SFL savaitė: 12 Gariūnų smūgių ir bėgantis B diviziono lyderių duetas Visos

 

 

Sužaista dar viena savaitė SFL stadionuose, kova dėl medalių aštrėja vis labiau, tad Betsafe apžvalgoje kviečiame susipažinti su tuo, kas praėjusią savaitę vyko Vilniaus ir miesto regiono aikštynuose.

A divizione tarsi privaloma pradėti nuo Gariūnų šou Šalčininkėliuose, kur Visinčiai jie atmatavo net 12:2. Abi komandos lyg ir turėjo keitimų, Visinčioje žaidė ir pats Valentin Baranovskij, Visinčia net ir įmušė pirma, tačiau tai, kas buvo vėliau, paaiškinti sunku.

Gariūnai pradėjo mušti vieną įvartį po kito ir galų gale sumušė visus 12, o net 9 iš jų pelnė Deividas Linauskas, kuris su 26 smūgiais šoktelėjo į priekį lenktynėse dėl rezultatyviausio diviziono žaidėjo titulo.

Tuo tarpu lyderiai taškų nebarstė ir toliau – pergales iškovojo ir Lentvaris, ir Geležinis Vilkas. Tiesa, tos pergalės buvo skirtingos. Lentvaris neturėjo jokių sunkumų su Navigatorių Old Boysais ir sutaršė juos 6:1, tuo tarpu GV sulaukė kiek netikėtai rimto pasipriešinimo iš autsaiderių Katastrofos ir nugalėjo juos tik 3:2

„Su tokiu susirinkimu, požiūriu į rungtynes ir treniruotes bijau, kad gali tekti kovoti tik dėl vietų lentelės viduryje, pamirštant medalius“, – komandos puslapyje buvo cituojamas GV treneris Šarūnas Beivydas.

Lyderiai ne tik laimėjo patys, bet ir sulaukė neprastų rezultatų kituose stadionuose – štai du iš pagrindinių persekiotojų Granitas B bei Top Kickers savo akistatoje išsiskyrė be įvarčių, tik Ave.Ko. 1:0 palaužė Kaišiadoris-Baltus bei išlaiko penkių taškų deficitą prieš priekyje esančias komandas.

Dviprasmiška savaitė gavosi Aktui – pirmose jos rungtynėse jiems pavyko susitvarkyti su Futbolo Broliais, tačiau tada sekė išvyka į naująjį Kaišiadorių stadioną bei atkelta 12 turo akistata su šia komanda.

Išvyka apkarto – geniai išvykoje pralaimėjo 1:3, taip suteikdami džiaugsmo vietos stadione susirinkusiai bendruomenei.

Kol kas A divizione vis dar vyksta dviejų žirgų lenktynės, tačiau dėl trečios pozicijos kova bus itin arši, mat trečią ir septintą vietas užimančias komandas šiuo metu skiria vos 3 taškai.

Visi A diviziono 14 turo rezultatai: Visinčia 2:12 Gariūnai, Top Kickers 0:0 Granitas B, Kaišiadorys-Baltai 0:1 Ave.Ko., Aktas 5:1 Futbolo Broliai, Geležinis Vilkas 3:2 Katastrofa, Navigatoriai Old Boys 1:6 Lentvaris;

Atkeltos 12 turo rungtynės: Kaišiadorys-Baltai 3:1 Aktas.

Jei aukščiausioje SFL grupėje kalbėjome apie dviejų žirgų lenktynes, tai B divizione šis reiškinys yra dar aiškesnis, mat pirmos dvi komandos nuo persekiotojų bėga dar spartesniu tempu.

Panašu, kad lyderių tempo neatlaikė trečioje vietoje esančios Skaidiškės – prieš savaitę komanda pralaimėjo lyderei Nemenčinei, o šį kartą neprilygo ir antroje vietoje esančiam Moduliui, kuriam nusileido 1:3.

Dabar Skaidiškes nuo antros vietos skiria aštuoni taškai, o tai – jau rimtas tarpas. Tuo tarpu Nemenčinė į priekį bėga ir toliau – tiesa, šį kartą su vienais autsaiderių Tėvynės Sąjunga lyderiai turėjo turbūt daugiau vargo nei tikėjosi ir rungtynes laimėjo tik 1:0.

Dar kalbant apie Nemenčinę – ši komanda tapo naujausiais „Komandos dienos“ rubrikos svečiais, tad kviečiame žiūrėti įrašą apie komandos kūrimą ir augimą.

Tuo tarpu trumpai dar grįžtant prie minėtų Skaidiškių, tai jos turėtų žvalgytis nebe į viršų, o tai, kaip išsaugoti vietą trejete, nes varžovai nesnaudžia ir deficitą mažina vis sparčiau.

Štai Imperialas pastarajame ture 2:1 palaužė Medžius 2 ir dabar nuo Skaidiškių atsilieka jau vos vienu tašku.

Pergalę Imperialui garantavo du Pavel Larin įvarčiai per penkias minutes, o kaip viskas vyko, galite išvysti ir savomis akimis žemiau.

