D divizionas: favoritai toliau neklumpa Visos

D grupėje buvo sužaistas dar vienas turas, kuriame vėl išryškėjo skirtumai tarp apatinio ir viršutinio penketo komandų – visose penkiose turo dvikovose pirmo penketuko komandos sunkiau ar lengviau susitvarkė su apatinės lentelės dalies atstovais ir taip dar labiau išryškino savo atotrūkį.

Spėta rezultatų: 20

Tiksliai atspėta baigčių: 14

Tiksliai atspėta rezultatų: 1

Ave.Ko2 9:3 Arpas

Įvarčių fiesta, apie kurią daug ko kalbėti tiesiog nėra – „Arpas“ ypatingai vargo prisitaikydamas prie nestandartinės Kalvelių aikštės, o kol jie taikėsi – šeimininkai vieną po kito siuntė įvarčius. Jei po pirmo kėlinio „Ave.Ko2“ pirmavo tik 3:1, tai antroje dvikovos dalyje tikslūs smūgiai liejosi vienas po kito, o legenda byloja, kad stadione susirinkę žiūrovai vos nepradėjo skanduoti „šimtą, šimtą“.

Žinoma, šeimininkų pergalę nuspėti sunku nebuvo, bet kad ji bus pasiekta tokiu skirtumu.... na, pasakykite nuoširdžiai, ar yra tekę kur matyti spėjimą, kuris atrodytų kažkuo panašus į 9:3? Turbūt niekam net į galvą neateitų toks rezultatas...

Medžiai2 3:0 Molėtai

Pirmą kėlinį sužaidę kiek vangokai, antrame žalieji vis dėlto įrodė savo pranašumą ir įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės. O štai kaip įvykius aikštėje trumpai nupasakojo nugalėtojų atstovas Tauras Navašinskas:

„Kol kas sezono pradžia tikrai sėkminga. Džiugina komandos nusiteikimas ir pavyzdingas susirinkimas. Vėl nuo pradžių paspaudėme ir pavyko pelnyti greitą įvartį: po gražios atakos perdavimą uždarė Edvard Sadovskij. Deja, bet vėliau žaidimas pirmame kėlinyje nesiklijavo, įsivėlėme į mums nepalankų žaidimą „spirk ir bėk“ ir priešininkams vos nepavyko rezultato išlyginti.

Per pertrauką sutarėme, kad žaisime kantriau ir atidžiau. Po kampinio įvartį pelnė Manvydas Karvelis, o vėliau savo eilinį įvartį mušė J. Rymov. Vėl pilnai kontroliavome žaidimą ir užtikrintai pabaigėme rungtynes. Nors pirmas kėlinys ir buvo prasčiausias šį sezoną, antrame parodėme tikrai gerą futbolą ir pelnytai nugalėjome. Labai stengėmės pelnyti ir ketvirtą įvartį, kad patvirtintume apžvalgininko prognozę, bet deja nepavyko..

Molėtai paliko kovingos komandos įspūdį. Manau, kad komandai daugiau susižaidus ji gali būti pavojingas varžovas ateityje, o mes laukiame sekmadienio rungtynių su „Ave.Ko2“

Tuo tarpu Molėtų ekipos vadovas Benjaminas Zelkevičius irgi liko patenkintas savo komandos žaidimu: „Manau, kad rezultatas pakankamai dėsningas - nors galėjo būti ir kitoks. Po rungtynių nusivylimo tikrai nebuvo - žaidėme ganėtinai drausmingai, tiek kiek leido varžovai..

Manau, kad žaidimas po truputį gerėja, gaila, kad nei vienose iš sužaistų rungtynių negalėjome surinkti stabilios sudėties.

Teigiamas dalykas - visi po truputį gauna žaidimo laiko, na o tai mums yra labai svarbu“.

Malonu, kad komandos stengiasi gerinti apžvalgininko spėjimų procentą ir tikiuosi, jog kitame ture pavyks. Beje, reikia paminėti, jog priešrungtyninis spėjimas buvo 3:0.

Pabradė 3:2 Pagiriai2

Vienintelis turo susitikimas, kurio baigties nuspėti nepavyko – nors ir galima buvo suprasti, kad Pabradė yra stipresnė komanda, tačiau pastarieji keli rezultatai ekipai daug optimizmo nepridėjo. Nepridėjo jo ir pirma dvikovos su „Pagirių“ dubleriais pusė – buvo praleistas įvartis ir dar kartą teko vytis varžovus. Vis dėlto, dar prieš pertrauką rezultatą pavyko išlyginti, taip pasikeliant nuotaikas antrai dvikovos pusei. Iš esmės lemtinga buvo aštuonių minučių atkarpa antrame kėlinyje, kai šeimininkai greitai vieną po kito pasiuntė du įvarčius ir tokiu būdu beveik užsitikrino teigiamą dvikovos baigtį. Nors svečiai dar švelnino rezultatą, tačiau kažko daugiau jiems nuveikti mače nebepavyko.

