Į priekį veržiasi BFC „Daugavpils“ ir FM „Ateitis“ Visos

„Snaigės“ taurės turnyre praėjusį savaitgalį buvo sužaistos 5 turo rungtynės. Likus vienam turui iki turnyro pabaigos A grupėje savo pozicijas sutvirtino Daugpilio BFC „Daugavpils“, o B grupėje į pirmą vietą pakilo FM „Ateitis“.

 

Pajėgiausių turnyro komandų grupėje vasario 23 dieną Fanų stadione susitiko iki tol dvi pergales iškovojusi BFC „Daugavpils“ komanda ir per pirmus du mačus nei taško nesurinkusi Vilniaus „Žalgiris B“ ekipa. Nors šį kartą svečiai iš Latvijos į Vilnių atsivežė jaunimo komandą, bet žalgiriečiams tai nepadėjo – jie pralaimėjo rezultatu 3:5.

Pasinaudoję varžovų klaidomis jau pačioje rungtynių pradžioje „Daugavpils“ futbolininkai įmušė du įvarčius, o pirmą kėlinį užbaigė pirmaudami 4:0. Tiesa, „Žalgiris B“ ekipai rungtynėse vadovavęs Haroldas Tamulynas pertraukos metu sugebėjo įkvėpti savo auklėtinius kovai ir antrame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai pademonstravo charakterį. Tomo Tamašausko, Meinardo Mikulėno ir Armino Čivilio tikslūs smūgiai atgaivino intrigą rungtynėse, tačiau išvengti trečios nesėkmės „Žalgiris B“ nesugebėjo.

Kitose A grupės komandų rungtynėse susitiko dvi sostinės komandos – pirmus žingsnius žengiantis FK „Vilnius“ ir nuo 2016 m. LFF Pirmos lygos pirmenybėse dalyvaujantis „Vilniaus Vytis“. Atkaklios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2, o visi įvarčiai krito pirmame kėlinyje. Jau 25 min. „Vilniaus Vytis“ pirmavo 2:0, bet per likusį pirmo kėlinio laiką „Vilniaus“ futbolininkai rezultatą išlygino. „Vilniaus Vyčio“ teigimu, pirmas įvartis buvo pelnytas po rikošeto nuo varžovų futbolininko kojos, o antroje autoriumi tapo Vilniaus Futbolo mokyklos auklėtinis Augustas Aldonis. „Vilnius“ gretose pasižymėjo Erikas Motuz ir Vladislav Hendik. Išsamiau apie rungtynes skaitykite: https://www.facebook.com/FKVilnius/posts/349810152286933?__tn__=K-R

A grupėje pirmauja 9 taškus (po 3 rungtynių) surinkusi „Daugavpils“ ekipa, antroje vietoje žengia 5 taškus (po 4 mačų) surinkęs „Vilniaus Vytis“, po 4 taškus turi FK „Tera“ ir FK „Vilnius“. Vilniečiai pasirodymą turnyre jau baigė, o „Tera“ dar turės dvi galimybes papildyti taškų kraitį ir palankiai susiklosčius aplinkybėms – netgi pralenkti lyderius „Daugavpils“. Tiesa, norint tai padaryti „Tera“ paskutinėse rungtynėse privalės įveikti Daugpilio komandą.

B grupėje staigmeną pateikė FK „Lentvaris“ 4:1 nugalėjęs iki visas trejas žaistas rungtynes laimėjusius Naujosios Vilnios „Granito“ futbolininkus. Varžovų kluptelėjimu pasinaudojo FM „Ateitis“. Romualdo Juknevičiaus treniruojama komanda 4:0 nugalėjo „Žalgiris U17“ ekipą ir surinkusi 10 taškų (po 4 rungtynių) pakilo į pirmą vietą grupėje. Po 9 taškus turi „Lentvaris“ ir „Granitas“.

Paskutinėse turo rungtynėse sekmadienį Naujosios Vilnios „Granitas 2“ komanda 2:1 įveikė FK „Vilnius-BFA U17“ ekipą.