SFL savaitė: B diviziono lyderių mūšis ir galingai iššovę Molėtai Visos

Sužaistas dar vienas turas SFL čempionatuose. A ir B divizionų komandos pratęsė, o  C ir D grupių ekipos – po beveik mėnesio pertraukos sugrįžo į savo kovas. Ir įdomių reikalų netrūko.

Kalbant apie A divizioną, tai verta paminėti, kad čia buvo sužaistos penkerios iš šešerių numatytų turo rungtynių – Kaišiadorys-Baltai ir Aktas savo akistatą nusikėlė į rugsėjo pradžią.

O lentelės lyderiai taškų nemėtė – Lentvaris 7:1 susidorojo su autsaidere Katastrofa. Tiesa, po pirmo kėlinio favoritai pirmavo tik 1:0, tačiau po pertraukos pavargusius varžovus užpylė dar ne vienu įvarčiu. Tiesa, Katastrofai paguodos įvartį pelnė Kipras Kažukolovas – Lietuvos futbolu besidomintiems sirgaliams ši pavardė, neabejotinai, turėtų būti žinoma.

Nors Katastrofai šis sezonas visiškai neina, nereikia pamiršti, kad komanda skaičiuoja jau 15-ą savo sezoną ir ta proga komandos vadovai sudalyvavo naujoje rubrikoje „Komandos diena“, tad kviečiame šį klubą pažinti iš arčiau.

Ramiai tris taškus įsidėjo ir Geležinis Vilkas – šie 6:1 sutriuškino Gariūnus, kuriems toks pralaimėjimas reiškė pakritimą iki penktos pozicijos. GV nesutrukdė ir tas faktas, kad nerungtyniavo ne vienas svarbus komandos žaidėjas, tačiau komanda mobilizavosi ir pergalę iškovojo. Beje, įdomu tai, kad GV pirmas tarpusavio rungtynes laimėjo 7:3, tad per du tarpusavio susitikimus Gariūnams jie atskaičiavo 13 įvarčių. Įspūdinga, kaip bežiūrėsi.

Į trečią lentelės poziciją, pasinaudoję Gariūnų nesėkme ir Akto nežaidimu, pakilo čempionų titulą vis dar ginantis Granitas B. Šie 4:2 nugalėjo Navigatorių Old Boys. Sužaidus kiek daugiau nei valandą jie jau pirmavo 4:0, tačiau paskutinėje mačo dalyje šiek tiek atleido vadeles ir leido varžovams dviem įvarčiams sumažinti deficitą.

Didelių staigmenų užfiksuota nebuvo ir kituose dviejuose turo mačuose – Top Kickers 4:1 nugalėjo Futbolo Brolius, o Ave.Ko. futbolininkai išvykoje 3:1 palaužė Visinčią.

Beje, šiose rungtynėse netrūko ir emocijų – Šalčininkėlių futbolininkai prieš save išvydo dvi raudonas korteles, mačą baigė devyniese, o tai, neabejotinai, palengvino Kalvelių ekipos užduotis.

Visi A diviziono 12 turo rezultatai: Visinčia 1:3 Ave.Ko., Top Kickers 4:1 Futbolo Broliai, Navigatoriai Old Boys 2:4 Granitas B, Geležinis Vilkas 6:1 Gariūnai, Lentvaris 7:1 Katastrofa.

B divizione neabejotinai centrinis turo mačas vyko Pabradėje, kur ginklus surėmė du diviziono lyderiai – Modulis ir Nemenčinė. Rungtynėse stipresnė komanda nepaaiškėjo – dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2, o toks rezultatas leido Nemenčinei ir toliau išlaikyti pirmą vietą lentelėje.

Čia šeimininkai nesužaidus nė 10 minučių sugebėjo išsiveržti į priekį 1:0, tačiau dar iki pertraukos  Nemenčinė spėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai. Antrame kėlinyje svečiai ilgai laikė persvarą savo rankose, tačiau Pabradės klubas vis didino savo spaudimą ir jis galų gale atnešė vaisių – 84 minutę rezultatas buvo išlygintas ir Pabradė, iškovojusi tašką, nepaleido lyderių tolyn ir tęs jų medžioklę.

Pasinaudojusi lyderių lygiosiomis, prie jų dar labiau priartėjo trečioje vietoje esanti Skaidiškių komanda, kuri 2:1 sugebėjo palaužti Futboliuką. Ir sugebėjo palaužti nepaisant to, kad pirmi praleido įvartį. O štai Futboliukas, savo ruožtu, po nesėkmės smuktelėjo į paskutinį trejetą, tad norint išlikti lygoje jų laukia nemenka užduotis.

Taip pat šiame ture galima gerus žodžius siųsti Vieniems Vartams – šie, nepaisant visų turėtų sunkumų, sugebėjo 2:0 nugalėti Vilties B-MTG futbolininkus. Rungtynių didvyriu tapo Vytautas Pūras, pelnęs abu komandos įvarčius, o žemiau galite išvysti, ką po rungtynių kalbėjo komandos vadovas Darius Borisas.

Tuo tarpu Vilties dubleriai po sėkmingo sezono starto panašaus lygio neišlaiko, vis tolsta nuo pirmo trejeto ir dėl medalių jiems kautis bus jau labai labai sunku.

O štai kam dėl medalių kautis gali būti kiek lengviau, tai Imperialui. Šie savaitgalį revanšavosi Euforijai už pirmame ture patirtą nesėkmę ir juos nugalėjo net 6:3. Trimis įvarčiais nugalėtojų komandoje pasižymėjo ekipos atakų lyderis Eduard Grudinskij, o pats Imperialas nuo pirmo trejeto atsilieka penkiais taškais.