Čia spėjimas buvo lygiosios 2:2 ir vėlgi, pritrūko vos vieno tikslaus smūgio..

Vova Juniors 1:2 Viesulas2

Rungtynės, kuriose viskas sprendėsi antrame kėlinyje, o tiksliau – vėl aštuonių minučių atkarpoje, per kurią šeimininkai spėjo pasižymėti pirmi, praleisti išlyginamą įvartį, praleisti antrą ir galų gale pralaimėti rungtynes. O štai ką apie dvikovą pasakojo nugalėtojų vadovas Raimondas Kundra:

„Sekmadienis. Oras puikus, gal net per karšta. Susirinkimas pas viesuliečius vėl geras, po pirmo kėlinio keli žmonės turėjo išvykti, bet liko pakankamai keitimų tęsti rungtynes.

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, bet progų buvo tikrai daug. Gal kadangi stadiono danga nėra mums paranki, todėl nepavykdavo realizuoti sukurtų progų.

Antrasis kėlinys - vėl progų susikuriame, bet išpildyti vis nepavyksta.

66 min prasileidžiame įvartį (mušė Audrius Šakauskis), 1:0. Rankų nenuleidžiame, nes šiame sezone tik taip ir galime laimėti - reikia prasileisti, kad įmuštume (šypsosi).

71min Žilvinas Tumosa pagaliau nuginkluoja užburtus „Vovos2“ vartus ir rezultatas 1:1.

Po trijų minučių, 74 minutę, Rimas Jurėnas įrašo į viesuliečių sąskaitą antrą įvartį, 1:2 jau pirmaujame.

Likus 15 minučių vyko nervų karas - ar išsaugosime pergalę, ar voviniai išlygins. Vis dėlto, fortūna buvo mūsų pusėje ir pelnyta pergalė mūsų sąskaitoje.

Ruošiamės ateinančioms rungtynėms namuose su FK „Arpas“.

Na ir vėl - nei pridės,i nei atimsi, puikus raportas. Nuo savęs galiu tik pridurti, jog prognozėje mačiau „Viesulo2“ pergalę 3:1, tai ir vėl buvau netoli..

Top Kickers2 0:3 Navigatoriai Old Boys

Kaip po rungtynių pripažino abiejų ekipų atstovai – dėsninga dvikovos baigtis, kur pelnytai triumfavo tą dieną stipresnė komanda. Navigai nuo pat pradžių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir stabiliai kūrė progas, kai tuo tarpu šeimininkams kilo nemažai sunkumų, mat tą dieną ir dublerių pasirinkimas buvo ribotas dėl susikirtusių pirmos komandos rungtynių. Pirmajame kėlinyje pasižymėjęs Vidmantas Černiauskas antroje dvikovos dalyje pridėjo dar du tikslius smūgius, užfiksavo hat-tricką, pasigerino padėtį rezultatyviausiųjų įskaitoje ir padėjo savo ekipai išlikti nepralaimėjusia beveik įpusėjus pirmam čempionato ratui.

„Reikia pripažinti, kad varžovai šįkart buvo stipresni“ – pradėjo „Top Kickers2“ vadovas Mantas Urbonas. – „Protingai įžaidinėjo kamuolį nuo gynybos, veržliai atakavo kraštais, vidury taip pat aktyviai darbavosi. Tiesa, savų progų turėjome ir mes, bet baigiamieji smūgiai nelabai pavykdavo.

Kadangi mūsų dublerių tikslas nėra tapti čempionais, tai ir pralaimėjimai nėra tokie skausmingi. Epizodais tikrai rodom gerą futbolą, o tas mums ir yra svarbiausia. Visgi pergalės malonesnės nei pralaimėjimai, tad šį savaitgalį pasistengsim rimčiau pakovoti dėl trijų taškų. Bet „Pagirių2“ autsaideriais nelabai galėčiau pavadinti, kad ir kokį prastą sezono startą jie beturėtų. O žinant, kad žaisim Dilgynės stadione, tai favoritus ypač sunku įvardinti“.

