Finišavo Šiaulių apskrities mažojo futbolo pirmenybės Visos

Praėjusį savaitgalį, Vasario 16-17 dienomis pasibaigė beveik 2 mėnesius trukusios Šiaulių Apskrities Mažojo futbolo pirmenybės, skirtos Sekmadienio Futbolo Lygos taurei laimėti. Turnyro nugalėtojais tapo Šiaulių „Maseros“ komanda, finale rezultatu 5:2 įveikusi Šiaulių „Tigrų“ ekipą. Pirmenybių laimėtojams atiteko Sekmadienio Futbolo Lygos įsteigta taurė bei teisė dalyvauti Vilniuje Kovo 1d., Sportimos arenoje, vyksiančiame tarptautiniame „Umbro Cup“ finaliniame turnyre.
„A“ Lygos mažajame finale, Šiaulių „Universiteto“ komanda, turėjo pripažinti Šiaulių „Šiaulių fanų“ pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 1:6.
„B“ lygos finaliniuose susitikimuose taip pat netrūko aistrų. Atkaklioje finalinėje kovoje, mažojo futbolo pirmenybių debiutantai – Šiaulių „Medelyno Bėgių“ komanda, rezultatu 4:0 įveikė Šiaulių „Alnida-1“ komandą. Kovoje dėl trečiosios vietos nesustabdomi buvo Radviliškio „Lokomotyvo“ komanda, kuri net 9:1 įveikė Šiaulių „Šiaulių fanai-2“ komandą.
Šeštadienį įvyko „A“ lygos komandų prizininkių bei geriausių žaidėjų apdovanojimas, o Sekmadienį „B“ lygos apdovanojimai. Geriausiais žaidėjais išrinkti:

„A“ lyga

Rezultatyviausias žaidėjas Valdas Jurkus (24 įv.) („Žygis“)
Geriausias puolėjas Viktoras Kalabuchovas („Tigrai“)
Geriausias gynėjas Darius Rukas („Masera“)
Geriausias vartininkas Martynas Konteikis („Šiaulių fanai“)
Perspektyviausias žaidėjas Antanas Ivanauskas (Šiaulių FA)

„B“ lyga

Rezultatyviausias žaidėjas Viktoras Babičas (28 įv.) (FC „Kupsc“)
Geriausias puolėjs Aidas Tumėnas („Lokomotyvas“)
Geriausias gynėjas Šarūnas Ragėnas („Alnida-1“)
Geriausias vartininkas Tomas Pocius („Medelyno bėgiai“)
Perspektyviausias žaidėjas Manfredas Lukjančukas (Šiaulių FA-2)

Kitąmet teisę rungtyniauti Šiaulių Apskrities mažojo futbolo pirmenybėse, Sekmadienio Futbolo Lygos taurei laimėti, iškovojo Šiaulių „Medelyno bėgių“ ir Šiaulių „Alnidos“ komandos. Radviliškio „Lokomotyvui“, dėl šios teisės, teks kovoti su „A“ lygos paskutiniąją vietą užėmusia komanda, Šiaulių „Riestenė“.