pressas Kalveliai
23403 2021-09-17 20:00 15 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 0-8 FKS Ukmergė B Senvagės stadionas
23379 2021-09-12 20:00 14 SFL C Divizionas FK Olandai 1-2 FK Anykščiai BFA arena
23377 2021-09-12 18:00 14 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 2-0 SK Pressas BFA arena
23378 2021-09-12 18:00 14 SFL C Divizionas FK PILK 2-0 FC Vova Juniors Fanų stadionas
23381 2021-09-11 17:00 14 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 8-0 FK Reaktyvas Ukmergės centrinis
23380 2021-09-10 19:30 14 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 0-2 FK Ozo tapyrai Kalveliai
23357 2021-09-08 21:30 13 SFL C Divizionas SK Pressas 0-6 FKS Ukmergė B Fanų stadionas
23356 2021-09-05 18:00 13 SFL C Divizionas FK PILK 1-1 FK Anykščiai Fanų stadionas
23355 2021-09-05 17:20 13 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 1-2 FK Viesulas 2 Fabijoniškių VFM
23359 2021-09-03 20:00 13 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 2-1 FK Reaktyvas Senvagės stadionas
23358 2021-09-03 19:30 13 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 2-2 FK Olandai Kalveliai
23335 2021-09-01 21:30 12 SFL C Divizionas SK Pressas 3-1 FK Reaktyvas Fanų stadionas
23334 2021-08-29 19:00 12 SFL C Divizionas FK Olandai 5-2 FK Viesulas 2 Fabijoniškių VFM
23333 2021-08-29 18:00 12 SFL C Divizionas FK PILK 1-2 Ave.Ko. 2 Fanų stadionas
23336 2021-08-29 18:00 12 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 2-2 FK Ozo tapyrai Ukmergės centrinis
23337 2021-08-29 13:00 12 SFL C Divizionas FK Anykščiai 4-0 FC Vova Juniors Anykščių m. stadionas
23314 2021-08-25 21:30 11 SFL C Divizionas SK Pressas 3-2 FC Vova Juniors Fanų stadionas
23313 2021-08-22 20:00 11 SFL C Divizionas FK Olandai 3-1 FKS Ukmergė B BFA arena
23311 2021-08-22 18:00 11 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 1-3 FK PILK BFA arena
23312 2021-08-22 16:00 11 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 0-2 FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
23315 2021-08-22 13:00 11 SFL C Divizionas FK Anykščiai 3-0 Ave.Ko. 2 Anykščių m. stadionas
23290 2021-08-18 21:30 10 SFL C Divizionas SK Pressas 1-4 FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
23292 2021-08-15 19:00 10 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 5-0 FK PILK Ukmergės centrinis
23289 2021-08-15 16:00 10 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 2-2 FK Olandai Fanų stadionas
23293 2021-08-15 15:00 10 SFL C Divizionas FK Anykščiai 2-0 FK Viesulas 2 Anykščių m. stadionas
23291 2021-08-13 20:00 10 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 4-2 Ave.Ko. 2 Senvagės stadionas
23026 2021-07-18 18:00 9 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 1-1 FK Anykščiai Ukmergės centrinis
23022 2021-07-18 16:00 9 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 2-1 FK PILK Fanų stadionas
23025 2021-07-16 20:00 9 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 0-3 FK Ozo tapyrai Senvagės stadionas
23024 2021-07-16 19:45 9 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 2-2 FK Viesulas 2 Kalveliai
23023 2021-07-14 21:30 9 SFL C Divizionas SK Pressas 3-1 FK Olandai Fanų stadionas
23002 2021-07-11 20:00 8 SFL C Divizionas FK Olandai 1-5 FK Ozo tapyrai BFA arena
23000 2021-07-11 16:00 8 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 1-2 FK Anykščiai Fanų stadionas
23001 2021-07-09 20:00 8 SFL C Divizionas FK PILK 4-1 SK Pressas Fanų stadionas
