Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20527 2019-08-24 16:30 13 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - Viltis B Trakų naujas
20524 2019-08-25 16:00 13 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FC Vova Ukmergės centrinis
20525 2019-08-25 17:00 13 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - Top Kickers Dilgynė
20526 2019-08-25 18:30 13 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FK Mostiškės-Tonitra Senvagės stadionas
20523 2019-08-25 19:00 13 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK TEC Dilgynė
20528 2019-08-26 20:15 13 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Ave.Ko. Fabijoniškių VFM
20541 2019-09-01 14 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - Futbolo Broliai RAILANA
20542 2019-09-01 13:15 14 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK Mostiškės-Tonitra LFF stadionas
20544 2019-09-01 16:00 14 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FK Salininkai Fabijoniškių VFM
20543 2019-09-01 17:00 14 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - FK Viesulas Dilgynė
20545 2019-09-01 18:45 14 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - Širvintos-VGTU-Vilkai Senvagės stadionas
20546 2019-09-01 20:00 14 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Lentvaris Trakų naujas
20564 2019-09-07 16:30 15 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - Futbolo Broliai RAILANA Trakų naujas
20562 2019-09-08 15 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - Top Kickers
20563 2019-09-08 15 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Ave.Ko.
20561 2019-09-08 14:00 15 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Viesulas Dilgynė
20560 2019-09-08 17:00 15 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - Viltis B Dilgynė
20559 2019-09-08 20:15 15 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FC Vova Senvagės stadionas
20577 2019-09-15 16 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Lentvaris
20578 2019-09-15 16 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK Salininkai
20580 2019-09-15 16 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FK TEC
20579 2019-09-15 16:45 16 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - Širvintos-VGTU-Vilkai Senvagės stadionas
20581 2019-09-15 18:00 16 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Pagiriai Kalveliai
20582 2019-09-16 20:15 16 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Mostiškės-Tonitra Fabijoniškių VFM
20595 2019-09-22 17 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FC Vova
20596 2019-09-22 17 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - Viltis B
20599 2019-09-22 17 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Lentvaris
20598 2019-09-22 14:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Ave.Ko. Dilgynė
20597 2019-09-22 15:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FK Viesulas Senvagės stadionas
20600 2019-09-22 17:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - Futbolo Broliai RAILANA Dilgynė
20617 2019-09-28 16:00 18 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FK Pagiriai Trakų naujas
20613 2019-09-29 18 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Mostiškės-Tonitra
20615 2019-09-29 18 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FK Viesulas
20614 2019-09-29 11:15 18 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK TEC LFF stadionas
20616 2019-09-29 18:00 18 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - Širvintos-VGTU-Vilkai Kalveliai
20618 2019-09-30 20:15 18 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Salininkai Fabijoniškių VFM
20508 2019-10-01 16:30 12 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FK Viesulas Trakų naujas
20632 2019-10-06 19 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - Viltis B
20633 2019-10-06 19 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FK Ave.Ko.
20635 2019-10-06 14:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Lentvaris Dilgynė
20634 2019-10-06 15:00 19 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - Futbolo Broliai RAILANA Širvintų stadionas
20636 2019-10-06 17:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - FK Mostiškės-Tonitra Dilgynė
20631 2019-10-06 20:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FC Vova Fabijoniškių VFM
20653 2019-10-12 11:00 20 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - Širvintos-VGTU-Vilkai Trakų naujas
20649 2019-10-13 20 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Pagiriai
20654 2019-10-13 20 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Salininkai
20651 2019-10-13 18:00 20 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - Top Kickers Kalveliai
20652 2019-10-14 20:15 20 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK TEC Fabijoniškių VFM
20650 2019-10-15 18:15 20 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK Viesulas LFF stadionas
20667 2019-10-20 21 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FC Vova
20669 2019-10-20 21 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - Futbolo Broliai RAILANA
20672 2019-10-20 14:00 21 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Pagiriai Dilgynė
20671 2019-10-20 15:00 21 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Mostiškės-Tonitra Širvintų stadionas
20668 2019-10-20 18:30 21 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
20670 2019-10-20 20:15 21 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FK Lentvaris Senvagės stadionas
20688 2019-10-26 15:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - Top Kickers Trakų naujas
20685 2019-10-27 22 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Salininkai
20689 2019-10-27 22 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK TEC
20690 2019-10-27 17:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - Širvintos-VGTU-Vilkai Dilgynė
20686 2019-10-27 18:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - Viltis B Kalveliai
20687 2019-10-28 20:15 22 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Viesulas Fabijoniškių VFM
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20532 2019-08-24 19:30 13 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20534 2019-08-25 16:00 13 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - FK Futboliukas Širvintų stadionas
20530 2019-08-25 18:00 13 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
20533 2019-08-25 20:00 13 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
20529 2019-08-26 20:10 13 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Trivartis Senvagės stadionas
20531 2019-08-28 19:00 13 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - SK Skaidiškės Naujoji Vilnia (naujasis)
20549 2019-09-01 16:00 14 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Granitas B Fanų stadionas
20550 2019-09-01 16:30 14 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Katastrofa Rudaminos žolės ried.