O štai likusiuose trijuose mūšiuose užfiksuotas gana įdomus sutapimas – visos trys komandos savo rungtynes laimėjo įmušusios po penkis įvarčius.

Euforija net 5:0 sudorojo Vilties B-MTG futbolininkus, Vieni Vartai 5:2 nugalėjo Futboliuką, o Viesulas tokiu pat rezultatu nepaliko vilčių Granito Senjorams.

Tad čia, panašiai kaip ir A divizione, pirmos dvi komandos bando bėgti nuo persekiotojų, bet lentelės viduryje dėl trečios vietos kova vyksta itin atkakli.

Visi B diviziono 14 turo rezultatai: Medžiai 2 1:2 Imperialas, Vieni Vartai 5:2 Futboliukas, Euforija 5:0 Viltis B-MTG, Skaidiškės 1:3 Modulis, Tėvynės Sąjunga 0:1 Nemenčinė, Viesulas 5:2 Granitas Senjorai.

C divizione neabejotinai centrinės turo rungtynės vyko Ukmergėje, kur šio miesto komanda priėmė lentelės kaimynus Ozo tapyrus.

Ukmergiškiai dar antro kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, tačiau persvaros neišlaikė ir rungtynės baigėsi taikiai 2:2. Akistatoje netrūko aistrų, ypač dėl antro Ozo tapyrų įvarčio situacijos, tačiau viską galite išvysti savomis akimis parengtame vaizdo įraše.

Pamatę tokį rezultatą rankomis neabejotinai trynė Anykščių futbolininkai – jie savo turo rungtynes jau kiek anksčiau buvo laimėję 4:0 prieš Vova Juniors, o sulaukę teigiamo rezultato Ukmergėje atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų padidino iki keturių taškų. Tai reiškia, jog per vienerias rungtynes FKS Ukmergės antroji komanda varžovų pavyti nebegali, o tokiame lygiame divizione tai gali būti svarbus faktorius.

Patyliukais į galimybę dar kabintis į medalius žvalgosi ir Olandai, kurie šį kartą 5:2 susitvarkė su Viesulu 2 ir nuo tapyrų atsilieka penkiais taškais.

Kituose turo mačuose PILK savo aikštėje gal kiek netikėtai nusileido Ave.Ko. dubleriams, o Pressas emocingame mūšyje 3:1 pranoko Reaktyvą ir paėmė antrą pergalę paeiliui.

Tradicinė išsami Presso mačo apžvalga – jūsų dėmesiui žemiau.

Visi C diviziono 12 turo rezultatai: Anykščiai 4:0 Vova Juniors, FKS Ukmergė B 2:2 Ozo tapyrai, PILK 1:2 Ave.Ko. 2, Olandai 5:2 Viesulas 2, Pressas 3:1 Reaktyvas.

D divizione per praėjusią savaitę didelių šokų nebuvo – Ataka nugalėjo tiesioginius varžovus A komandą-Margirį B 4:1 ir dabar antrą vietą jau lenkia 11 taškų. Taškų prasme lyderiai dar nėra užsitikrinę medalių, tačiau žvelgiant jie realiai yra užsitikrinę ne tik medalius, bet ir nugalėtojų taurę, tad čia apsistoti per daug nereikia ir geriau keliauti prie atkaklesnių reikalų.

O tokių čia netrūko – štai vienoje akistatoje tarpusavyje kovėsi du kandidatai į medalius, bet stipresnė komanda ten nepaaiškėjo – Sviedinio ir Trivarčio kova baigėsi lygiu rezultatu 1:1.

Įdomu, kad Trivartis ilgą laiką rungtynėse net ir pirmavo bei atrodė, kad išplėš svarbią pergalę, bet Sviedinys savo reikalus pasprendė kone paskutinę minutę, kai ir išlygino rezultatą. Vėl kviečiame skaityti išsamų ir vaizdingą Sviedinio dvikovos aprašymą.

Toks rezultatas visiškai tenkino ir kitas dvi komandas, kurios dar puoselėja viltis kovoti dėl medalių – pergales paėmė tiek Top Kickers-Koloro, tiek ir Molėtų futbolininkai.

TK dubleriai be didesnių dramų 4:0 nugalėjo Arpą, o Molėtai 7:1 sutriuškino Tirolą B, tad taškai lygioje vietoje pabarstyti nebuvo, o tai žada dar didesnę intrigą likusioje sezono dalyje.

Šiuo metu į dvi podiumo pozicijas pretenduoja net penkios komandos. Kol kas iš jų žemiausiai yra Trivartis, tačiau jis dar turi rezerve mačą su Arpu, kurį laimėjus vėl būtų pilnai sugrįžta į kovą dėl apdovanojimų.

Dėl apdovanojimų turbūt nebepakovos, bet taškų parinkti dar bandys ADS Auto – tą jie aną savaitę ir padarė, rezultatyviose įvarčių lenktynėse 5:3 pranokę Rūdiškių Vėtrą.

Visi D diviziono 12 turo rezultatai: Vėtra 3:5 ADS Auto, Tirola B 1:7 Molėtai, Arpas 0:4 Top Kickers-Koloro, Ataka 4:1 A komanda-Margiris B, Trivartis 1:1 Sviedinys.