SFL savaitė: neįtikėtinas Gariūnų come-backas Senvagėje Visos

A ir B divizionų komandos turėjo šiokią tokią pertrauką, tačiau po jos jau grįžo į stadionus ir pratęsė kovas dėl apdovanojimų. Tuo tarpu C ir D grupių komandos sugrįš jau šį savaitgalį.

A divizione buvo sužaistos penkerios rungtynės – Lentvaris ir Granitas B savo mačą sužaidė kiek anksčiau, tad šis savaitgalis jiems buvo laisvas. Bet veiksmo netrūko ir be to.

Turbūt nėra ko laukti ir galima pradėti nuo akivaizdžiai įspūdingiausių turo rungtynių – Navigatorių Old Boys ir Gariūnų mūšį, kurį pastarieji laimėjo 4:3. Tiesa, laimėjo ne be fejerverkų.

Įdomu, kad čia Navigų OB po pirmo kėlinio buvo priekyje 3:0, tačiau po pertraukos situacija apsivertė kardinaliai – Gariūnai pradėjo vieną po kito siųsti įvarčius į šeimininkų vartus ir, likus žaisti kiek daugiau nei 10 minučių, rezultatas jau buvo 3:3.

Tada Navigai galėjo išplėšti pergalę 11 metrų baudiniu, bet jo neįmušė, o jau per pridėtą laiką tokį šansą gavęs Ramūnas Radavičius neklydo ir, pasiuntęs kamuolį į tinklą, išplėšė savo komandai pergalę. Gerai, kad šiose rungtynėse apsilankė ir video komanda, tad tai, kas vyko Senvagėje, galite išvysti savomis akimis.

Taip pat galima pagirti ir Geležinį Vilką – šie niekaip nepaleido pirmoje vietoje esančio Lentvario ir po šio turo taškais pavijo juos turnyrinėje lentelėje. Tai jiems leido padaryti užtikrinta pergalė 4:1 prieš Futbolo Brolius.

Broliai net pirmi mušė įvartį, tačiau tada GV atsakė keturiais ir klausimų dėl nugalėtojų neliko.

Neklupo ir trečioje vietoje esantis Aktas – kaip ir prieš tai minėtose rungtynėse čia pirma pasižymėjo pralaimėjusi komanda, tačiau ir dar sykį tai jiems pergalės negarantavo – geniai dar iki pertraukos rezultatą išlygino, o vėliau perėmė iniciatyvą, pridėjo dar du tikslius smūgius ir taip išlaikė trečią vietą.

Apskritai iš pirmojo šešeto pralaimėjo tik Ave.Ko. komanda – jie išvykoje 1:2 nusileido Top Kickers komandai, kuri po pergalės pakilo iki 8 vietos. Po įvartį laimėtojams pelnė Deividas Maciulis ir Emilis Tankūnas, tačiau pagrindiniu dirigentu buvo ekipos vadovas Mantas Urbonas, tiksliai asistavęs abiems tiksliems smūgiams.

Turą pirmadienio vakarą užbaigė komandų, išgyvenančių nykiausias serijas, susikovimas – Katastrofa namuose priėmė Kaišiadoris-Baltus. Kova čia buvo lygi, bene pirmą kartą sezone solidžiai susirinkusi Katastrofa du sykius pirmavo, tačiau svečiai du kartus lygino rezultatą, o paskutinėje rungtynių atkarpoje spurtavo ir po trijų įvarčių įtvirtino savo pergalę.

Rezultatas 5:2 gal ne iki galo atspindi vykusią kovą, tačiau Kaišiadorims tai nerūpės – jie pagaliau iškovojo pergalę, nutraukė savo penkių pralaimėjimų seriją ir į ateinantį mačą gali žvelgti pozityviau. Beje, ateinančius mačus, kuriuos jie jau tikisi žaisti sutvarkytame savo namų stadione. Tuo tarpu Katastrofa, nors ir pralaimėjo, tačiau neabejotinai turės ir pozityvių minčių.