23004 2021-07-09 20:00 8 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 1-0 FK Viesulas 2 Senvagės stadionas
23003 2021-07-09 19:45 8 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 2-8 FKS Ukmergė B Kalveliai
22981 2021-07-07 21:30 7 SFL C Divizionas SK Pressas 1-1 FK Anykščiai Fanų stadionas
22979 2021-07-06 19:00 7 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 1-2 FK PILK Panerio
22978 2021-07-06 18:00 7 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 0-7 FKS Ukmergė B BFA arena
22980 2021-07-04 20:00 7 SFL C Divizionas FK Olandai 4-3 FC Vova Juniors BFA arena
22982 2021-07-02 19:45 7 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 3-3 FK Reaktyvas Kalveliai
22958 2021-06-30 21:30 6 SFL C Divizionas SK Pressas 4-1 Ave.Ko. 2 Fanų stadionas
22959 2021-06-30 19:30 6 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 4-2 FC Vova Juniors Ukmergės centrinis
22956 2021-06-27 18:00 6 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 4-1 FK Reaktyvas BFA arena
22957 2021-06-27 18:00 6 SFL C Divizionas FK PILK 3-3 FK Olandai Fanų stadionas
22960 2021-06-27 18:00 6 SFL C Divizionas FK Anykščiai 4-0 FK Ozo tapyrai Anykščių m. stadionas
22934 2021-06-20 18:45 5 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 2-0 Ave.Ko. 2 Panerio
22935 2021-06-20 16:00 5 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 0-3 FKS Ukmergė B Fanų stadionas
22938 2021-06-20 15:00 5 SFL C Divizionas FK Anykščiai 4-1 FK Olandai Anykščių m. stadionas
22937 2021-06-18 20:00 5 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 2-2 FK PILK Senvagės stadionas
22936 2021-06-16 21:30 5 SFL C Divizionas SK Pressas 3-0 FK Viesulas 2 Fanų stadionas
22914 2021-06-13 20:00 4 SFL C Divizionas FK Olandai 9-1 Ave.Ko. 2 BFA arena
22912 2021-06-13 18:00 4 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 3-2 FK Ozo tapyrai BFA arena
22915 2021-06-13 18:00 4 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 6-0 SK Pressas Ukmergės centrinis
22916 2021-06-13 15:00 4 SFL C Divizionas FK Anykščiai 3-0 FK PILK Anykščių m. stadionas
22913 2021-06-09 21:30 4 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 2-3 FC Vova Juniors Fanų stadionas
22891 2021-06-06 18:30 3 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 2-1 FKS Ukmergė B Panerio
22890 2021-06-06 18:00 3 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 0-1 FK Olandai BFA arena
22892 2021-06-06 16:00 3 SFL C Divizionas FK Reaktyvas 1-0 SK Pressas Fanų stadionas
22894 2021-06-04 20:00 3 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 1-3 FK Anykščiai Senvagės stadionas
22893 2021-06-04 19:45 3 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 2-3 FK PILK Kalveliai
22868 2021-05-30 18:30 2 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 2-0 FK Reaktyvas Panerio
22872 2021-05-30 18:30 2 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B 3-0 FK Olandai Ukmergės centrinis
22869 2021-05-30 18:00 2 SFL C Divizionas FK PILK 0-2 FK Viesulas 2 Fanų stadionas
22871 2021-05-28 20:00 2 SFL C Divizionas FC Vova Juniors 1-1 SK Pressas Senvagės stadionas
22870 2021-05-28 19:45 2 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 2-2 FK Anykščiai Kalveliai
22847 2021-05-23 21:40 1 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai 6-5 SK Pressas Fanų stadionas
22849 2021-05-23 20:00 1 SFL C Divizionas FK Olandai 2-0 FK Reaktyvas BFA arena
22846 2021-05-23 18:00 1 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 0-2 FK Anykščiai BFA arena