20547 2019-09-01 18:00 14 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Futboliukas Fanų stadionas
20552 2019-09-01 18:30 14 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - FK Geležinis Vilkas Kariškių stadionas
20548 2019-09-01 20:00 14 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20551 2019-09-02 20:10 14 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Ozo tapyrai Senvagės stadionas
20565 2019-09-08 15 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Trivartis
20566 2019-09-08 15 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - Tėvynės Sąjunga
20569 2019-09-08 15 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Euforija-Tirola
20567 2019-09-08 18:00 15 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Stickers Fanų stadionas
20570 2019-09-08 20:00 15 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
20568 2019-09-09 20:10 15 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - SK Skaidiškės Senvagės stadionas
20585 2019-09-15 16 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - Navigatoriai Old Boys
20586 2019-09-15 16 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - SK Skaidiškės
20588 2019-09-15 16 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Futboliukas
20587 2019-09-15 16:00 16 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - FK Granitas B Širvintų stadionas
20583 2019-09-15 18:00 16 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
20584 2019-09-15 20:00 16 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Katastrofa Fanų stadionas
20603 2019-09-22 17 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Stickers
20605 2019-09-22 17 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Geležinis Vilkas
20606 2019-09-22 17 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Futboliukas
20601 2019-09-22 16:30 17 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Trivartis Rudaminos žolės ried.
20604 2019-09-22 18:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
20602 2019-09-22 20:00 17 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
20620 2019-09-29 18 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - Tėvynės Sąjunga
20621 2019-09-29 16:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - SK Skaidiškės Fanų stadionas
20623 2019-09-29 17:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Granitas B Kariškių stadionas
20619 2019-09-29 18:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20624 2019-09-29 20:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Katastrofa Fanų stadionas
20622 2019-09-30 19:30 18 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - Navigatoriai Old Boys Širvintų stadionas
20637 2019-10-06 19 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Trivartis
20639 2019-10-06 19 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Euforija-Tirola
20642 2019-10-06 19 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Granitas Senjorai
20638 2019-10-06 16:30 19 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - Tėvynės Sąjunga Rudaminos žolės ried.
20641 2019-10-06 18:00 19 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
20640 2019-10-06 20:00 19 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
20660 2019-10-13 20 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Katastrofa
20656 2019-10-13 16:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
20657 2019-10-13 16:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - SK Skaidiškės Širvintų stadionas
20655 2019-10-13 18:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Granitas B Fanų stadionas
20658 2019-10-13 20:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
20659 2019-10-14 20:10 20 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
20674 2019-10-20 21 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Euforija-Tirola
20676 2019-10-20 21 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Geležinis Vilkas
20677 2019-10-20 21 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - Navigatoriai Old Boys
20675 2019-10-20 16:30 21 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Futboliukas Rudaminos žolės ried.
20678 2019-10-20 18:00 21 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Granitas B Fanų stadionas
20673 2019-10-20 20:00 21 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Trivartis Fanų stadionas
20695 2019-10-27 22 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Ozo tapyrai
20694 2019-10-27 15:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - SK Skaidiškės Kariškių stadionas
20692 2019-10-27 16:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - Tėvynės Sąjunga Širvintų stadionas
20691 2019-10-27 18:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Katastrofa Fanų stadionas
20693 2019-10-27 20:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Stickers Fanų stadionas
20696 2019-10-28 20:10 22 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Granitas B Senvagės stadionas
20515 2019-11-03 19:00 12 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Ozo tapyrai Naujoji Vilnia (naujasis)
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20731 2019-08-22 19:00 13 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - FC Vova Juniors Nemenčinė
20738 2019-08-23 20:10 13 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - FK PILK Senvagės stadionas
20740 2019-08-24 17:00 13 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - SK Modulis Šalčininkėliai
20734 2019-08-24 18:00 13 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - FK Vėtra Molėtų stadionas
20732 2019-08-25 13 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - FK Viesulas 2
20736 2019-08-25 14:00 13 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - FK Reaktyvas Fanų stadionas
20733 2019-08-25 16:00 13 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - FK Olandai Fanų stadionas
20739 2019-08-25 18:40 13 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - Ave.Ko. 2 Maišiagala
20737 2019-08-27 18:15 13 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - SK Pressas Senvagės stadionas
20749 2019-08-30 19:30 14 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Medžiai 2 Kalveliai
20745 2019-08-31 17:00 14 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - FK Reaktyvas Molėtų stadionas
20742 2019-09-01 14 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - FK Viesulas 2
