Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20596 2019-09-22 15:00 17 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - Viltis B Širvintų stadionas
20597 2019-09-22 15:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FK Viesulas Senvagės stadionas
20598 2019-09-22 15:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Ave.Ko. Dilgynė
20600 2019-09-22 17:00 17 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - Futbolo Broliai RAILANA Dilgynė
20599 2019-09-22 17:30 17 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Lentvaris Nemenčinė
20595 2019-09-22 18:15 17 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FC Vova Fabijoniškių VFM
20617 2019-09-28 16:00 18 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FK Pagiriai Trakų naujas
20614 2019-09-29 11:15 18 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK TEC LFF stadionas
20613 2019-09-29 15:00 18 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Mostiškės-Tonitra Senvagės stadionas
20615 2019-09-29 16:00 18 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - FK Viesulas Fabijoniškių VFM
20616 2019-09-29 18:00 18 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - Širvintos-VGTU-Vilkai Kalveliai
20618 2019-09-30 20:15 18 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Salininkai Fabijoniškių VFM
20508 2019-10-01 16:30 12 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - FK Viesulas Trakų naujas
20632 2019-10-06 19 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - Viltis B
20633 2019-10-06 19 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FK Ave.Ko.
20635 2019-10-06 14:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Lentvaris Dilgynė
20634 2019-10-06 15:00 19 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - Futbolo Broliai RAILANA Širvintų stadionas
20636 2019-10-06 17:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - FK Mostiškės-Tonitra Dilgynė
20631 2019-10-06 20:00 19 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FC Vova Fabijoniškių VFM
20653 2019-10-12 11:00 20 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - Širvintos-VGTU-Vilkai Trakų naujas
20649 2019-10-13 15:00 20 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Pagiriai Senvagės stadionas
20651 2019-10-13 18:00 20 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - Top Kickers Kalveliai
20654 2019-10-13 18:00 20 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK Salininkai Nemenčinė
20652 2019-10-14 20:15 20 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK TEC Fabijoniškių VFM
20650 2019-10-15 18:15 20 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FK Viesulas LFF stadionas
20667 2019-10-20 21 SFL Ergo A Divizionas Viltis B - FC Vova
20669 2019-10-20 21 SFL Ergo A Divizionas Top Kickers - Futbolo Broliai RAILANA
20672 2019-10-20 14:00 21 SFL Ergo A Divizionas FK Salininkai - FK Pagiriai Dilgynė
20671 2019-10-20 15:00 21 SFL Ergo A Divizionas Širvintos-VGTU-Vilkai - FK Mostiškės-Tonitra Širvintų stadionas
20668 2019-10-20 18:30 21 SFL Ergo A Divizionas FK Viesulas - FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
20670 2019-10-20 20:15 21 SFL Ergo A Divizionas FK TEC - FK Lentvaris Senvagės stadionas
20688 2019-10-26 15:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Lentvaris - Top Kickers Trakų naujas
20685 2019-10-27 15:00 22 SFL Ergo A Divizionas FC Vova - FK Salininkai Senvagės stadionas
20689 2019-10-27 17:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Mostiškės-Tonitra - FK TEC Nemenčinė
20690 2019-10-27 17:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Pagiriai - Širvintos-VGTU-Vilkai Dilgynė
20686 2019-10-27 18:00 22 SFL Ergo A Divizionas FK Ave.Ko. - Viltis B Kalveliai
20687 2019-10-28 20:15 22 SFL Ergo A Divizionas Futbolo Broliai RAILANA - FK Viesulas Fabijoniškių VFM
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20605 2019-09-21 11:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Geležinis Vilkas Naujoji Vilnia (naujasis)
20606 2019-09-21 13:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Futboliukas Naujoji Vilnia (naujasis)
20601 2019-09-22 16:30 17 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Trivartis Rudaminos žolės ried.
20603 2019-09-22 17:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Stickers Panerio
20604 2019-09-22 18:00 17 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
20602 2019-09-22 20:00 17 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
20620 2019-09-29 18 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - Tėvynės Sąjunga
20621 2019-09-29 16:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - SK Skaidiškės Fanų stadionas
20623 2019-09-29 17:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Granitas B Kariškių stadionas
20619 2019-09-29 18:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20624 2019-09-29 20:00 18 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Katastrofa Fanų stadionas
20622 2019-09-30 19:30 18 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - Navigatoriai Old Boys Širvintų stadionas
20637 2019-10-06 19 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Trivartis
20639 2019-10-06 19 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Euforija-Tirola
20642 2019-10-06 19 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Granitas Senjorai
20638 2019-10-06 16:30 19 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - Tėvynės Sąjunga Rudaminos žolės ried.
20641 2019-10-06 18:00 19 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Geležinis Vilkas Fanų stadionas
20640 2019-10-06 20:00 19 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - Navigatoriai Old Boys Fanų stadionas
20660 2019-10-13 20 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Katastrofa
20656 2019-10-13 16:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
20657 2019-10-13 16:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - SK Skaidiškės Širvintų stadionas
20655 2019-10-13 18:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Granitas B Fanų stadionas
20658 2019-10-13 20:00 20 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
20659 2019-10-14 20:10 20 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
20674 2019-10-20 21 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Euforija-Tirola
20676 2019-10-20 21 SFL Ergo B Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Geležinis Vilkas
20677 2019-10-20 21 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - Navigatoriai Old Boys
20675 2019-10-20 16:30 21 SFL Ergo B Divizionas SK Skaidiškės - FK Futboliukas Rudaminos žolės ried.
20678 2019-10-20 18:00 21 SFL Ergo B Divizionas FK Katastrofa - FK Granitas B Fanų stadionas
20673 2019-10-20 20:00 21 SFL Ergo B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Trivartis Fanų stadionas
20695 2019-10-27 22 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Ozo tapyrai
20694 2019-10-27 15:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Geležinis Vilkas - SK Skaidiškės Kariškių stadionas
20692 2019-10-27 16:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Euforija-Tirola - Tėvynės Sąjunga Širvintų stadionas
20691 2019-10-27 18:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Trivartis - FK Katastrofa Fanų stadionas
20693 2019-10-27 20:00 22 SFL Ergo B Divizionas FK Futboliukas - FK Stickers Fanų stadionas
20696 2019-10-28 20:10 22 SFL Ergo B Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Granitas B Senvagės stadionas
20532 2019-10-31 13 SFL Ergo B Divizionas FK Stickers - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
20515 2019-11-03 19:00 12 SFL Ergo B Divizionas FK Granitas B - FK Ozo tapyrai Naujoji Vilnia (naujasis)
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
20775 2019-09-20 20:00 17 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - FK PILK Senvagės stadionas
20771 2019-09-21 14:15 17 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - FK Vėtra Nemenčinė
20779 2019-09-21 17:00 17 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - Imperialas Lentvaris
20776 2019-09-22 17 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - Ave.Ko. 2
20774 2019-09-22 15:00 17 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - SK Pressas Šalčininkėliai
20772 2019-09-22 16:00 17 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - Top Kickers-Koloro Fanų stadionas
20778 2019-09-22 16:30 17 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - Gariūnai Molėtų stadionas
20780 2019-09-22 17:00 17 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - FK Arpas Pabradė
20777 2019-09-22 18:30 17 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Medžiai 2 Senvagės stadionas
20773 2019-09-22 20:00 17 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - FK Reaktyvas Fabijoniškių VFM
20786 2019-09-27 19:30 18 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FC Vova Juniors Kalveliai
20790 2019-09-27 20:10 18 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - SK Modulis Senvagės stadionas
20785 2019-09-29 18 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - Šalčininkėlių FK Visinčia
20788 2019-09-29 18 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - FK Olandai
20784 2019-09-29 15:00 18 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - FK Viesulas 2 Nemenčinė
20789 2019-09-29 16:30 18 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - FK Molėtai Lentvaris
20346 2019-09-29 17:00 8 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - Gariūnai Pabradė
20782 2019-09-29 17:30 18 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - FK Vėtra Dilgynė
20781 2019-09-29 18:00 18 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro - ADS AUTO Nemenčinė Fabijoniškių VFM
20741 2019-09-30 14 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - Šalčininkėlių FK Visinčia Nemenčinė
20783 2019-10-01 19:00 18 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - Vieni vartai LFF stadionas
20787 2019-10-02 20:30 18 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - FK Pagiriai 2 LFF stadionas
20806 2019-10-02 20:30 20 SFL Ergo C Divizionas Gariūnai - FK Viesulas 2 LFF stadionas
20797 2019-10-04 20:00 19 SFL Ergo C Divizionas FC Vova Juniors - Gariūnai Senvagės stadionas
20792 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas SK Pressas - Top Kickers-Koloro
20793 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas FK Vėtra - FK PILK
20796 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Medžiai 2
20798 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas FK Pagiriai 2 - Lentvaris B
20800 2019-10-06 19 SFL Ergo C Divizionas SK Modulis - Imperialas
20795 2019-10-06 15:00 19 SFL Ergo C Divizionas FK Viesulas 2 - Ave.Ko. 2 Senvagės stadionas
20794 2019-10-06 16:00 19 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - FK Arpas Fanų stadionas
20799 2019-10-06 16:45 19 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Molėtai Senvagės stadionas
20791 2019-10-06 17:30 19 SFL Ergo C Divizionas FK Reaktyvas - ADS AUTO Nemenčinė Dilgynė
20804 2019-10-11 19:30 20 SFL Ergo C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Vėtra Kalveliai
20805 2019-10-11 20:10 20 SFL Ergo C Divizionas FK Medžiai 2 - Vieni vartai Senvagės stadionas
20801 2019-10-12 14:15 20 SFL Ergo C Divizionas ADS AUTO Nemenčinė - SK Pressas Nemenčinė
20810 2019-10-12 15:30 20 SFL Ergo C Divizionas FK Molėtai - SK Modulis Molėtų stadionas
20802 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas FK PILK - FK Reaktyvas
20803 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas FK Arpas - Top Kickers-Koloro
20807 2019-10-13 20 SFL Ergo C Divizionas Imperialas - Šalčininkėlių FK Visinčia
20808 2019-10-13 15:00 20 SFL Ergo C Divizionas Lentvaris B - FC Vova Juniors Lentvaris
20809 2019-10-13 20:15 20 SFL Ergo C Divizionas FK Olandai - FK Pagiriai 2 Senvagės stadionas
20724 2019-10-20 16:00 12 SFL Ergo C Divizionas Vieni vartai - Lentvaris B Fanų stadionas
20744 2019-10-20 18:00 14 SFL Ergo C Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Olandai Fabijoniškių VFM