Savo ruožtu Euforija kone kiekvieną savaitę praneša apie naujus traumas patyrusius žaidėjus, tad šiam klubui belieka palinkėti sėkmės ir stiprybės likusioje sezono dalyje.

Kituose turo susitikimuose vyravo lygybė – Viesulas ir Medžiai 2 savo rungtynes pabaigė 2:2, o Tėvynės Sąjunga kone paskutinėmis minutėmis išlyginę rezultatą paėmė tašką iš Granito Senjorų – 1:1.

Visi B diviziono 12 turo rezultatai: Granitas Senjorai 1:1 Tėvynės Sąjunga, Modulis 2:2 Nemenčinė, Vieni Vartai 2:0 Viltis B-MTG, Skaidiškės 2:1 Futboliukas, Imperialas 6:3 Euforija, Viesulas 2:2 Medžiai 2.

Po beveik mėnesio grįžusiame C divizione viskas tarsi vyksta pagal planą – pirmame ture po atostogų staigmenų nebuvo ir pergales iškovojo visos trys pirmos komandos, taip dar padidindamos savo persvarą nuo persekiotojų ir artėdamos prie apdovanojimų.

FKS Ukmergė B ramiai 5:0 namuose susitvarkė su PILK komanda, Anykščiai 2:0 nugalėjo Viesulą 2. Tiesa, pastarajame mače visas veiksmas vyko iš esmės viena kryptimi, tad Viesulo antroji komanda dar gali pasidžiaugti, kad namo grįžto praleidusi tik du.

Viską, kas tądien vyko Anykščių stadione, galite išvysti ir savo akimis.

Ukmergė prieš anykštėnus turi vieno taško pranašumą ir čia lenktynės vyksta toliau.

Trečioje vietoje jau gana saugiai įsitaisę Ozo tapyrai. Jie savame mače 4:1 sutriuškino Pressą, tiesą, rezultatas, net ir pačių rungtynių dalyvių teigimu, kiek per didelis – tapyrai, nors ir buvo šiek tiek geresni, tačiau toks skirtumas turbūt ne iki galo atspindi Fanuose vykusį judesį.

Bent jau taip galima spręsti iš Presso Facebook paskyroje įtalpinto rungtynių aprašymo:

Pergalę pasiėmę Ozo tapyrai žemiau esančias komandas jau lenkia septyniais taškais ir sparčiai artėja prie (bent jau) bronzos.

uo tarpu dviejose diviziono vidutiniokų akistatose Vova Juniors 4:2 susitvarkė su Ave.Ko.2, o Olandų ir Reaktyvo mūšyje stipresnė komanda nepaaiškėjo – mačas baigėsi 2:2.

Visi C diviziono 10 turo rezultatai: Vova Juniors 4:2 Ave.Ko.2, Anykščiai 2:0 Viesulas 2, Reaktyvas 2:2 Olandai, FKS Ukmergė B 5:0 PILK, Pressas 1:4 Ozo tapyrai.

O štai D divizione mėnesio atostogos dar šiek tiek prasitęsė dviems komandoms – numatytą turo susitikimą Trivartis su Arpu nusikėlė į kiek vėlesnį laiką, tad ture buvo sužaistos ketverios rungtynės.

Lyderiai Ataka antrą ratą pradėjo nesunkia pergale – 7:2 buvo nugalėta Rūdiškių Vėtra ir taip dar labiau atitolta nuo persekiotojų.

Na, bet ir Vėtra, jei norėtų, galėtų rasti pozityvų. Toks rezultatas – vis šioks toks patobulėjimas nuo 1:20, patirto pirmame rate...

O Atakos persvara padidėjo, nes taškus merkė A komanda-Margiris B, kurie Molėtuose net 0:4 nusileido vietos komandai. Tiesa, čia rezultatas irgi gali klaidinti, mat iki 80 minutės šeimininkai turėjo vos vieno įvarčio persvarą, o visa kita sumušė jau paskutinėmis minutėmis.

Galėjo šis mačas pasisukti ir kita kryptimi – dar pirmame kėlinyje svečių puolėjas Artūras Sukristovas galėjo rezultatą išlyginti, tačiau jo smūgiuotas 11 metrų baudinys nuo virpsto paliko aikštę. O kas vyko toliau – galite matyti patys video santraukoje žemiau.

Antroje vietoje esančios komandos kluptelėjimu mielu noru pasinaudojo du pagrindiniai jos persekiotojai – Top Kickers-Koloro bei Sviedinys.

Top Kickers antroji komanda su A komanda-Margiriu B susilygino taškais 4:2 nugalėdama ADS Auto futbolininkus.

Čia TKK pabėgo 3:0, varžovai dviem smūgiais priartėjo, tačiau vėliau laimėtojai ketvirtu smūgiu užtvirtino pergalę ir jos iš savo rankų nepaleido.

Sviedinys, savo ruožtu, 5:0 neturėjo vargo su Tirola B. Šioje vietoje leidžiu viską pasakoti pačiai komandai, taip pat pridedant ir gana gausią nuotraukų galeriją.

Visi D diviziono 10 turo rezultatai: Sviedinys 5:0 Tirola B, ADS Auto 2:4 Top Kickers-Koloro, Vėtra 2:7 Ataka, Molėtai 4:0 A komanda-Margiris B.