Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22926 2021-06-20 19:30 5 SFL A Divizionas FK Granitas B - FK Aktas Naujoji Vilnia (naujasis)
22925 2021-06-20 20:10 5 SFL A Divizionas Gariūnai - FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
22924 2021-06-20 20:15 5 SFL A Divizionas Futbolo Broliai - Kaišiadorys-Baltai BFA arena
22927 2021-06-21 20:15 5 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Geležinis Vilkas Senvagės stadionas
22922 2021-06-21 21:40 5 SFL A Divizionas FK Katastrofa - Šalčininkėlių FK Visinčia Fanų stadionas
22967 2021-06-23 20:00 7 SFL A Divizionas FK Lentvaris - FK Aktas Fanų stadionas
22947 2021-06-27 15:00 6 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Lentvaris Šalčininkėliai
22949 2021-06-27 17:00 6 SFL A Divizionas Top Kickers - Navigatoriai Old Boys Pilaitės maniežas
22944 2021-06-27 18:30 6 SFL A Divizionas FK Aktas - FK Katastrofa Senvagės stadionas
22945 2021-06-27 18:30 6 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - FK Geležinis Vilkas Kariškių stadionas
22946 2021-06-27 19:00 6 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Granitas B Kalveliai
22948 2021-06-27 20:15 6 SFL A Divizionas Futbolo Broliai - Gariūnai
22970 2021-07-04 18:00 7 SFL A Divizionas FK Granitas B - Futbolo Broliai Naujoji Vilnia (senasis)
22968 2021-07-04 18:30 7 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas - Top Kickers Kariškių stadionas
22969 2021-07-04 20:10 7 SFL A Divizionas Gariūnai - Kaišiadorys-Baltai Senvagės stadionas
22971 2021-07-05 20:15 7 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys - Šalčininkėlių FK Visinčia Senvagės stadionas
22966 2021-07-05 21:40 7 SFL A Divizionas FK Katastrofa - FK Ave.Ko. Fanų stadionas
22991 2021-07-11 8 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Geležinis Vilkas
22988 2021-07-11 17:00 8 SFL A Divizionas FK Aktas - Navigatoriai Old Boys Pilaitės maniežas
22990 2021-07-11 17:00 8 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Lentvaris Kalveliai
22989 2021-07-11 18:00 8 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - Top Kickers Žiežmarių stadionas
22993 2021-07-11 20:10 8 SFL A Divizionas Gariūnai - FK Granitas B Senvagės stadionas
22992 2021-07-11 20:15 8 SFL A Divizionas Futbolo Broliai - FK Katastrofa BFA arena
23011 2021-07-16 19:00 9 SFL A Divizionas FK Lentvaris - Futbolo Broliai
23013 2021-07-18 17:00 9 SFL A Divizionas Top Kickers - Šalčininkėlių FK Visinčia Pilaitės maniežas
23014 2021-07-18 18:00 9 SFL A Divizionas FK Granitas B - Kaišiadorys-Baltai Naujoji Vilnia (senasis)
23012 2021-07-18 18:30 9 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas - FK Aktas Kariškių stadionas
23015 2021-07-19 20:15 9 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys - FK Ave.Ko. Senvagės stadionas
23010 2021-07-19 21:40 9 SFL A Divizionas FK Katastrofa - Gariūnai Fanų stadionas
23032 2021-07-25 16:45 10 SFL A Divizionas FK Aktas - Top Kickers Senvagės stadionas
23034 2021-07-25 17:00 10 SFL A Divizionas FK Ave.Ko. - FK Geležinis Vilkas Kalveliai
23033 2021-07-25 18:00 10 SFL A Divizionas Kaišiadorys-Baltai - Šalčininkėlių FK Visinčia Žiežmarių stadionas
23037 2021-07-25 18:00 10 SFL A Divizionas FK Granitas B - FK Katastrofa Naujoji Vilnia (senasis)
23036 2021-07-25 20:10 10 SFL A Divizionas Gariūnai - FK Lentvaris Senvagės stadionas
23035 2021-07-25 20:15 10 SFL A Divizionas Futbolo Broliai - Navigatoriai Old Boys BFA arena
23045 2021-07-30 19:00 11 SFL A Divizionas FK Lentvaris - FK Granitas B
23046 2021-08-08 11 SFL A Divizionas Šalčininkėlių FK Visinčia - FK Aktas
23048 2021-08-08 17:00 11 SFL A Divizionas Top Kickers - FK Ave.Ko. Pilaitės maniežas
23047 2021-08-08 18:30 11 SFL A Divizionas FK Geležinis Vilkas - Futbolo Broliai Kariškių stadionas
23049 2021-08-09 20:15 11 SFL A Divizionas Navigatoriai Old Boys - Gariūnai Senvagės stadionas
23044 2021-08-09 21:40 11 SFL A Divizionas FK Katastrofa - Kaišiadorys-Baltai Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22930 2021-06-20 17:00 5 SFL B Divizionas SK Skaidiškės - Tėvynės Sąjunga Rudaminos žolės ried.
