SFL savaitė: paaiškėję paskutiniai prizininkai A ir B grupėse Visos

Praėjusią savaitę finišavo SFL A ir B divizionų kovos, po kurių galutinai paaiškėjo abiejų grupių galutinės rikiuotės. Sensacijų užfiksuota nebuvo, viskas finišavo taip, kaip ir buvo galima tikėtis. Tradiciškai apie viską – Betsafe SFL savaitės apžvalgoje.

Tiesa, prieš pradedant apžvalgą, norime visus sekmadienį pakviesti į Senvagės stadioną, kur rungtynėmis dėl SFL taurės bus oficialiai nuleista viso sezono uždanga.

Dėl trofėjaus susikaus Geležinis Vilkas ir Granitas B, o rungtynių pradžia – 15.30 val., tad kviečiame visus atvykti ir pasimėgauti atkaklia kova dėl trofėjaus.

Tuo tarpu šios savaitės apžvalgoje mes apžvelgsime tik tai, kas praėjusią savaitę vyko A ir B divizionų rungtynėse, o bendra visų keturių divizionų sezonų apžvalga jus pasieks kitą savaitę.

A grupėje jau prieš šį turą oficialiai paaiškėjo, kad naujaisiais trofėjaus savininkais tapo Geležinis Vilkas – jie savo sezoną ir užbaigė anksčiau, nes jų mačas su Futbolo Broliais neįvyko dėl jau visiems žinomų prižasčių.

Tuo tarpu didžiausia intriga buvo dėl to, kas užims antrą bei trečią vietas – dėl jų tiesiogiai tarpisavyje susikovė Lentvaris ir Granitas B.

Lentvariui šioje vietoje būtų pakakę ir lygiųjų, tačiau jie įrodė, kad ne dėl lygiųjų kautis jie tada į BFA areną atvyko – Naujosios Vilnios komanda buvo nugalėta 2:0, tokiu būdu užsitikrinant antrą vietą lentelėje.

Savo ruožtu praėjusių metų nugalėtojai Granitas B šiemet turėjo tenkintis trečia pozicija, tačiau nedaug trūko iki to, kad apskritai būtų likta be medalių – jiems šioje vietoje kiek padėjo Top Kickers, kurie atėmė taškus iš Ave.Ko. futbolininkų – rungtynės ten baigėsi 1:1.

Jei Kalvelių komanda būtų radusi pergalingą įvartį, jis juos bent jau kuriam laikui būtų pakėlęs iki podiumo vietų.

Tiesa, šioje vietoje reikia pabrėžti, jog Lentvario ir Granito B komandos jau žinojo, kad Ave.Ko. savo rungtynių nelaimėjo, o tai galėjo ir nuimti bent šiokią tokią įtampą ypatingai nuo buvusių čempionų.

Paskutiniame ture iš paskutinės vietos iššoko Navigatoriai Old Boys – jie 3:2 palaužė Gariūnų pasipriešinimą ir tokiu būdu aplenkė iškart du varžovus – Katastrofą bei jau kurį laiką nebežaidžiančius Futbolo Brolius.

Katastrofa paskutiniame savo ture 1:4 nusileido Kaišiadorims-Baltams, kurie dėka puikaus antrojo rato pakilo iki šeštos vietos, tuo tarpu Aktas savo banguotą sezoną pabaigė 7 vietoje, paskutiniame ture net 8:0 pasismaginę su Visinčia.

Visi A diviziono 22 turo rezultatai: Kaišiadorys-Baltai 4:1 Katastrofa, Gariūnai 2:3 Navigatoriai Old Boys, Ave.Ko. 1:1 Top Kickers, Aktas 8:0 Visinčia, Futbolo Broliai 0:3 Geležinis Vilkas (be žaidimo), Granitas B 0:2 Lentvaris.

