Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
12991 2015-06-02 21:00 7 7x7 Lygos A divizionas Spartakas 11-8 FK Euforija Fanų stadionas
12990 2015-06-02 20:00 7 7x7 Lygos A divizionas FK Rytas 4-6 Gerusa Fanų stadionas
12989 2015-06-02 19:00 7 7x7 Lygos A divizionas FK Juventus.lt 3-10 FK Aktas Fanų stadionas
12988 2015-06-02 18:00 7 7x7 Lygos A divizionas VSG United 9-8 FK IndEx Fanų stadionas
12983 2015-05-26 21:00 6 7x7 Lygos A divizionas Gerusa 4-7 FK Juventus.lt Fanų stadionas
12982 2015-05-26 20:00 6 7x7 Lygos A divizionas FK Euforija 2-12 FK Rytas Fanų stadionas
12981 2015-05-26 19:00 6 7x7 Lygos A divizionas FK IndEx 6-13 Spartakas Fanų stadionas
12980 2015-05-26 18:00 6 7x7 Lygos A divizionas FK Aktas 8-3 VSG United Fanų stadionas
12975 2015-05-19 21:00 5 7x7 Lygos A divizionas VSG United 2-6 FK Juventus.lt Fanų stadionas
12974 2015-05-19 20:00 5 7x7 Lygos A divizionas Spartakas 7-5 FK Aktas Fanų stadionas
12973 2015-05-19 19:00 5 7x7 Lygos A divizionas FK Rytas 8-6 FK IndEx Fanų stadionas
12972 2015-05-19 18:00 5 7x7 Lygos A divizionas FK Euforija 5-21 Gerusa Fanų stadionas
12967 2015-05-12 21:00 4 7x7 Lygos A divizionas FK Aktas 4-3 FK Rytas Fanų stadionas
12966 2015-05-12 20:00 4 7x7 Lygos A divizionas FK Juventus.lt 5-4 Spartakas Fanų stadionas
12965 2015-05-12 19:00 4 7x7 Lygos A divizionas Gerusa 4-5 VSG United Fanų stadionas
12964 2015-05-12 18:00 4 7x7 Lygos A divizionas FK IndEx 10-7 FK Euforija Fanų stadionas
12959 2015-05-05 21:00 3 7x7 Lygos A divizionas FK Euforija 3-16 FK Aktas Fanų stadionas
12958 2015-05-05 20:00 3 7x7 Lygos A divizionas FK IndEx 9-7 Gerusa Fanų stadionas
12957 2015-05-05 19:00 3 7x7 Lygos A divizionas Spartakas 7-7 VSG United Fanų stadionas
12956 2015-05-05 18:00 3 7x7 Lygos A divizionas FK Rytas 5-4 FK Juventus.lt Fanų stadionas
12951 2015-04-28 21:00 2 7x7 Lygos A divizionas Gerusa 7-5 Spartakas Fanų stadionas
12950 2015-04-28 20:00 2 7x7 Lygos A divizionas FK Aktas 14-1 FK IndEx Fanų stadionas
12949 2015-04-28 19:00 2 7x7 Lygos A divizionas FK Juventus.lt 13-2 FK Euforija Fanų stadionas
12948 2015-04-28 18:00 2 7x7 Lygos A divizionas VSG United 2-9 FK Rytas Fanų stadionas
12943 2015-04-21 21:00 1 7x7 Lygos A divizionas FK Rytas 4-7 Spartakas Fanų stadionas
12942 2015-04-21 20:00 1 7x7 Lygos A divizionas FK Euforija 4-5 VSG United Fanų stadionas
12941 2015-04-21 19:00 1 7x7 Lygos A divizionas FK IndEx 3-6 FK Juventus.lt Fanų stadionas
12940 2015-04-21 18:00 1 7x7 Lygos A divizionas FK Aktas 4-4 Gerusa Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
13002 2015-06-17 20:00 9 7x7 Lygos B divizionas Eagle Team 6-10 FK Navigatoriai Fanų stadionas
13001 2015-06-17 19:00 9 7x7 Lygos B divizionas FK Užupis 12-4 FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
13000 2015-06-17 18:00 9 7x7 Lygos B divizionas El Dorado 14-4 SK Nemenčinė Fanų stadionas
13003 2015-06-16 18:00 9 7x7 Lygos B divizionas FK Plasta 3-0 FK TEC Fanų std.- Mažoji a.
