SFL Taurę iškovojo FKK Spartakas (Video, Foto) Visos

 

Sekmadienį Senvagės stadione surengtas 2019 metų SFL Taurės finalas baigėsi Ukmergės FKK Spartako triumfu. Lemiamose rungtynėse spartakiečiai 2:1 įveikė SFL A divizione žaidžiančius Vilties dublerius ir šį trofėjų iškovojo pirmą kartą komandos istorijoje.

Nors Vilties dubleriai pirmieji įmušė įvartį, teisėjai tame epizode užfiksavo nuošalę. Kiek vėliau Viltis B sudrebino varžovų vartų konstrukciją, bet pavojingų išpuolių surengė ir Ukmergės komanda.

Vieno jų metu į priekį pabėgęs Tomas Bielickas 17 min. pergudravo vartininką ir iš aštraus kampo nukreipė kamuolį į vartus. 20 min. jau Tomas Chomičius surengė asmeninį pasiordymą ir po individualaus prasiveržimo išlygino rezultatą (1:1).

Sužaidus beveik valandą, 59 min., kamuolys baudos aikštelėje patogiai atšoko Spartako žaidėjui Žydrūnui Keblui ir jis tokia galimybe pasinaudojo įmušdamas įvartį – 2:1. Tai buvo lemiamas šio mačo įvartis, nulėmęs Ukmergės komandos triumfą.

Senvagės stadione FKK Spartako komandą palaikė ir grupė iš Ukmergės atvykusių sirgalių.

Komandos atstovai pasibaigusį sezoną įvertino teigimai. FKK Spartakas III lygoje užėmė 6 vietą, bet iki paskutinio turo kovojo dėl medalių. LFF Taurės turnyre spartakiečiai nužygiavo iki aštuntfinalio, kur kelią jiems pastojo būsimoj varžybų finalininkė Gargždų Banga (0:3). O sezoną vainikavo iškovota SFL Taurė.

„Sezonas buvo geras. Tai pirmas kartas, kai laimime Taurę ir tai yra didžiulė laimė bei garbė. Todėl atšvęsime tinkamai“, – žadėjo FKK Spartako kapitonas Igoris Krasinas.

SFL Taurės laimėtojai:

2006 m. Bekentas
2007 m. Užupis
2008 m. Bekentas
2009 m. Bekentas
2010 m. Aktas
2011 m. Prelegentai
2012 m. Ozas
2013 m. Taip (Vilniaus Vytis)
2014 m. Taip (Vilniaus Vytis)
2015 m. Aktas
2016 m. Navigatoriai
2017 m. Aktas
2018 m. Ozas
2019 m. FKK Spartakas

Finalo rungtynių fotoreportažas: