Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23409 2021-09-26 15:00 18 SFL A Divizionas FK Aktas - FK Lentvaris Senvagės stadionas
23412 2021-09-26 15:00 18 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - Navigatoriai Old Boys Šalčininkų 1000-ečio Gimnazijos
23410 2021-09-26 16:00 18 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - Gariūnai Kaišiadorių centr. stad.
23411 2021-09-26 17:00 18 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Katastrofa Mickūnų stadionas
23414 2021-09-26 18:00 18 SFL A Divizionas Top Kickers - FK Geležinis Vilkas Kariškių stadionas
23413 2021-09-26 18:15 18 SFL A Divizionas Futbolo Broliai - FK Granitas B BFA arena
23432 2021-10-02 13:00 19 SFL A Divizionas FK Lentvaris - FK Ave.Ko. Trakų naujas
23435 2021-10-03 19 SFL A Divizionas FK Granitas B - Gariūnai
23434 2021-10-03 16:00 19 SFL A Divizionas Top Kickers - Kaišiadorys-Baltai Kaišiadorių centr. stad.
23433 2021-10-03 17:00 19 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas - Šalčininkėlių FK Visinčia Kariškių stadionas
23436 2021-10-04 20:15 19 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Aktas Senvagės stadionas
23431 2021-10-04 21:40 19 SFL A Divizionas FK Katastrofa - Futbolo Broliai Fanų stadionas
23454 2021-10-09 12:30 20 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - FK Granitas B Kaišiadorių centr. stad.
23453 2021-10-10 20 SFL A Divizionas FK Aktas - FK Geležinis Vilkas
23456 2021-10-10 20 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - Top Kickers
23455 2021-10-10 17:00 20 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - Navigatoriai Old Boys Mickūnų stadionas
23457 2021-10-10 18:15 20 SFL A Divizionas Futbolo Broliai - FK Lentvaris BFA arena
23458 2021-10-10 20:10 20 SFL A Divizionas Gariūnai - FK Katastrofa Senvagės stadionas
23476 2021-10-16 13:00 21 SFL A Divizionas FK Lentvaris - Gariūnai Trakų naujas
23477 2021-10-17 15:30 21 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - Kaišiadorys-Baltai Kaišiadorių centr. stad.
23478 2021-10-17 16:30 21 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Ave.Ko. Kariškių stadionas
23479 2021-10-17 17:00 21 SFL A Divizionas Top Kickers - FK Aktas Pilaitės stadionas
23480 2021-10-18 20:15 21 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys - Futbolo Broliai Senvagės stadionas
23475 2021-10-18 21:40 21 SFL A Divizionas FK Katastrofa - FK Granitas B Fanų stadionas
23487 2021-10-24 22 SFL A Divizionas FK Aktas - Šalčininkėlių FK Visinčia
23492 2021-10-24 22 SFL A Divizionas FK Granitas B - FK Lentvaris
23488 2021-10-24 15:30 22 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - FK Katastrofa Kaišiadorių centr. stad.
23489 2021-10-24 17:00 22 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - Top Kickers Mickūnų stadionas
23490 2021-10-24 18:15 22 SFL A Divizionas Futbolo Broliai - FK Geležinis Vilkas BFA arena
23491 2021-10-24 20:10 22 SFL A Divizionas Gariūnai - Navigatoriai Old Boys Senvagės stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23416 2021-09-26 14:00 18 SFL B Divizionas Imperialas - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
23417 2021-09-26 15:00 18 SFL B Divizionas SK Modulis - FK Euforija-Tirola Pabradė
23419 2021-09-26 16:00 18 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - FK Medžiai 2 Nemenčinė
23420 2021-09-26 18:30 18 SFL B Divizionas Viltis B-MTG - FK Futboliukas LFF stadionas
23415 2021-09-26 20:00 18 SFL B Divizionas FK Viesulas - SK Skaidiškės BFA arena
23418 2021-09-26 20:00 18 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga - Vieni vartai Fanų stadionas
23441 2021-10-01 20:15 19 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 - SK Modulis Senvagės stadionas
23440 2021-10-03 19 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - FK Futboliukas
23442 2021-10-03 15:00 19 SFL B Divizionas Viltis B-MTG - SK Nemenčinė-Hegvita LFF stadionas
23438 2021-10-03 15:30 19 SFL B Divizionas SK Skaidiškės - FK Euforija-Tirola Rudaminos žolės ried.
