Kaune – triumfas po 11 m baudinių serijos Visos

VRFS rinktinė po atkaklios kovos ir 11 m baudinių serijos žengė į „Carlsberg nealkoholinio regionų mėgėjų rinktinių taurės“ turnyro finalą.

Sekmadienį pusfinalio rungtynėse Kauno LFF treniruočių centro stadione vilniečiai kovėsi prieš jungtinę Kauno-Marijampolės rinktinę.

Po apylygės ir atsargios rungtynių pradžios abi komandos vėliau ėmė ieškoti kelių link varžovų vartų. Kėlinio viduryje grėsmingą šeimininkų ataką nutraukė laiku savo vartus palikęs vartininkas Karolis Makevičius. VRFS į tai atsakė pavojingu Sauliaus Mikoliūno baudos smūgiu, kurį atrėmė Šarūnas Kilijonas.

Pozicinėmis atakomis daugiausiai paremtas pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, 0:0.

Antras kėlinys prasidėjo audringai. Iš pradžių dvi geras progas turėjo kaunietis Ignas Raštutis. Bet vienoje atakoje jis nepataikė į vartus, o kitoje jo ir K. Makevičiaus dvikovą laimėjo vartininkas. Priešingoje aikštės pusėje pro gynėjus prasiveržęs S. Mikoliūnas drebino varžovų vartų skersinį.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, vilniečiai pastebimai suaktyvėjo ir stengėsi nugalėtojų klausimą išspręsti nelaukiant 11 m baudinių serijos.

Deja, 83 min. varžovai išsiveržė į priekį, kai tikslą pasiekė I. Raštučio smūgis iš baudos aikštelės krašto. Laimei, VRFS rinktinei pavyko išsigelbėti: 89 min. kamuolį baudos aikštelėje gavęs Ignas Modėjis smūgiavo tiksliai – 1:1.

Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, komandos iš karto stojo mušti 11 m baudinių. Čia pasisekė VRFS, mūsų komanda po Sauliaus Mikoliūno lemiamo smūgio triumfavo 4:3.

„Carlsberg nealkoholinio regionų mėgėjų rinktinių taurės“ finale VRFS komanda susitiks su Panevėžio-Šiaulių rinktine. Pastaroji taip pat po baudinių serijos 5:4 (pagrindinis laikas – 1:1) įveikė Klaipėdos komandą.

VRFS rinktinė

Starto sudėtis: Karolis Makevičius, Daniel Gunevič, Erikas Milašauskas, Agnius Panka, Dmitrijus Aschabovas, Saulius Mikoliūnas, Paulius Obolevičius, Deividas Maciulevičius, Valdemaras Borovskij, Justinas Baltrimavičius, Augustas Trinkūnas.

Keitimai: Jevgenijus Rybakovas, Ignas Modėjis, Mantas Leonavičius, Albert Voskunovič, Rimvydas Strazdas.

KAFF-MAFF rinktinė

Starto sudėtis: Šarūnas Kilijonas, Justinas Jurčiukonis, Benas Spetinis, Deividas Stradalovas, Benas Buzevičius, Justinas Zagurskas, Aretas Gėgžna, Deividas Gražys, Ignas Raštutis, Klaidas Dargis, Rimvydas Lipnevičius.

Keitimai: Rokas Švabauskas, Justinas Valys, Laurynas Veščiūnas, Augustas Blaškevičius, Tautvydas Valkavičius, Ugnius Lekečinskas, Ignas Maleckas, Dovydas Kazlauskas, Aurimas Dapkus.