„Rungtynių laikas ir oras buvo labai nepatogus, nes oras per šiltas futbolui ir daug žmonių pasirinko kitą veiklą. Tačiau tas išėjo į gerą, kadangi susirinko tik 17 žaidėjų, o toks skaičius, mano manymu, optimalus, kai visi gauna pažaisti ir yra patenkinti.

Varžovai paliko gana gerą įspūdį. Kaip silpnesnę jų komandos grandį tą dieną įvardinčiau puolimą. Turbūt todėl, kad nebuvo daug dublerių ir jie nesukūrė daug pavojingų momentų.

Taigi pralaimėti šias rungtynes nelabai grėsė, o kai turime tokį puolėją kaip Vidmantas Černiauskas, tai ir laimėti pavyko. Žaidimo tikrai nestatome vien ant Vidmanto, tačiau jis savo meistriškumu įrodo, kad gal ir verta pergalvoti strategiją“ – pagyrų savo komandos puolėjui negailėjo nugalėtojų atstovas Aurimas Daukšas.

Spėjau navigų pergalę 2:0, ir tradiciškai apsirikau vos vienu įvarčiu.

REZULTATYVIAUSI. Čia savo situacijas reikšmingai pasigerino abu „Ave.Ko2“ puolėjai, pasismaginę dvikovoje prieš „Arpą“. Aleksandras Korvelis pasiuntė net keturis įvarčius ir dabar viso jų turi devynis, jo kolega Ernest Pristavko pelnė hat-tricką ir dabar džiaugiasi septyniais tiksliais smūgiais. Tiek pat turi ir neseniai minėtas „Navigatorių Old Boys“ atakų lyderis Vidmantas Černiauskas.

ANONSAS

Vova Juniors – Pabradė

05.19 (šeštadienis), 17.00, Statybininkų rengimo c.

Nors Pabradė šiuo metu ir rikiuojasi aukščiau, tačiau ryškia favorite šios komandos įvardinti negalėčiau, mat „Vovos“ dubleriai kovą duoda visiems varžovams. Numanau, kad tai gali būti vieno įvarčio rungtynės ir spėju, kad tą įvartį vis dėlto pelnys svečiai – 0:1.

Pagiriai2 – Top Kickers2

05.19 (šeštadienis), 18.00, Dilgynė

Kaip minėjo ir patys svečių atstovai – „Pagirių2“ užimama vieta realiai neatspindi jų pajėgumo, o ir rungtynės vyks ant natūralios dangos, kur techniški TK žaidėjai netenka dalies savo pranašumo. Manau, jog atėjo laikas šeimininkams išlipti iš tos nelemtos minuso zonos ir iškovoti pirmą tašką – 1:1.

Viesulas2 – Arpas

05.20 (sekmadienis), 18.15, Fabijoniškės

Vis dar taškų nepraradę ir charakterį stabiliai demonstruojantys „Viesulo“ dubleriai šį kartą lažybininkų yra įvardinami ryškiais dvikovos favoritais, kas jiems dažnai nėra būdinga, ir įdomu, ar tai neturės įtakos komandos nusiteikimui. Vis dėlto, reikia pripažinti, kad „Arpas“ šiuo metu yra tikrai pažeidžiamas, tad šeimininkai vis dėlto turėtų iškovoti pergalę – 4:1.

Medžiai2 – Ave.Ko2

05.20 (sekmadienis), 18.15, Fanų

Šį kartą centrinė turo dvikova vyks Fanuose. Nors žalieji yra viena iš trijų dar taškų nepraradusių komandų, tačiau iškart už tos trijulės rikiuojasi ir Kalvelių komanda, suklupusi vos kartą ir šias rungtynes matanti kaip šansą vėl pareikšti savo ambicijas. „Medžiai2“ lengvo pasivaikščiojimo tikėtis neturėtų, tačiau spėju, kad pergalė bus išplėšta – 2:1.

Navigatoriai Old Boys – Molėtai

05.21 (pirmadienis), 20.00, Senvagė

Turas šį kartą vėl prasitęs iki pirmadienio, kai diviziono naujokų lauks dar viena išvyka. Antrą savaitę iš eilės – pas taškų dar nepraradusią komandą. Bus įdomu ir tai, kaip svečiai susirinks darbo dienos vakare, tačiau, net ir susirinkę pajėgiausios sudėties, dėl taškų kovotų sunkiai. Tad spėju, kad molėtiškiai kovą duos, tačiau labiau patyrę Navigų vilkai laimės 4:1.