23437 2021-10-03 16:00 19 SFL B Divizionas Vieni vartai - Imperialas Fanų stadionas
23439 2021-10-03 20:00 19 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Viesulas Fanų stadionas
23463 2021-10-08 20:15 20 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 - SK Skaidiškės Senvagės stadionas
23462 2021-10-10 20 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - SK Nemenčinė-Hegvita
23464 2021-10-10 20 SFL B Divizionas Viltis B-MTG - SK Modulis
23459 2021-10-10 16:00 20 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola - Tėvynės Sąjunga Širvintų stadionas
23460 2021-10-10 16:00 20 SFL B Divizionas Vieni vartai - FK Viesulas Fanų stadionas
23461 2021-10-10 20:00 20 SFL B Divizionas FK Futboliukas - Imperialas Fanų stadionas
23486 2021-10-16 14:00 21 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - FK Futboliukas Nemenčinė
23484 2021-10-17 15:30 21 SFL B Divizionas SK Skaidiškės - Viltis B-MTG Rudaminos žolės ried.
23483 2021-10-17 16:00 21 SFL B Divizionas SK Modulis - FK Granitas Senjorai Pabradė
23482 2021-10-17 18:00 21 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola - Vieni vartai Širvintų stadionas
23481 2021-10-17 20:00 21 SFL B Divizionas FK Viesulas - Imperialas BFA arena
23485 2021-10-17 20:00 21 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Medžiai 2 Fanų stadionas
23497 2021-10-22 20:14 22 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 - Vieni vartai Senvagės stadionas
23493 2021-10-24 22 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola - FK Viesulas
23496 2021-10-24 22 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - SK Skaidiškės
23498 2021-10-24 22 SFL B Divizionas Viltis B-MTG - Tėvynės Sąjunga
23494 2021-10-24 18:00 22 SFL B Divizionas Imperialas - SK Nemenčinė-Hegvita Fanų stadionas
23495 2021-10-24 20:00 22 SFL B Divizionas FK Futboliukas - SK Modulis Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23423 2021-09-24 20:00 16 SFL C Divizionas FC Vova Juniors - FK Olandai Senvagės stadionas
23425 2021-09-26 13:00 16 SFL C Divizionas FK Anykščiai - SK Pressas Anykščių m. stadionas
23421 2021-09-26 16:00 16 SFL C Divizionas FK Reaktyvas - Ave.Ko. 2 Fanų stadionas
23424 2021-09-26 17:00 16 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B - FK Viesulas 2 Ukmergės centrinis
23422 2021-09-26 18:00 16 SFL C Divizionas FK PILK - FK Ozo tapyrai Fanų stadionas
23444 2021-10-03 17 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - FK Olandai
23447 2021-10-03 17 SFL C Divizionas FK Anykščiai - FK Reaktyvas
23446 2021-10-03 17:00 17 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B - Ave.Ko. 2 Ukmergės centrinis
23443 2021-10-03 20:00 17 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 - FC Vova Juniors BFA arena
23445 2021-10-06 21:30 17 SFL C Divizionas SK Pressas - FK PILK Fanų stadionas
23465 2021-10-10 18 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 - Ave.Ko. 2
23466 2021-10-10 18 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - FC Vova Juniors
23469 2021-10-10 18 SFL C Divizionas FK Anykščiai - FKS Ukmergė B
23467 2021-10-10 18:00 18 SFL C Divizionas FK PILK - FK Reaktyvas Fanų stadionas
23468 2021-10-10 20:00 18 SFL C Divizionas FK Olandai - SK Pressas BFA arena
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
23427 2021-09-26 16:00 16 SFL D Divizionas FK Vėtra - FK Arpas Rūdiškės
23428 2021-09-26 16:00 16 SFL D Divizionas FK Molėtai - Top Kickers-Koloro Molėtų stadionas
23429 2021-09-26 16:00 16 SFL D Divizionas ADS Auto - FK Sviedinys Gedimino gimn. stadionas
23430 2021-09-26 18:00 16 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B - Tirola B Širvintų stadionas
23426 2021-09-27 21:30 16 SFL D Divizionas FK Trivartis - Ataka Fanų stadionas
23448 2021-10-03 16:00 17 SFL D Divizionas FK Molėtai - Ataka Molėtų stadionas
23450 2021-10-03 16:00 17 SFL D Divizionas ADS Auto - FK Trivartis Gedimino gimn. stadionas
23451 2021-10-03 16:00 17 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B - FK Sviedinys Širvintų stadionas
23449 2021-10-03 17:00 17 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Vėtra Pilaitės stadionas
23452 2021-10-03 18:00 17 SFL D Divizionas Tirola B - FK Arpas Širvintų stadionas
23470 2021-10-10 18 SFL D Divizionas FK Arpas - FK Sviedinys
23473 2021-10-10 16:00 18 SFL D Divizionas ADS Auto - FK Molėtai Gedimino gimn. stadionas
23474 2021-10-10 18:00 18 SFL D Divizionas Tirola B - FK Vėtra Širvintų stadionas
23472 2021-10-10 20:00 18 SFL D Divizionas Ataka - Top Kickers-Koloro Pilaitės stadionas
23471 2021-10-11 21:30 18 SFL D Divizionas FK Trivartis - A Komanda-Margiris B Fanų stadionas