22931 2021-06-20 17:00 5 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - FK Viesulas Nemenčinė
22933 2021-06-20 18:00 5 SFL B Divizionas Viltis B-MTG - Imperialas Fanų stadionas
22928 2021-06-20 20:00 5 SFL B Divizionas FK Futboliukas - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
22954 2021-06-22 20:30 6 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 - FK Futboliukas Širvintų stadionas
22952 2021-06-27 16:00 6 SFL B Divizionas Vieni vartai - SK Skaidiškės Fanų stadionas
22951 2021-06-27 18:00 6 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola - SK Nemenčinė-Hegvita
22953 2021-06-27 20:00 6 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga - Imperialas Fanų stadionas
22955 2021-06-27 20:30 6 SFL B Divizionas Viltis B-MTG - FK Granitas Senjorai LFF stadionas
22950 2021-06-28 20:15 6 SFL B Divizionas FK Viesulas - SK Modulis Pilaitės maniežas
22977 2021-07-02 20:15 7 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 - SK Nemenčinė-Hegvita Senvagės stadionas
22976 2021-07-04 7 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - Imperialas
22972 2021-07-04 16:00 7 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola - SK Modulis
22973 2021-07-04 16:00 7 SFL B Divizionas Vieni vartai - Tėvynės Sąjunga Fanų stadionas
22974 2021-07-04 20:00 7 SFL B Divizionas FK Futboliukas - Viltis B-MTG Fanų stadionas
22975 2021-07-06 19:00 7 SFL B Divizionas SK Skaidiškės - FK Viesulas Rudaminos žolės ried.
22998 2021-07-09 19:30 8 SFL B Divizionas SK Modulis - FK Medžiai 2 Pabradė
22994 2021-07-11 18:00 8 SFL B Divizionas FK Viesulas - Tėvynės Sąjunga BFA arena
22995 2021-07-11 18:00 8 SFL B Divizionas FK Euforija-Tirola - SK Skaidiškės
22996 2021-07-11 18:00 8 SFL B Divizionas Imperialas - Vieni vartai Fanų stadionas
22997 2021-07-11 20:00 8 SFL B Divizionas FK Futboliukas - FK Granitas Senjorai Fanų stadionas
22999 2021-07-12 19:00 8 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - Viltis B-MTG Nemenčinė
23019 2021-07-18 17:00 9 SFL B Divizionas SK Skaidiškės - FK Medžiai 2 Rudaminos žolės ried.
23021 2021-07-18 17:00 9 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - FK Granitas Senjorai Nemenčinė
23016 2021-07-18 18:00 9 SFL B Divizionas FK Viesulas - Vieni vartai BFA arena
23017 2021-07-18 18:00 9 SFL B Divizionas Imperialas - FK Futboliukas Fanų stadionas
23020 2021-07-18 20:00 9 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
23018 2021-07-21 19:30 9 SFL B Divizionas SK Modulis - Viltis B-MTG Pabradė
23055 2021-07-23 18:30 11 SFL B Divizionas SK Nemenčinė-Hegvita - Imperialas Nemenčinė
23042 2021-07-23 20:15 10 SFL B Divizionas FK Medžiai 2 - Tėvynės Sąjunga Senvagės stadionas
23041 2021-07-25 10 SFL B Divizionas FK Granitas Senjorai - SK Modulis
23043 2021-07-25 10 SFL B Divizionas Viltis B-MTG - SK Skaidiškės
23038 2021-07-25 16:00 10 SFL B Divizionas Vieni vartai - FK Euforija-Tirola Fanų stadionas
23039 2021-07-25 18:00 10 SFL B Divizionas Imperialas - FK Viesulas Fanų stadionas
23040 2021-07-25 20:00 10 SFL B Divizionas FK Futboliukas - SK Nemenčinė-Hegvita Fanų stadionas
23052 2021-08-05 19:00 11 SFL B Divizionas SK Modulis - FK Futboliukas Pabradė
23051 2021-08-08 16:00 11 SFL B Divizionas Vieni vartai - FK Medžiai 2 Fanų stadionas
23053 2021-08-08 17:00 11 SFL B Divizionas SK Skaidiškės - FK Granitas Senjorai Rudaminos žolės ried.
