SFL savaitė: netikėtai lengvas Lentvario pasivaikščiojimas Visos

Nors vasara įsibėgėja, komandos vis dar aiškinasi santykius SFL arenose. Praėjusį savaitgalį oficialiai finišavo pirmasis ratas visuose divizionuose, liko tik sužaisti dar keletą nesužaistų rungtynių.

Apie tai, kas dar vyko – tradicinėje SFL savaitės įvykių apžvalgoje.

A divizione buvo sužaistas tik vienas iš anksčiau atkeltas mačas, tačiau jame įvarčių buvo panašiai tiek, kiek kartais gali būti per visą pilną turą.

Lentvaris 10:2 pervažiavo Top Kickers. Viena vertus – vasaros metas, atostogos, rungtynės – ne Vilniuje, tad ir TK susirinkimas buvo toli gražu nuo idealaus, tačiau iš kitos pusės – tai buvo puikus šansas iškovoti dar tris taškus ir rato pabaigoje tapti viena iš dviejų lyderiaujančių komandų. Tačiau taip nenutiko – Lentvaris dominavo nuo pirmos iki paskutinės minutės ir nė sykio neleido suabejoti, kas tądien buvo stipresnė komanda.

Labiausiai nugalėtojų komandoje išsiskyrė Aleksandras Mininkovas, įmušęs net keturis įvarčius. Ši dvikova buvo užfiksuota ir juostoje, tad esminius jos momentus galite išvysti įraše žemiau.

Po pirmo rato TK rikiuojasi penkti, tuo tarpu Lentvaris atsispyrinėja nuo dugno ir yra aštuntoje vietoje.

Atkeltos A diviziono 6 turo rungtynės: Lentvaris 10:2 Top Kickers.

B divizione, tuo tarpu, turėjome iš esmės pilną turą – buvo nukeltos tik vienerios rungtynės tarp Vienų Vartų ir Katastrofos, jos turėtų būti sužaistos liepos mėnesio pabaigoje.

Tačiau ir tarp sužaistų mačų įdomybių netrūko, o bene didžiausia – pirmasis Tėvynės Sąjungos patirtas pralaimėjimas po dešimties iš eilės nepralaimėtų čempionato mačų.

Komanda, pirmoji parvertusi TS, buvo Vilties dubleriai, kurie rungtynes laimėjo 3:1. Ne tik, kad laimėjo, tačiau vien metu sugebėjo pirmauti net 3:0. Tiesa, vieninteliu neigiamu aspektu nugalėtojų komandoje gali būti tai, kad Vladislav Korovin mačo pabaigoje už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės. Nors, kas ten žino, gal žaidėjas viską gerai apgalvojo ir tiesiog norėjo savaite ilgesnių atostogų prieš antrą čempionato ratą...

Persekiotojams to ir reikėjo – du artimiausi konkurentai iškovojo pergales ir sumažino savo atsilikimus iki lyderių. Prieš tai laisvą savaitgalį turėję Anykščiai 3:0 susitvarkė su Skaidiškėmis, o Ataka palaužė Granito Senjorų pasipriešinimą ir nugalėjo juos 2:1.

Anykščių –  Skaidiškių rungtynių fotogalerija.

Kiek netikėtai nudegė Ukmergės antroji komanda – jei praėjusiame ture sekmadienio vakaro vizitas į Fanų stadioną jiems baigėsi pergale 8:0, tai šį kartą, galbūt kiek neįvertinę varžovų, nelauktai krito prieš Imperialą ir nepasinaudojo priartėti prie pirmo ketverto.

Paskutiniame iš sužaistų B grupės mačų Navigatoriai Old Boys nugalėjo Futboliuką ir taip pat įsitvirtino pirmoje lentelės dalyje.

Sužaistų B diviziono 11 turo rungtynių rezultatai: Granitas Senjorai 1:2 Ataka, Anykščiai 3:0 Skaidiškės, Imperialas 1:0 FKS Ukmergė B, Tėvynės Sąjunga 1:3 Viltis B, Navigatoriai Old Boys 2:0 Futboliukas.

Žvelgiant į C diviziono turo rezultatus, ten į akį per daug nekrenta niekas – sensacijų ture nenutiko, tačiau porą rezultatų galima išskirti kaip staigmenas.