12998 2015-06-10 20:00 8 7x7 Lygos B divizionas FK Navigatoriai 2-8 FK Užupis Fanų stadionas
12997 2015-06-10 19:00 8 7x7 Lygos B divizionas FK TEC 2-14 Eagle Team Fanų stadionas
12996 2015-06-10 18:00 8 7x7 Lygos B divizionas SK Nemenčinė 3-9 FK Valčiūnai Fanų stadionas
12999 2015-06-09 18:00 8 7x7 Lygos B divizionas FK Geležinis Vilkas 4-12 El Dorado Fanų std.- Mažoji a.
12995 2015-06-03 21:00 7 7x7 Lygos B divizionas El Dorado 7-2 FK Navigatoriai Fanų stadionas
12994 2015-06-03 20:00 7 7x7 Lygos B divizionas FK Valčiūnai 7-6 FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
12993 2015-06-03 19:00 7 7x7 Lygos B divizionas Eagle Team 12-4 FK Plasta Fanų stadionas
12992 2015-06-03 18:00 7 7x7 Lygos B divizionas FK Užupis 12-2 FK TEC Fanų stadionas
12987 2015-05-27 21:00 6 7x7 Lygos B divizionas FK Plasta 2-4 FK Užupis Fanų stadionas
12986 2015-05-27 20:00 6 7x7 Lygos B divizionas FK Geležinis Vilkas 10-9 SK Nemenčinė Fanų stadionas
12985 2015-05-27 19:00 6 7x7 Lygos B divizionas FK Navigatoriai 7-7 FK Valčiūnai Fanų stadionas
12984 2015-05-27 18:00 6 7x7 Lygos B divizionas FK TEC 4-21 El Dorado Fanų stadionas
12979 2015-05-20 21:00 5 7x7 Lygos B divizionas FK Užupis 13-3 Eagle Team Fanų stadionas
12978 2015-05-20 20:00 5 7x7 Lygos B divizionas El Dorado 19-3 FK Plasta Fanų stadionas
12977 2015-05-20 19:00 5 7x7 Lygos B divizionas FK Valčiūnai 6-0 FK TEC Fanų stadionas
12976 2015-05-20 18:00 5 7x7 Lygos B divizionas SK Nemenčinė 4-15 FK Navigatoriai Fanų stadionas
12971 2015-05-13 21:00 4 7x7 Lygos B divizionas FK TEC 5-7 SK Nemenčinė Fanų stadionas
12970 2015-05-13 20:00 4 7x7 Lygos B divizionas FK Plasta 4-5 FK Valčiūnai Fanų stadionas
12969 2015-05-13 19:00 4 7x7 Lygos B divizionas Eagle Team 4-5 El Dorado Fanų stadionas
12968 2015-05-13 18:00 4 7x7 Lygos B divizionas FK Navigatoriai 9-4 FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
12961 2015-05-06 21:00 3 7x7 Lygos B divizionas El Dorado 13-7 FK Užupis Fanų stadionas
12963 2015-05-06 20:00 3 7x7 Lygos B divizionas SK Nemenčinė 2-5 FK Plasta Fanų stadionas
12960 2015-05-06 19:00 3 7x7 Lygos B divizionas FK Valčiūnai 5-10 Eagle Team Fanų stadionas
12962 2015-05-06 18:00 3 7x7 Lygos B divizionas FK Geležinis Vilkas 4-6 FK TEC Fanų stadionas
12955 2015-04-29 21:00 2 7x7 Lygos B divizionas FK Užupis 3-1 FK Valčiūnai Fanų stadionas
12954 2015-04-29 20:00 2 7x7 Lygos B divizionas FK TEC 3-11 FK Navigatoriai Fanų stadionas
12953 2015-04-29 19:00 2 7x7 Lygos B divizionas FK Plasta 6-9 FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
12952 2015-04-29 18:00 2 7x7 Lygos B divizionas Eagle Team 11-1 SK Nemenčinė Fanų stadionas
12947 2015-04-22 21:00 1 7x7 Lygos B divizionas FK Valčiūnai 6-8 El Dorado Fanų stadionas
12946 2015-04-22 20:00 1 7x7 Lygos B divizionas SK Nemenčinė 4-2 FK Užupis Fanų stadionas
12945 2015-04-22 19:00 1 7x7 Lygos B divizionas FK Geležinis Vilkas 3-11 Eagle Team Fanų stadionas
12944 2015-04-22 18:00 1 7x7 Lygos B divizionas FK Navigatoriai 19-1 FK Plasta Fanų stadionas