22848 2021-05-23 18:00 1 SFL C Divizionas FK PILK 0-2 FKS Ukmergė B Fanų stadionas
22850 2021-05-21 19:45 1 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 5-2 FC Vova Juniors Kalveliai
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23408 2021-09-19 18:00 15 SFL D Divizionas Tirola B 0-1 ADS Auto Gedimino gimn. stadionas
23404 2021-09-19 17:30 15 SFL D Divizionas FK Arpas 0-7 A Komanda-Margiris B Dilgynė
23406 2021-09-19 17:00 15 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 2-0 FK Trivartis Pilaitės stadionas
23407 2021-09-19 16:00 15 SFL D Divizionas FK Sviedinys 0-3 Ataka Panerio
23405 2021-09-19 15:00 15 SFL D Divizionas FK Molėtai 6-2 FK Vėtra Molėtų stadionas
23383 2021-09-13 21:30 14 SFL D Divizionas FK Trivartis 2-0 FK Molėtai Fanų stadionas
23384 2021-09-12 20:00 14 SFL D Divizionas Ataka 10-0 Tirola B Pilaitės stadionas
23385 2021-09-12 18:00 14 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 9-1 FK Vėtra Širvintų stadionas
23382 2021-09-12 17:45 14 SFL D Divizionas FK Arpas 4-2 ADS Auto Dilgynė
23386 2021-09-12 16:00 14 SFL D Divizionas FK Sviedinys 1-2 Top Kickers-Koloro Panerio
23294 2021-09-07 21:30 10 SFL D Divizionas FK Trivartis 4-2 FK Arpas Fanų stadionas
23362 2021-09-05 20:00 13 SFL D Divizionas Ataka 12-0 FK Arpas Pilaitės stadionas
23361 2021-09-05 17:00 13 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 1-0 Tirola B Pilaitės stadionas
23360 2021-09-05 16:00 13 SFL D Divizionas FK Vėtra 0-2 FK Trivartis Rūdiškės
23363 2021-09-05 16:00 13 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 5-1 ADS Auto Širvintų stadionas
23364 2021-09-05 16:00 13 SFL D Divizionas FK Sviedinys 0-2 FK Molėtai Panerio
23339 2021-08-30 21:30 12 SFL D Divizionas FK Trivartis 1-1 FK Sviedinys Fanų stadionas
23341 2021-08-29 20:00 12 SFL D Divizionas Ataka 4-1 A Komanda-Margiris B Pilaitės stadionas
23338 2021-08-29 18:20 12 SFL D Divizionas FK Arpas 0-4 Top Kickers-Koloro Dilgynė
23342 2021-08-29 18:00 12 SFL D Divizionas Tirola B 1-7 FK Molėtai Širvintų stadionas
23340 2021-08-29 17:00 12 SFL D Divizionas FK Vėtra 3-5 ADS Auto Rūdiškės
23320 2021-08-22 19:30 11 SFL D Divizionas Tirola B 0-3 FK Trivartis Širvintų stadionas
23317 2021-08-22 17:00 11 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 2-4 A Komanda-Margiris B Pilaitės stadionas
23318 2021-08-22 17:00 11 SFL D Divizionas ADS Auto 0-7 Ataka Gedimino gimn. stadionas
23316 2021-08-22 16:00 11 SFL D Divizionas FK Molėtai 4-0 FK Arpas Molėtų stadionas
23319 2021-08-22 16:00 11 SFL D Divizionas FK Sviedinys 3-0 FK Vėtra Panerio
23296 2021-08-15 18:00 10 SFL D Divizionas FK Molėtai 4-0 A Komanda-Margiris B Molėtų stadionas
23295 2021-08-15 17:00 10 SFL D Divizionas FK Vėtra 2-7 Ataka Rūdiškės
23297 2021-08-15 17:00 10 SFL D Divizionas ADS Auto 2-4 Top Kickers-Koloro Gedimino gimn. stadionas
23298 2021-08-15 16:00 10 SFL D Divizionas FK Sviedinys 5-0 Tirola B Panerio
23031 2021-07-19 20:00 9 SFL D Divizionas FK Sviedinys 4-0 FK Arpas Fabijoniškių VFM
23028 2021-07-18 18:00 9 SFL D Divizionas FK Molėtai 4-0 ADS Auto Molėtų stadionas
23030 2021-07-18 18:00 9 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 3-0 FK Trivartis Širvintų stadionas
23027 2021-07-18 17:00 9 SFL D Divizionas FK Vėtra 3-3 Tirola B Rūdiškės
23029 2021-07-18 14:45 9 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 1-5 Ataka Senvagės stadionas
23006 2021-07-12 21:30 8 SFL D Divizionas FK Trivartis 2-1 ADS Auto Fanų stadionas