23050 2021-08-08 18:00 11 SFL B Divizionas FK Viesulas - FK Euforija-Tirola BFA arena
23054 2021-08-08 20:00 11 SFL B Divizionas Tėvynės Sąjunga - Viltis B-MTG Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22938 2021-06-20 15:00 5 SFL C Divizionas FK Anykščiai - FK Olandai Anykščių m. stadionas
22935 2021-06-20 16:00 5 SFL C Divizionas FK Reaktyvas - FKS Ukmergė B Fanų stadionas
22934 2021-06-20 18:45 5 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - Ave.Ko. 2 Panerio
22959 2021-06-26 17:00 6 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B - FC Vova Juniors Ukmergės centrinis
22960 2021-06-27 6 SFL C Divizionas FK Anykščiai - FK Ozo tapyrai
22956 2021-06-27 18:00 6 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 - FK Reaktyvas BFA arena
22957 2021-06-27 18:00 6 SFL C Divizionas FK PILK - FK Olandai Fanų stadionas
22958 2021-06-30 21:30 6 SFL C Divizionas SK Pressas - Ave.Ko. 2 Fanų stadionas
22982 2021-07-02 19:45 7 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Reaktyvas Kalveliai
22979 2021-07-04 7 SFL C Divizionas FK Ozo tapyrai - FK PILK
22980 2021-07-04 20:00 7 SFL C Divizionas FK Olandai - FC Vova Juniors BFA arena
22978 2021-07-06 18:00 7 SFL C Divizionas FK Viesulas 2 - FKS Ukmergė B BFA arena
22981 2021-07-07 21:30 7 SFL C Divizionas SK Pressas - FK Anykščiai Fanų stadionas
23003 2021-07-09 19:45 8 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 - FKS Ukmergė B Kalveliai
23001 2021-07-09 20:00 8 SFL C Divizionas FK PILK - SK Pressas Fanų stadionas
23004 2021-07-09 20:00 8 SFL C Divizionas FC Vova Juniors - FK Viesulas 2 Senvagės stadionas
23000 2021-07-11 16:00 8 SFL C Divizionas FK Reaktyvas - FK Anykščiai Fanų stadionas
23002 2021-07-11 20:00 8 SFL C Divizionas FK Olandai - FK Ozo tapyrai BFA arena
23023 2021-07-14 21:30 9 SFL C Divizionas SK Pressas - FK Olandai Fanų stadionas
23024 2021-07-16 19:45 9 SFL C Divizionas Ave.Ko. 2 - FK Viesulas 2 Kalveliai
23025 2021-07-16 20:00 9 SFL C Divizionas FC Vova Juniors - FK Ozo tapyrai Senvagės stadionas
23026 2021-07-18 9 SFL C Divizionas FKS Ukmergė B - FK Anykščiai
23022 2021-07-18 16:00 9 SFL C Divizionas FK Reaktyvas - FK PILK Fanų stadionas
Nr. Data Laikas Turas Turnyras Rungtynės Stadionas
22941 2021-06-20 15:00 5 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Sviedinys Senvagės stadionas
22940 2021-06-20 16:00 5 SFL D Divizionas FK Molėtai - FK Trivartis Molėtų stadionas
22943 2021-06-20 16:00 5 SFL D Divizionas Tirola B - Ataka Širvintų stadionas
22939 2021-06-20 17:00 5 SFL D Divizionas FK Vėtra - A Komanda-Margiris B Rūdiškės
22942 2021-06-20 19:00 5 SFL D Divizionas ADS Auto - FK Arpas Gedimino gimn. stadionas
22965 2021-06-27 16:00 6 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B - FK Arpas Širvintų stadionas
22962 2021-06-27 17:00 6 SFL D Divizionas FK Vėtra - FK Molėtai Rūdiškės
22964 2021-06-27 17:00 6 SFL D Divizionas ADS Auto - Tirola B Gedimino gimn. stadionas
22963 2021-06-27 20:00 6 SFL D Divizionas Ataka - FK Sviedinys Pilaitės maniežas
22961 2021-06-28 21:30 6 SFL D Divizionas FK Trivartis - Top Kickers-Koloro Fanų stadionas
22983 2021-07-04 7 SFL D Divizionas FK Arpas - FK Vėtra
22986 2021-07-04 16:00 7 SFL D Divizionas FK Sviedinys - ADS Auto Panerio
22984 2021-07-04 17:00 7 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro - FK Molėtai Pilaitės maniežas
22987 2021-07-04 18:00 7 SFL D Divizionas Tirola B - A Komanda-Margiris B Širvintų stadionas
22985 2021-07-04 20:00 7 SFL D Divizionas Ataka - FK Trivartis Pilaitės maniežas
23005 2021-07-11 8 SFL D Divizionas FK Arpas - Tirola B
23009 2021-07-11 16:00 8 SFL D Divizionas FK Sviedinys - A Komanda-Margiris B Panerio
23007 2021-07-11 17:00 8 SFL D Divizionas FK Vėtra - Top Kickers-Koloro Rūdiškės
23008 2021-07-11 20:00 8 SFL D Divizionas Ataka - FK Molėtai Pilaitės maniežas
23006 2021-07-12 21:30 8 SFL D Divizionas FK Trivartis - ADS Auto Fanų stadionas
23028 2021-07-18 9 SFL D Divizionas FK Molėtai - ADS Auto
23029 2021-07-18 15:00 9 SFL D Divizionas Top Kickers-Koloro - Ataka Senvagės stadionas
23031 2021-07-18 16:00 9 SFL D Divizionas FK Sviedinys - FK Arpas Panerio
23027 2021-07-18 18:00 9 SFL D Divizionas FK Vėtra - Tirola B Rūdiškės
23030 2021-07-18 18:00 9 SFL D Divizionas A Komanda-Margiris B - FK Trivartis Širvintų stadionas