Keliamės į B divizioną, o čia intriga iš esmės buvo viena – Euforija ar Imperialas užims trečią vietą. Ir galų gale nuskilo Euforijai. Na, žodis „nuskilo“ šiuo atveju nėra iki galo teisingas, nes jiems buvo reikalinga pasiimti pergalę ir tą pergalę jie pasiėmė įspūdinga maniera – savo stadione net 9:1 sutraiškę Viesulą ir taip garantavę sau B diviziono bronzą.

Visgi pagarbos verti ir Imperialas – jie savo rungtynių metu jau žinojo, kad medaliai šiemet jiems nuplaukė, tačiau nepaisant to sugebėjo lauko futbolo sezoną užbaigti pakilia nata 1:0 nugaling laimėtojų taurę jau anksčiau užsitikrinusią Nemenčinę, kuriai tai buvo viso labo antras pralaimėjimas per visą čempionatą.

Bent kažkiek pozityvesniu akordu sezoną užbaigė ir sunkius metus turėjęs Futboliukas – jau prie kurį laiką paaiškėjus, kad iš paskutinės vietos jie jau nepakils, paskutiniame ture jie vis tiek tarsi sugebėjo mobilizuotis ir atimti taškus iš Pabradės Modulio – rungtynės čia baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tiesa, pakalbėjome apie bronzinę intrigą, tačiau ne ką mažiau jos buvo ir lentelės apačioje, kur vyko arši kova dėl išlikimo.

Jei Futboliuko situacija buvo aiški jau kurį laiką, tai kitos komandos vietomis lentelės apačioje keitėsi kone po kiekvieno turo.

Sunkiai finišavo Viltis B-MTG – jie per paskutines ketverias sezono rungtynes paėmė viso labo vieną tašką ir, savo pačių nelaimei, nusileido iki 10 turnyro lentelės pozicijos ir, žvelgiant į įstatus, turėtų kristi į C divizioną. Tuo jų kritimu pasirūpino Tėvynės Sąjunga, kuri apskritai sužaidė nuostabią sezono pabaigą – laimėjo šešerias iš paskutinių septynerių rungtynių ir taip ne tik kad išlipo iš apatinio trejeto, tačiau ir finišavo septintoje pozicijoje.

Paskutinėje akistatoje TS 4:2 nugalėjo būtent Viltį-MTG, o čia tradiciškai žibėjo komandos ir viso diviziono žvaigždė Lukas Vaičiūnas.

Trys įvarčiai, vienas rezultatyus perdavimas ir visiškos lyderio savybės, kurios apskritai jam sezoną leido užbaigti su 44 (!) įvačiais bei 8 rezultatyviais perdavimais.

Svarbi kova dėl išsigelbėjimo vyko ir Medžių dublerių bei Vienų Vartų rungtynėse, kur iš esmės taip pat buvo aiškinamasi dėl tiesioginio „kelialapio“ į C divizioną.

Jis, bent jau rezultatų prasme, atiteko Medžiams B, kurie VV ekipai nusileido 3:4 ir taip finišavo 11 pozicijoje.

O štai VV paskutinėje sezono stadijoje taip pat suėmė save į rankas, laimėjo šešis sykius per paskutinius 11 sezono mačų ir taip išlaikė vietą B grupėje ir kitam sezonui.

Visi B diviziono 22 turo rezultatai: Medžiai 2 3:4 Vieni Vartai, Granitas Senjorai 2:2 Skaidiškės, Euforija 9:1 Viesulas, Viltis B-MTG 2:4 Tėvynės Sąjunga, Imperialas 1:0 Nemenčinė, Futboliukas 1:1 Modulis.

Kaip ir minėjome – platesnė viso sezono apžvalga jūsų laukia kitą savaitę, o pabaigai – paskutinis priminimas.

Sekmadienis, spalio 31 diena, 15.30 val. Senvagės stadione – Geležinio Vilko ir Granito B komandų dvikova dėl SFL taurės. Būkite stadione ir palaikykite savo mėgstamas komandas!