Įmonių Lyga: Po pertraukos Girteka - vėl nesustabdoma Visos

Ilga buvo pertrauka Įmonių Lygoje. Tęsėsi beveik tris mėnesius. Bet pagaliau antroji turnyro dalis startavo. Prieš gerą savaitę buvo sužaistos trejos rungtynės. Šį trečiadienį – dar keturi mačai.

O pertrauka buvo tiek ilga, kad ne visi jos pasibaigiant išlaukė. Po tų trijų tuščių mėnesių Įmonių Lygos dalyvių sumažėjo – iš jos pasitraukė Teltonika.

Gaila – buvo gan rimta komanda. Dalyvavusi ne viename Lygos turnyre.

Teltonikos pasitraukimas reiškė, kad Danske Bank, kuriam tvarkaraštis lėmė su ja žaisti aną antradienį, teks dar savaitėlę futbolo palaukti. Kaip ir LT Advokatūrai, kuri tą pirmąjį po pertraukos turą turėjo praleisti.

Užtat abi šios ekipos turėjo lygias sąlygas pasiruošti šios savaitės tarpusavio dvikovai. Nežinau, kaip ten jos ruošėsi, bet aikštėje stipriau atrodė Danske, kuris ir nugalėjo iki to mačo tiek pat taškų turėjusią varžovę 4:2. Beje, labai permainingos kovos čia nebuvo, Danske Bank pirmą kėlinį išsiveržė į priekį ir pergalės iš savo rankų jau nepaleido.

Girteka Logistics birželį užbaigė nekaip. Prieš tai nuo sezono pradžios laimėjusi visus septynis žaistus mačus, prieš pat pertrauką patyrė pirmąją nesėkmę – nusileido tai pačiai LT Advokatūrai.

Bet po pertraukos Girteka vėl atrodo nesulaikoma. Ji laimėjo abu mačus, mušdama varžovams dviženklį įvarčių skaičių. O viso į Tesonet ir TG LAB vartus suleido 23 įvarčius. Bet iš tiesų kažko panašaus juk iš Girtekos ir buvo galima tikėtis.

Jos puolėjas Ernestas Komarovas šį mėnesį įmušęs 2 įvarčius Tesonet ir 7 – TG LAB, viso surinko 19 taiklių šūvių ir pirmauja Įmonių Lygos rezultatyviausiųjų sąraše.

Dar viena ekipa, laimėjusi abu mačus po pertraukos, – vidutinioke (nors ir kylanti turnyro lentele) Guidehouse. Ji iš pradžių 4:2 nugalėjo TG Lab, o šią savaitę – 4:1 Swedbank.

Rezultatai

Girteka Logistics – Tesonet 10:2, Guidehouse – TG LAB 4:2, Payswix – Swedbank 4:9, TG LAB – Girteka Logistics 3:13, Tesonet – Payswix 4:7, Danske Bank – LT Advokatūra 4:2.

Citatos

Žilvinas Stončius (Danske Bank): „Teltonika atsisakė tęsti įmonių lyga, tai savaitėlei mūsų startas nusikėlė.

Na o mačas su Advokatūra buvo tikrai įtemptas, nors pirmą kėlinį ir laimėjom 3:0, jautėm stiprų spaudimą. Antram kėliny prasileidome du įvarčius, bet pačioje pabaigoje sugebėjome įmušti ir pergalingai užbaigti susitikimą.“

Kasparas Martyšius (Guidehouse): „Tikrai solidus startas po pertraukos.

Skyrėm laiko treniruotėm ir mokėmės iš savo klaidų sezono pradžioje.

Visi komandoje esam nustebę savo rezultatais, nustebę ir varžovais. Pasirodė, kad mūsų treniruotės buvo sunkesnės nei šios dvi sužaistos rungtynės.

Mačo prieš Swedbank pirmas kėlinys buvo puikus, įmušėm 4 įvarčius ir padavėm spaudimo iki kėlinio galo. Antrame kėlinyje varžovai stipriai spaudė, turėjo daug progų, bet jiems pavyko realizuoti tik vieną ataka.

Tačiau stengiamės per daug nesidžiaugti, nes dar laukia daug susitikimų ir tikrai norim įrodyti, kad galim pakovot.“

Anonsas

Spalio 4 d. 20.10 val. Fanų stadione susitiks: LT Advokatūra – Tesonet, Danske Bank – TG LAB, Girteka Logistics – Swedbank ir Guidehouse – Payswix.