Lyga 8x8 registracijos naujienos- užsiregistravo 16 komandų! Visos

Lyga 8x8 registracija baigėsi. Buvo gautos net 16-kos komandų paraiškos. Projektas viršijo visus lūkesčius, todėl yra rimtų argumentų jį dar labiau plėtoti ateityje. Kelios komandos dar abejoja ar galės dalyvauti, todėl galutinis dalyvių skaičius paaiškės šiek tiek vėliau, bet turnyre tikrai bus ne mažiau kaip 12-14 ekipų.

Futbolas, anksčiau ar vėliau, sugrįš į stadionus. Kai tik bus galima rungtyniauti atvirame ore, iš karto startuos ir Lyga 8x8. Jau yra suderinta sutartis dėl LFF stadiono nuomos ir kiekvieno antradienio vakarais nuo 19 val visose trijose aikštelėse vyks rungtynės.

Rungtynių laikai bus sekantys (kiekvieną antradienį jie bus rotuojami):

19.00 val - 3 rungt

20.00 val - 3 rungt

21.00 val - 2 rungt (arba 1, jeigu dalyvauja 14 kom).

Lygos formatas priklausys nuo to, kada bus galima pradėti rungtyniauti. Tarsimės su klubais, kurie dalyvauja turnyre, ieškosime geriausio sprendimo pagal laiką ir rungtyniavimo periodą. Planuojama, kad pirmame sezone turnyras turi vykti vienoje grupėje, nes tai leistų paskirstyti komandas pagal rezultatus ir pajėgumą sekančiame sezone į dvi grupes (pvz po 10-12 kom), kadangi prognozuojame, kad dalyvių skaičius dar augs.

Skelbiame užsiregistravusias komandas:

Futbolo broliai, Stickers, MV Team, Aktas, Dvarčionys, Partizanas, Euforija, VSG United, LFMT Medikas, Pagiriai, Sviedinys, Imperialas, Spartakas Vilnius, BSK Pilaitė, Vieni Vartai, SK New World

Teoriškai dar galime į turnyrą priimti dvi komandas, nes turime laiko rezervo dar vienerioms rungtynėms. Taigi, jeigu dvejojate ir ieškote kur prisijungti, tai rašykite mums el paštu paulius@sfl.lt