Įmonių lyga: Nepralaimėjusių liko du Visos

Įmonių lygos pirmenybėse sužaistas 7-asis turas. Lyderiai po jo išliko tie patys: Girteka Logistic ir Swedbank,  vis dar nepatyrę pralaimėjimo.

Lyderiai ir autsaideriai

Sužaidus septintąjį Įmonių Lygos turą nepralaimėjusių komandų liko dvi. Iki šio turo pralaimėjimo taip pat nepatyrusi LT Advokatūra turėjo pripažinti Danske Bank futbolininkų pranašumą 1:2.

Danske Bank po šios svarbios pergalės yra surinkę 18 taškų ir užima vietą iš karto po dviejų lyderių – trečią. Pirmoje ir antroje - tiedu nepralaimėję: Girteka Logistics ir Swedbank.

Abi šios komandos septintojo turo rungtynes turėjo žaisti su lygos autsaideriais.Girteka net 12:2 sutriuškino Genius Sports, o Swedbank laimėjo 5:0 be kovos. Kilo Health nesusirinko.

Genius Sports ir Kilo Health yra vienintelės dvi komandos, dar nelaimėjusios nė vienerių rungtynių.

Septintasis turas vėl parodė buvusio A diviziono pranašumą prieš B. Šio komandos praėjusį trečiadienį negavo nė taško rungtyniaudamos prieš aukštesnio rango ekipas.

Panašiai buvusių A ir B divizionų įmonės sužaisdavo pirmuosius šio sezono turus, bet vėliau žemesnio reitingo ekipos išsidrąsino ir keliuose mačuose parodė A-kams, kad jiems neverta riesti nosies. Septintasis turas šiuo klausimu sugražino į sezono pradžią.

Iš buvusių B diviziono komandų telaimėjo tik Teltonika, 2:1 įveikusi praėjusį sezoną taip pat B divizione rungtyniavusius Cognizant.

Kiti rezultatai: FL Technics – SEB 1:3, Retal Lithuania – Tirola 1:3, Skuba – BetGames.TV 4:1.

Citata

Saulius Pikturna (BetGames.TV): "Vertindamas vakarykštes rungtynes, manau kad jos buvo gražiausios mūsų rungtynės, tik rezultatas to neatspindi. Abi komandos žaidė atvirą ir žiūrovams patinkantį futbolą, mes sukūrėme daugiau progų, tačiau puikiai žaidė Skubos vartininkas, be to juos gelbėjo 3 virpstai. Galiausiai pasiteisino klasikinė futbolo taisyklė: neimuši tu - įmuša tau. Reikia pagirti priešininkus, kad įmušę įvartį jie sužaidė labai protingai ir išnaudojo savo progas kontratakose. Žaidėme gerai, tik apgailestaujam dėl rezultato.

Apibendrinant sezono pradžią trumpai, tai tikėjomės geresnio jo starto."

Skaičiai

Komandos per 7-ąjį turą įmušė 33 įvarčius arba po 5,5 per rungtynes.

Daugiausiai įvarčių per turą įmuše Girteka Logistics – 12. Trigubai daugiau nei artimiausi konkurentai Skuba (4)

Mažiausiai - BetGames.TV, Cognizant, FL Technics, LT Advokatūra ir Retal Lithuania - po 1.

Anonsas

Kitą trečiadienį lyderių laukia labai skirtingi varžovai. Girteka galės pasismaginti, žaisdama su Įmonių Lygos debiutantais ir autsaideriais Kilo Health, Swedbanko laukia labai rimta kova su Tirola.

20.00 susitiks: Cognizant – BetGames.TV, Swedbank – Tirola, Genius Sports – Danske Bank, SEB – LT Advokatūra.

20.45 rungtynes pradės: Teltonika – Retal Lithuania, FL Technics – Skuba, Girteka Logistics – Kilo Health.