DK sprendimai Visos

Balandžio mėnesio DK sprendimų suvestinė

1 TURAS

1. FK “Mostiškės-Tonitra" žaidėjas Valentin Kovaliov diskvalifikuojamas 3 (trejoms rungtynėms) už teisėjo įžeidimą necenzūriniais žodžiais SFL taurės rungtynių FK “Pagiriai" - FK “Mostiškės-Tonitra" metu (pagal nuostatų 64.2 punkto b) dalies pažeidimą).

2. FC „VOVA“ žaidėjas Vitor Salmaso diskvalifikuojamas 3 (trejoms rungtynėms) už varžovo nustūmimą į krūtinės sritį SFL A diviziono rungtynių "FC Vova" ir "FK Ave.Ko." metu (pagal nuostatų 64.2 punkto a) dalies pažeidimą).

3. FK „Visinčia“ žaidėjas Jevgenij Barbarovič diskvalifikuojamas 3 (trejoms rungtynėms) už smūgį varžovui koja į sėdmenis SFL C diviziono rungtynių FK "Visinčia" ir FK "Molėtai" metu (pagal nuostatų 64.2 punkto a) dalies pažeidimą).

4. FK „Navigatoriai“ žaidėjas Ernest Bublevič diskvalifikuojamas 4 (ketverioms) rungtynėms už smūgį varžovui koja į šlaunį VRFS III lygos rungtynių FK "Navigatoriai" ir FK "Elektrėnų Versmė" metu (pagal nuostatų 63.2 punkto a) dalies pažeidimą).

DK taip pat informuojame, kad už varžybų nuostatų 71 punkto pažeidimą (surinktos 5 geltonos kortelės per vienerias rungtynes) 20 eur. bauda yra baudžiamos šios komandos: FK „Navigatoriai“, FK „Molėtai“, FK „Visinčia“, FC „Top Kickers“.

Dar kartą primename, kad pagal VRFS III lygos ir SFL lygos nuostatus (A bei B diviz) komandos į sistemą turi suvesti visus I-ojo rato namų rungtynių laikus. Tačiau dar ne visos komandos tai padarė. Todėl DK skiria griežtus įspėjimus sekančioms komandoms: Kaišiadorys Baltai, Granitas B, Pagriai ir Salininkai. Trūkumus reikia ištaisyti ne vėliau kaip iki gegužės 5 d.

DK NORI PABRĖŽTI, KAD VRFS IR SFL ČEMPIONATUOSE BEI TAURĖS VARŽYBOSE NIEKADA NEBUVO IR NEBUS TOLERUOJAMA JOKIOS FORMOS AGRESIJA BEI NEPAGARBA PRIEŠININKŲ BEI OFICIALIŲ VARŽYBŲ ASMENŲ ATŽVILGIU.

PAGARBA VIENI KITIEMS YRA PAMATINIS GARANTAS SĖKMINGAM BENDRUOMENĖS VYSTYMUISI.

DK informacija