23008 2021-07-11 20:00 8 SFL D Divizionas Ataka 8-3 FK Molėtai Pilaitės stadionas
23005 2021-07-11 19:45 8 SFL D Divizionas FK Arpas 6-2 Tirola B Dilgynė
23007 2021-07-11 17:00 8 SFL D Divizionas FK Vėtra 2-4 Top Kickers-Koloro Rūdiškės
23009 2021-07-11 16:00 8 SFL D Divizionas FK Sviedinys 2-3 A Komanda-Margiris B Panerio
22985 2021-07-04 20:00 7 SFL D Divizionas Ataka 6-2 FK Trivartis Pilaitės stadionas
22983 2021-07-04 19:40 7 SFL D Divizionas FK Arpas 2-2 FK Vėtra Dilgynė
22987 2021-07-04 18:00 7 SFL D Divizionas Tirola B 1-2 A Komanda-Margiris B Širvintų stadionas
22984 2021-07-04 17:00 7 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 4-3 FK Molėtai Pilaitės stadionas
22986 2021-07-04 16:00 7 SFL D Divizionas FK Sviedinys 3-0 ADS Auto Panerio
22961 2021-06-28 21:30 6 SFL D Divizionas FK Trivartis 1-1 Top Kickers-Koloro Fanų stadionas
22963 2021-06-27 20:00 6 SFL D Divizionas Ataka 6-2 FK Sviedinys Pilaitės stadionas
22962 2021-06-27 17:00 6 SFL D Divizionas FK Vėtra 3-2 FK Molėtai Rūdiškės
22964 2021-06-27 17:00 6 SFL D Divizionas ADS Auto 5-4 Tirola B Gedimino gimn. stadionas
22965 2021-06-27 16:00 6 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 7-1 FK Arpas Širvintų stadionas
22942 2021-06-20 19:00 5 SFL D Divizionas ADS Auto 5-3 FK Arpas Gedimino gimn. stadionas
22939 2021-06-20 17:00 5 SFL D Divizionas FK Vėtra 0-8 A Komanda-Margiris B Rūdiškės
22940 2021-06-20 16:00 5 SFL D Divizionas FK Molėtai 1-0 FK Trivartis Molėtų stadionas
22943 2021-06-20 16:00 5 SFL D Divizionas Tirola B 1-10 Ataka Širvintų stadionas
22941 2021-06-20 15:00 5 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 3-1 FK Sviedinys Senvagės stadionas
22918 2021-06-14 21:30 4 SFL D Divizionas FK Trivartis 4-0 FK Vėtra Fanų stadionas
22917 2021-06-13 18:30 4 SFL D Divizionas FK Arpas 1-9 Ataka Dilgynė
22921 2021-06-13 18:00 4 SFL D Divizionas Tirola B 3-4 Top Kickers-Koloro Širvintų stadionas
22920 2021-06-13 17:00 4 SFL D Divizionas ADS Auto 0-1 A Komanda-Margiris B Gedimino gimn. stadionas
22919 2021-06-13 16:00 4 SFL D Divizionas FK Molėtai 0-1 FK Sviedinys Molėtų stadionas
22896 2021-06-07 20:20 3 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 8-1 FK Arpas Pilaitės stadionas
22898 2021-06-06 18:00 3 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 1-4 Ataka Širvintų stadionas
22897 2021-06-06 17:00 3 SFL D Divizionas ADS Auto 1-2 FK Vėtra Gedimino gimn. stadionas
22899 2021-06-06 16:00 3 SFL D Divizionas FK Sviedinys 0-0 FK Trivartis Panerio
22895 2021-06-06 12:00 3 SFL D Divizionas FK Molėtai 3-0 Tirola B Molėtų stadionas
22874 2021-05-31 21:30 2 SFL D Divizionas FK Trivartis 2-0 Tirola B Fanų stadionas
22876 2021-05-30 20:00 2 SFL D Divizionas Ataka 11-0 ADS Auto Pilaitės stadionas
22873 2021-05-30 18:30 2 SFL D Divizionas FK Arpas 1-5 FK Molėtai Dilgynė
22875 2021-05-30 17:00 2 SFL D Divizionas FK Vėtra 2-5 FK Sviedinys Rūdiškės
22877 2021-05-30 16:00 2 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 3-1 Top Kickers-Koloro Širvintų stadionas
22853 2021-05-23 20:00 1 SFL D Divizionas Ataka 20-1 FK Vėtra Pilaitės stadionas
22851 2021-05-23 18:30 1 SFL D Divizionas FK Arpas 1-2 FK Trivartis Dilgynė
22855 2021-05-23 18:00 1 SFL D Divizionas Tirola B 0-2 FK Sviedinys Širvintų stadionas
22852 2021-05-23 17:15 1 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro 9-1 ADS Auto Pilaitės stadionas
22854 2021-05-23 14:00 1 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B 0-0 FK Molėtai Širvintų stadionas