Įmonių lyga: Lyderis vėl nukarūnuotas Visos

Sužaidus penktąjį turą Įmonių Lygoje neliko nei nepraradusių taškų, nei jų neiškovojusių komandų.

Lyderiai ir autsaideriai

Iki šio turo maksimumą taškų surinkę lyderiai Danske Bank neturėjo daug šansų rungtynėse su Girteka Logistics, nusileido 0:4 ir smuko į trečią turnyro lentelės poziciją, praleidę į viršų ne tik savo skriaudikus, bet ir Swedbank komandą.

Tam, kad šokteltų į viršų, Swedbank teko laimėti labai nelengvą bankų derbį prieš SEB (2:1).

Abu lyderiai kolkas nėra pralaimėję nė vienerių rungtynių.

Kaip, beje, ir LT Advokatūra, turnyro lentelėje esanti už tuodu gerokai žemiau.

Advokatai praėjusį trečiadienį rimtų išbandymų nepatyrė. Grojant varžovų Kilo Health nuo atsarginių suoliuko leidžiamam rapui, jie įmušė 11 sausų įvarčių į debiutantų vartus. Na gal iš tiesų ne 11 - bent vieną taiklų Kilo Health smūgį į savo vartus apžvalgininkui teko pamatyti savo akimis.

O prieš du turus lygoje pirmavusi Tirola nusirito į turnyro lentelės vidurį – septintąją vietą. Dabar ji pralaimėjo antrąsias rungtynes paeiliui.Tik jei anąkart nusileido SEB, tai šį kartą stipresni nei Tirola buvo FL Technics futbolininkai.

Ketvirtąjį turą FL Technics pagarsėjo, kaip pirmoji praėjusio sezono B diviziono komanda, atėmusi tašką iš buvusios A diviziono ekipos. Šį turą technikai tapo ir pirmaisiais nugalėjusiais aukšteniame divizione žaidusius varžovus.

FL Technics pergalė rezultatu 4:2 – didžiausia penktojo turo staigmena.

Iki penktojo turo nė taško nesurinkę Cognizant, kaip ir kažkurioje apžvalgoje žadėjo, spalį pradėjo galingai – 4:1 įveikė Genius Sports.

Genius Sports ir Kilo Health dabar yra autsaideriai, dar neiškovoję nė vienos pergalės.

Kiti rezultatai: Teltonika – BetGames.TV 3:2, Skuba – Retal Lithuania 4:1.

Citatos

Mindaugas Paulauskas (Girteka Logistic): „Negaliu sakyti, kad šiandien sutriuškinom varžovus, bet galiu pasakyti, kad sužaidėme geriausias rungtynes šį sezoną. Gerai gynėmės, gerai užatakavom - komandinis darbas. Kad tiek laimėsim prieš rungtynes nemanėm, bet žinojom, kad nugalėsim varžovus. Nes mūsų senbuvis Aleksandras Černiavskis vakar pagimdė mergaitę ir mes privalėjom jam padovanoti pergalę. Jis šandien nežaidė, liko su žmona. Sveikinam jį ir jo dukrytę Alisą.“

Vytautas Krutulis (Kilo Health): „Iš tikrųjų, visi kiti varžovai, su kuriais teko žaisti, bus silpnesni. Šitie juda aikštėje protingiausiai. Ir dar pas mus nebuvo geriausio žaidėjo, tai nebuvo kas užsikabina už kamuolių. Šį kartą mes čia taip pirmą kartą futbolą derinam su alumi ir muzika. Ir toliau taip darysim. Nesvarbu, koks rezultatas aikštėje buvo užfiksuotas.“

Skaičiai

Per septynerias penktojo turo rungtynes komandos įmušė 39 įvarčius. Vidurkis per rungtynes – 5,571.

Rezultatyvumu šis turas nelabai išsiskiria iš kitų – nėra nei rezultatyviausias, nei nerezultatyviausias.

Tarp komandų daugiausia įvarčių įmušė ir daugiau nei dvigubai bet kurią varžovę aplenkė LT Advokatūra.

Tuščiai šį turą šaudė Danske Bank ir Kilo Health futbolininkai.

Anonsas

Kažko superintriguojančio šeštajame ture nenusimato. Galbūt didžiausią susidomėjima kelia Advokatūros ir Skubos dvikova bei tai ar Tirola atsigaus ir pabandys pakurti pirmą pralaimėjimą Girtekai.

20.00 susitiks: BetGames.TV – FL Technics, Danske Bank – Kilo Health, Genius Sports – SEB ir Cognizant – Retal Lithuania.

20.40 rungtynes pradės: LT Advokatūra – Skuba, Swedbank – Teltonika ir Tirola – Girteka Logistics.