Futbolo rungtynėmis Vilniuje sieks Gineso rekordo Visos

 

Lietuvos Sekmadienio Futbolo Lyga, Vilniaus Regiono Futbolo Sąjunga ir Vilniaus Dailės Akademijos futbolo klubas kviečia futbolo bendruomenę drauge siekti Lietuvos rekordo.

Lietuvos Nepriklausomybės dienos atkūrimo proga kovo 11 dieną Vilniaus BFA manieže vyks ypatingos, 24 valandas truksiančios, didžiojo futbolo rungtynės (11 prieš 11). Planuojama, kad šiose rungtynėse dalyvaus daugiau nei 500 futbolo mėgėjų. Tai bus ne tik ilgiausios, bet ir gausiausios futbolo rungtynės, pateksiančios į Lietuvos Gineso rekordų knygą.

Šio renginio tikslas – paminėti istorinę datą futbolo aikštėje, populiarinti mėgėjų ir masinį futbolą, propaguoti sveiką gyvenseną ir suburti Vilniaus miesto futbolo mėgėjų bendruomenę.

Rungtynių pradžia: kovo 11 dieną, 15 valandą. Rungtynių pabaiga: kovo 12 dieną, 15 valandą.

Rungtynėse varžysis Žalia ir Geltona komandos. Teisėjai vilkės raudoną aprangą.

Tikimės, kad rungtynėse dalyvaus iki 50-ies komandų: vyrų, moterų, vaikų ir jaunimo. Kiekvienai komandai (ar žaidėjų grupei) bus paskirtas konkretus žaidimo laikas, pvz: nuo 23 iki 24 val.

Visos rungtynės bus filmuojamos ir fotografuojamos, renginio informacija bus pateikta žiniasklaidai.

Kviečiame komandų vadovus ar atsakingus asmenis registruotis el.paštu: kamindaugas@gmail.com. Telefonas pasiteiravimui: 8 688 93962