Įmonių Lyga: Lyderiams teko paprakaituoti Visos

Įmonių Lygos viršūnėje – viskas po senovei. Girteka Logistics laimi, užtikrintai pirmauja ir visi laukia, kada gi paaiškės, kad ji užėmė pirmą vietą šiose pirmenybese. Vargu ar kas nors šiemet nesutiktų, kad Girteka – aiškiai stipriausia komanda ir manytų, kad ji dar gali auksą iš savo rankų išleisti. Net ir LT Advokatūra – vienintelė komanda, sugebėjusi šį sezoną Girteką įveikti.

Po ilgos pertraukos lygai atsinaujinus, Girteka Logistics du pirmus varžovus nugalėjo primušusi jiems po dviženklį įvarčių skaičių. Atrodė, kad kažkas panašaus šią savaitė laukė ir Swedbank futbolininkų.

Išėjo ne visai taip. Taip, Girteka pasiėmė savo tris taškus, bet šį kartą jai teko ir šiek tiek paprakaituot. Pirmas įmušė Swedbank ir ganėtinai rimtai gynėsi. Vis dėl to viską išsprendė trys logistų įvarčiai po rungtynių pertraukos.

Tad didžiausiu santykių šįsyk laimėjo Girtekos persekiotojas (jei taip galima pavadinti gerokai atsiliekančią komandą) Danske Bank. Jis 8:1 susitvarkė su TG LAB futbolininkais.

Kažkaip nepavyksta TG LAB atsigaut po turnyro pertraukos. Per tris po jos žaistas rungtynes ekipa patyrė tris pralaimėjimus. Ir per jas tik Guidehouse komandai pasipriešino atkakliau.

Priminsiu, kad pirmą turnyro pusę TG LAB buvo įveikusi Danske Bank 6:5.

Po tris įvarčius į TG LAB vartus įmušė Rokas Slivinskas ir Vilius Žiobakas.

Užtikrintai savo rungtynes laimėjo ir LT Advokatūra, 6:2 susitvarkiusi su Tesonet. Pusę advokatų įvarčių įmušė Joris Pikturna.

Atkakliausiai vyko Guidehouse ir Payswix susitikimas. Įmušė vieni kitiems po du įvarčius, varžovai ilgą laiką sprendė, kuris gi iš jų stipresnis, kol trečią kartą pasižymėti pavyko Payswix. Kurie ir uždarė trijų Guidehouse paeiliui laimėtų rungtynių seriją.

Rezultatyviausiųjų sąrašo lyderiu po šio turo išliko Girtekos Logistics snaiperis Ernestas Komarovas, per šio trečiadienio rungtynes įmušęs vieną, o viso – 20 įvarčių. Triskart mače su TG LAB pasižymėjęs Danske atakų lyderis R. Slivinskas atsilieka nuo Ernesto vienu taikliu smūgiu.

Rezultatai

Guidehouse – Payswix 2:3, Girteka Logistics – Swedbank 3:1, Danske Bank – TG LAB 8:1, LT Advokatūra – Tesonet 6:2.

Citatos

Tomas Vasiliauskas (Payswix): „Rungtynės buvo ganėtinai atkaklios. Žaidėme apylygiai, ilgai rezultatas laikėsi 2:2, kol galiausiai pavyko įmušto trečią įvartį. Abi komandos turėjo ir daugiau šansų, bet šį kartą sėkmė nusišypsojo mums.

Žinoma, sezoną vertinam teigiamai, ypač jeigu lyginam su praeitais metais. Šiais metais turime pakankamai gerus žaidėjus. Jeigu pavyksta susirinkti, galime labai gerai pasirodyti, kas ir buvo paskutinėse dvejose rungtynėse. Iš visų komandų akivaizdžiai išsiskiria Girteka, jiems auksas jau ranka pasiekiamas, Nn ir jų lygis stipriai aukštesnis už visus kitus, todėl prieš juos jau nieko nesitikim. Prieš likusius, jeigu pavyks susirinkti kaip ir paskutinius kartus, turėtų būti smagios varžybos. Tikėkimės, jog pavyks turnyrinėje lentelėje pakilti dar vienu laipteliu aukščiau.“

Tomas Delnickas (Swedbank): „Na sukovojom tikrai garbingai. Aišku, jie - daug geresni, bet drausmingai žaidėm gynyboje, net pirmi įmušėm. Bet antram kėliny jau neatlaikėm jų atakų bangos, na bet ir patys turėjom kelis momentus.“

Kitą trečiadienį, spalio 11 d., nuo 20.10 val. susitiks Tesonet – Danske Bank, TG LAB – LT Advokatūra ir Payswix – Girteka Logistics.