7x7 Vasaros Lyga: Po įvarčių liūties į viršų iškilo Gariūnai Visos

Antrajame 7x7 Vasaros Lygos ture užklupus įvarčių liūčiai išaiškėjo vienvaldis lyderis. Tai – antrąją pergalę laimėję Gariūnai. Dabar jie vieni nėra praradę nė taško. Po pirmojo turo tokiai buvusiai Katastrofai rungtynės su Geležiniu Vilku susiklostė nekaip.

Rungtynės

Beje, Gariūnų ir Odisėjo susitikimo pradžioje atrodė, kad nekaip mačas susiklostys ir Gariūnams. Elektrėnų futbolininkai išsiveržė į priekį ir pirmavo net 3:0 – sutikite, kad net žaidžiant 7x7 tai nėra mažai.

Tiesiog antrą kėlinį nulijo įvarčiais. Ir dauguma tų įvarčių krito į Odisėjo vartus

„Rungtynės vyko permainingai, pirmas kėlinys priklausė mūsų komandai, o antrame paleidome žaidimą, - pasakojo Odisėjo komandos treneris Nerijus Kobelevas. - Pirmavome 3:0, o kėlinį užbaigėme 3:1, tačiau antrame kėlinyje visiškai paleidome žaidimą ir, manau, pritrūkom charakterio.

Gariūnų ekipa techniška, turi kelis išsiskiriančius lyderius, turime ko pasimokyti iš jų. Savo klaidas žinome, apie jas pakalbame po rungtynių, tikimės jas taisyti ir gerinti žaidimą.“

Nežinau apie kuriuos Gariūnų lyderius kalbėjo Nerijus, bet šios komandos priešakyje pasižymėjo Ramūnas Radavičius ir Mindaugas Kasperūnas, abu įmušę po tris įvarčius.

Kaip ten bebūtų, Gariūnų ir Odisėjo mačas buvo rungtynės su didžiausia intriga. Dviejuose kituose mačuose intriga buvo mažesnė, arba jos visai nebuvo.

Geležinis Vilkas susitikime su Katastrofa pirmą kėlinį laimėjo 6:1 ir atrodė, kad tokia pusė darbo bus ne tik gera pradžia, bet ir gera pabaiga. Bet nieko panašaus, Katastrofa antro kėlinio pradžioje bene pajuto antrą kvėpavimą ir ėmė  skubiai vytis varžovus.

Bet duokime apie tai pakalbėti Geležinio Vilko komandos vadovui Dariui Indriūnui: „Išsiveržėm į priekį 6:1, bet po to varžovai prisivijo. Būtent tada atsirado šiek tiek įtampos. Buvo ar tai 6:4, ar tai 6:5, kai šiek tiek pyktelėjau ant savų ir vėl išleidom į aikštę stipresnius vyrukus, ir vėl sugebėjom atsiplėšti.“

Šiame mače įvarčiais nulijo stipriausiai. Ir rezultatas 15:9 labiau primena tinklinio ar rankinio.

Po penkis įvarčius į Katastrofos vartus įmušė Matas Gudaitis ir Domantas Bitaitis, tris – Karolis Norkūnas. Katastrofinių pusėje pasižymėjo Romanas Burakovas, taip pat įmušęs penkis.

Na o trečiųjų rungtynių rezultatas – pats viską pasako. Nepajėgė World One United pasipriešinti Trakams – 1:10. Ir čia jau jokios intrigos nebuvo.

World One United – vienintelė komanda 7x7 Vasaros Lygoje neiškovojusi nė taško.

Skaičiai

Viso per antrąjį 7x7 Vasaros Lygos turą buvo įmušti 46 įvarčiai. Ir tai 2,3 karto daugiau nei per pirmąjį turą, kai snaiperiai pasižymėjo 20 kartų.

Per vienerias antrojo turo rungtynes vidutiniškai įmušta po 15,3 įvarčio.

Per vienas Geležinio Vilko ir Katastrofos rungtynes buvo įmušti 24 įvarčiai ar dviem įvarčiais daugiau nei per dvejas likusias. Arba keturiais įvarčiais daugiau nei per visą pirmąjį turą.

Per tas rungtynes net trys futbolininkai pasižymėjo 5 kartus.

Didžiausias įvarčių skirtumas - 9 užfiksuotas World One United ir Trakų dvikovoje. Mažiausiu įvarčių skirtumu – trimis antrajame ture Gariūnai nugalėjo Odisėją.

Bet tai vis vien daugiau, nei per pirmąjį turą, kur nė viena komanda neįveikė varžovės daugiau nei dviejų įvarčių skirtumu.