20743 2019-09-01 14 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FK Pagiriai 2
20747 2019-09-01 14 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - Imperialas
20748 2019-09-01 14 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - Gariūnai
20750 2019-09-01 14 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - Vieni vartai
20744 2019-09-01 18:00 14 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Olandai Fabijoniškių VFM
20746 2019-09-02 21:40 14 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - Lentvaris B Fanų stadionas
20741 2019-09-03 18:45 14 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - Šalčininkėlių FK Visinčia Nemenčinė
20757 2019-09-04 19:00 15 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - FK Arpas Lentvaris
20756 2019-09-07 17:00 15 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - FK PILK Molėtų stadionas
20753 2019-09-08 15 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - FK Vėtra
20754 2019-09-08 15 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - FK Reaktyvas
20755 2019-09-08 15 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - SK Pressas
20758 2019-09-08 15 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - Ave.Ko. 2
20759 2019-09-08 15 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - FK Medžiai 2
20760 2019-09-08 15 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - Top Kickers-Koloro
20752 2019-09-08 15:00 15 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - Vieni vartai Šalčininkėliai
20751 2019-09-09 20:00 15 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - ADS AUTO Nemenčinė Fabijoniškių VFM
20767 2019-09-13 19:30 16 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Molėtai Kalveliai
20768 2019-09-13 20:10 16 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - Lentvaris B Senvagės stadionas
20762 2019-09-15 16 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FK Viesulas 2
20763 2019-09-15 16 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro - Šalčininkėlių FK Visinčia
20765 2019-09-15 16 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - FK Pagiriai 2
20766 2019-09-15 16 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - FK Olandai
20769 2019-09-15 16 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - Imperialas
20761 2019-09-15 16:00 16 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - ADS AUTO Nemenčinė Fanų stadionas
20764 2019-09-15 17:30 16 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - FC Vova Juniors Dilgynė
20779 2019-09-18 18:30 17 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - Imperialas Lentvaris
20770 2019-09-18 21:40 16 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - SK Modulis Fanų stadionas
20771 2019-09-21 14:15 17 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - FK Vėtra Nemenčinė
20778 2019-09-21 16:30 17 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - Gariūnai
20774 2019-09-22 17 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - SK Pressas
20775 2019-09-22 17 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - FK PILK
20776 2019-09-22 17 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - Ave.Ko. 2
20777 2019-09-22 17 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Medžiai 2
20780 2019-09-22 17 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - FK Arpas
20772 2019-09-22 16:00 17 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - Top Kickers-Koloro Fanų stadionas
20773 2019-09-22 20:00 17 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - FK Reaktyvas Fabijoniškių VFM
20789 2019-09-25 18:30 18 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - FK Molėtai Lentvaris
20786 2019-09-27 19:29 18 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FC Vova Juniors Kalveliai
20790 2019-09-27 20:10 18 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - SK Modulis Senvagės stadionas
20781 2019-09-29 18 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro - ADS AUTO Nemenčinė
20784 2019-09-29 18 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - FK Viesulas 2
20785 2019-09-29 18 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - Šalčininkėlių FK Visinčia
20787 2019-09-29 18 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - FK Pagiriai 2
20788 2019-09-29 18 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - FK Olandai
20782 2019-09-29 17:30 18 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - FK Vėtra Dilgynė
20783 2019-10-01 19:00 18 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - Vieni vartai LFF stadionas
20792 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - Top Kickers-Koloro
20793 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FK PILK
20796 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Medžiai 2
20797 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - Gariūnai
20798 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - Lentvaris B
20799 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Molėtai
20800 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - Imperialas
20795 2019-10-06 15:00 19 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - Ave.Ko. 2 Senvagės stadionas
20794 2019-10-06 16:00 19 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - FK Arpas Fanų stadionas
20791 2019-10-06 17:30 19 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - ADS AUTO Nemenčinė Dilgynė
20808 2019-10-09 18:00 20 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - FC Vova Juniors Lentvaris
20804 2019-10-11 19:30 20 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Vėtra Kalveliai
20805 2019-10-11 20:10 20 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - Vieni vartai Senvagės stadionas
20801 2019-10-12 14:15 20 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - SK Pressas Nemenčinė
20810 2019-10-12 15:30 20 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - SK Modulis Molėtų stadionas
20802 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - FK Reaktyvas
20803 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - Top Kickers-Koloro
20806 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - FK Viesulas 2
20807 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - Šalčininkėlių FK Visinčia
20809 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Pagiriai 2
20724 2019-10-18 18:00 12 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - Lentvaris B Fanų stadionas