Visi A diviziono 11 turo rezultatai: Visinčia 1:3 Aktas, Top Kickers 2:1 Ave.Ko., Geležinis Vilkas 4:1 Futbolo Broliai,  Navigatoriai Old Boys 3:4 Gariūnai, Katastrofa 2:5 Kaišiadorys-Baltai.

Pereinant prie B diviziono, čia turbūt visų pirma galima pagirti Futboliuko komandą. Pagirti ją galima nepaisant to, kad ji patyrė pralaimėjimą, tačiau tas pralaimėjimas buvo patirtas prieš neabejotinai karščiausią lygos komandą Pabradės Modulį.

Turint omenyje, kad pastaruoju metu Modulis visiems atmatuodavo po 7-8 įvarčius, faktas, kad Futboliukas išvykoje nusileido 0:3, turbūt nėra toks blogas, koks galbūt būtų prieš kitą komandą.

Nors, turbūt, svečiams pasitarnavo ir tai, kad Modulio komandoje nežaidė rezultatyviausias komandos ir viso diviziono žaidėjas Paulius Stupenka.

Pirmoje vietoje esanti Nemenčinė savo turo rungtynes prieš Imperialą jau žaidė anksčiau, o dabar laimėjęs Modulis atsilikimą nuo lyderių sumažino iki dviejų taškų, tad kova čia bus tik karštesnė.

O štai likusios ketverios rungtynės buvo atkaklesnės – trejos iš jų baigėsi vieno, o vienerios – dviejų įvarčių persvara.

Trečią vietą ir toliau laiko Skaidiškės – šį kartą jos susitvarkė su Granito Senjorais, kuriuos nugalėjo 3:1.

Likus žaisti 20 minučių rezultatas dar buvo lygus 1:1, tačiau tada šeimininkai smogė dusyk ir taškų svarbioje vietoje nepaleido.

Pralošusį Granito Senjorų kolektyvą taškais pavijo Viltis B-MTG, kuri savame ture taškų nešvaistė ir 3:2 susitvarkė su paskutinėje lentelės vietoje esančia Tėvynės Sąjungos komanda.

Viltis reikalus čia sutvarkė per pirmą pusvalandį, kai pabėgo 3:0. Vėliau komanda liko žaisti mažumoje ir TS per paskutines dešimt minučių dviem įvarčiais atsilikimą pašvelnino, tačiau tai ir buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti – teko nuryti dar vieną karčią piliulę.

Tiek nuo Tėvynės Sąjungos, tiek apskritai nuo turnyro lentelės apačios vis sparčiau tolsta Medžiai 2. Žalieji antrą sykį iš eilės nugalėjo tiesioginius konkurentus (šį sykį – Vienus Vartus) ir jau pakilo iki 9 vietos, išlipdami ir iš pavojingos iškritimo zonos.

Dar vienas atkaklus mačas vyko tarp lentelės kaimynų Viesulo ir Euforijos. Permainingose rungtynėse savo pranašumą įrodyti pavyko Viesului, kuris rungtynes laimėjo 4:3.

Euforija mušė pirma, tačiau iki pertraukos Viesului rezultatą pavyko išlyginti. Turbūt esminė mačo atkarpa nutiko antro kėlinio starte – tada Viesulas per dvi minutes pelnė du įvarčius ir dėjo žingsnį prie pergalės. Tada Euforija dar bandė artėti, Viesulas vėl pabėgo dviem įvarčiais, o paskutinis Euforijos įvartis situacijos ženkliai nepakeitė.

Pagrindiniu Viesulo pergalės kalviu šį kartą buvo Artūras Kirkutis, kurio sąskaitoje – trys pelnyti įvarčiai. Tuo tarpu Euforijos neišgelbėjo ir geras Lauryno Slavinsko, pelniusio vieną ir asistavusio kitiems dviem įvarčiams, pasirodymas

Visi B diviziono 11 turo rezultatai: Modulis 3:0 Futboliukas, Vieni Vartai 1:2 Medžiai 2, Skaidiškės 3:1 Granitas Senjorai, Viesulas 4:3 Euforija, Tėvynės Sąjunga 2:3 Viltis B-MTG.