Pirma – Olandų lygiosios su Ozo tapyrais 2:2. Dar didesne staigmena šį faktą daro tai, kad sužaidus 20 minučių Olandai dar pirmavo 2:0, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje ir antro pradžioje praleisti įvarčiai leido vieniems iš lyderių namo pasiimti tik tašką.

Kadangi tiesioginiai konkurentai (Medžiai 2 ir Ketera) taškų nebarstė, Olandų situacija nebėra tokia gera, kokia galėjo būti čia paėmus pergalę.

Medžių antroji komanda po pirmos sezono nesėkmės klaidų nekartojo ir po apylygės kovos sunkiai pranoko Pressą, tuo tarpu Ketera irgi neturėjo prabangos lengvam pasivaikščiojimui, tačiau vieno įvarčio skirtumu nugalėjo Vova Juniors.

Antra iš minėtų staigmenų galima pavadinti tai, kad Reaktyvas ir Viesulas išsiskyrė lygiosiomis. Tiesa, staigmena čia gal mažesnė nei prieš tai išskirtame mače, tačiau vis tiek, Viesulas neslepia noro pakovoti dėl medalių, o Reaktyvas įprastai save randa antroje lentelės pusėje.

Tiesa, netrūko čia ir geltonų, ir raudonų kortelių, tad gerai, kad ir šią dvikovą buvo pasirinkta pafilmuoti ir visus įvykius pateikti viešai. Tad kviečiame stebėti ir vertinti epizodus, nutikusiose tose rungtynėse.

Nors dar liko pora nesužaistų pirmo rato mačų, situacija čia ganėtinai nekomplikuota – Medžiai 2 bėga link pirmos vietos, juos gaudyti bando Olandai su Ketera, tačiau iš apačios dar paslapčia tykoja ir A komanda-Margiris B bei Ozo tapyrai, kurie lauks kitų kluptelėjimų, bandys imti pergales patys ir galbūt dar įsitrauks į tą kovą dėl medalių.

Visi C diviziono 11 turo rezultatai: Pressas 1:2 Medžiai 2, Vova Juniors 1:2 Ketera, A komanda-Margiris B 2:0 Top Kickers-Koloro, Ozo tapyrai 2:2 Olandai, Reaktyvas 1:1 Viesulas.

D divizione įvyko ketverios iš penkerių numatytų turo rungtynių, o FK Vilnius Spark Energy su Sviediniu pasiaiškins jau rugpjūčio pradžioje, iš esmės artėjant antrojo rato kovoms.

Sviedinys į tą kovą eis žinodamas, kad pergalės atveju vėl taps vienvaldžio turnyro lyderiu. Centrinėje turo akistatoje, tarp viršutines vietas užimančių komandų, FC Malanka 3:0 sutriuškino Trivartį ir bent jau iki to laiko pakilo į pirmą vietą.

Nepadėjo Trivarčiui nei pagrindinis puolėjas, nei gausi sudėtis, tiesiog tądien varžovai buvo geresni ir turbūt kad nieko daugiau nepadarysi.

Prie lyderių ramiai įsitrinti galėjo ir Molėtai, tačiau jie sulaukė kiek netikėto smūgio, išvykoje 0:2 nusileidę Nemenčinei B. Gal ir rungtynių laikas (pirmadienio vakaras) nebuvo pats patogiausias išvykai, tačiau čia jau nieko nepakeisi – taškų nėra, pirmojo trejetuko – kol kas, irgi.

Likusiuose dviejuose mačuose laimėtojų persvaros buvo daugiau nei akivaidžios – Vėtra 5:1 sudorojo Arpą, o Baltoji Vokė nepaliko jokių vilčių ir absoliutų čempionato autsaiderį ADS Auto sutaršė net 7:0. Menka čia staigmena, bet penkis laimėtojų įvarčius mušė rezultatyviausias lygos žaidėjas Vladyslavas Podberezskij.

Sužaistų D diviziono 11 turo rungtynių rezultatai: FC Malanka 3:0 Trivartis, ADS Auto 0:7 Baltoji Vokė, Vėtra 5:1 Arpas, Nemenčinė B 2:0 Molėtai.