Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
21141 2019-12-13 20:30 6 Select futsal I lyga FK Aktas 2-17 Šalčininkėlių FK Visinčia Šalčininkėliai
21140 2019-12-13 19:20 6 Select futsal I lyga FK Mostiškės-Tonitra 14-10 Vilniaus kolegija VU salė
21144 2019-12-13 19:15 6 Select futsal I lyga Spartakas 7-4 VDA Pliaterytės vid. m-kla
21136 2019-12-11 21:15 5 Select futsal I lyga SFK Novovileisk 3-6 FK Mostiškės-Tonitra Nauj. Vilnios VTVPMC salė
21143 2019-12-10 20:00 6 Select futsal I lyga FK Geležinis Vilkas 5-3 Kaišiadorys-Baltai Karo akadem. salė
21145 2019-12-09 20:15 6 Select futsal I lyga VDU-ŠA 5-2 FK Elektrėnų Versmė LEU salė
21142 2019-12-09 20:00 6 Select futsal I lyga VGTU-Inžinerija 2-0 FK Setaltas VGTU sporto salė
21137 2019-12-06 19:30 5 Select futsal I lyga Kaišiadorys-Baltai 5-6 VGTU-Inžinerija Kaišiadorių ŽŪM salė
21135 2019-12-06 19:00 5 Select futsal I lyga Šalčininkėlių FK Visinčia 10-3 FK Geležinis Vilkas Šalčininkėliai
21138 2019-12-05 19:30 5 Select futsal I lyga FK Elektrėnų Versmė 6-8 Spartakas Vievio gimn. salė
21134 2019-12-05 18:45 5 Select futsal I lyga Vilniaus kolegija 6-4 FK Setaltas Vilniaus koleg. salė
21139 2019-12-04 20:15 5 Select futsal I lyga VDU-ŠA 6-2 FK Aktas LEU salė
21130 2019-11-29 21:15 4 Select futsal I lyga FK Setaltas 6-2 Kaišiadorys-Baltai Sigmos sporto c.
21131 2019-11-29 19:20 4 Select futsal I lyga FK Mostiškės-Tonitra 8-5 VDA VU salė
21133 2019-11-29 19:15 4 Select futsal I lyga Spartakas 6-9 FK Aktas Pliaterytės vid. m-kla
21132 2019-11-26 20:00 4 Select futsal I lyga FK Geležinis Vilkas 1-12 VDU-ŠA Karo akadem. salė
21129 2019-11-25 21:15 4 Select futsal I lyga VGTU-Inžinerija 6-4 Šalčininkėlių FK Visinčia VGTU sporto salė
21127 2019-11-22 19:15 3 Select futsal I lyga Spartakas 16-0 FK Geležinis Vilkas Pliaterytės vid. m-kla
21125 2019-11-21 19:30 3 Select futsal I lyga FK Elektrėnų Versmė 7-7 FK Mostiškės-Tonitra Vievio gimn. salė
21122 2019-11-21 18:45 3 Select futsal I lyga Vilniaus kolegija 8-6 Kaišiadorys-Baltai Vilniaus koleg. salė
21123 2019-11-20 21:00 3 Select futsal I lyga Šalčininkėlių FK Visinčia 7-2 FK Setaltas Šalčininkėliai
21124 2019-11-19 20:40 3 Select futsal I lyga VDA 3-3 SFK Novovileisk VDA salė
21126 2019-11-18 20:15 3 Select futsal I lyga VDU-ŠA 4-1 VGTU-Inžinerija LEU salė
21119 2019-11-15 21:15 2 Select futsal I lyga FK Setaltas 8-1 VDU-ŠA Sigmos sporto c.
21118 2019-11-15 19:30 2 Select futsal I lyga Kaišiadorys-Baltai 3-6 Šalčininkėlių FK Visinčia Kaišiadorių ŽŪM salė
21120 2019-11-15 19:20 2 Select futsal I lyga FK Mostiškės-Tonitra 5-7 FK Aktas VU salė
21117 2019-11-13 21:30 2 Select futsal I lyga SFK Novovileisk 3-7 FK Elektrėnų Versmė Nauj. Vilnios VTVPMC salė
21116 2019-11-13 18:45 2 Select futsal I lyga VDA 5-7 Vilniaus kolegija LEU salė
21113 2019-11-11 20:15 1 Select futsal I lyga VDU-ŠA 4-3 Kaišiadorys-Baltai LEU salė
21121 2019-11-11 20:00 2 Select futsal I lyga VGTU-Inžinerija 5-5 Spartakas VGTU sporto salė
21115 2019-11-08 19:15 1 Select futsal I lyga Spartakas 6-2 FK Setaltas Pliaterytės vid. m-kla
21112 2019-11-07 19:30 1 Select futsal I lyga FK Elektrėnų Versmė 7-4 VDA Vievio gimn. salė
21114 2019-11-06 21:15 1 Select futsal I lyga FK Aktas 12-6 SFK Novovileisk Nauj. Vilnios VTVPMC salė
21111 2019-11-05 20:00 1 Select futsal I lyga FK Geležinis Vilkas 2-15 FK Mostiškės-Tonitra Karo akadem. salė
21110 2019-11-05 18:50 1 Select futsal I lyga Vilniaus kolegija 6-6 Šalčininkėlių FK Visinčia LEU salė