SFL savaitė: sudėlioti čempioniški akcentai A ir B divizionuose Visos

Praėjusią savaitę abiejuose dar aktyviuose SFL divizionuose pagaliau paaiškėjo čempionai – likus vienam turui, A diviziono laimėtojais tapo Geležinis Vilkas, o B – Nemenčinės futbolininkai.

Pasibaigus sezonui jums pateiksime ir jau pasibaigusių C ir D divizionų sezono batalijų apžvalgas, o šiandien jūsų dėmesiui – tradicinė Betsafe SFL savaitės apžvalga iš A ir B grupių.

A divizione su nugalėtojų titulu galima sveikinti Geležinį Vilką – jie centrinėje turo dvikovoje savo aikštėje 3:1 nugalėjo Ave.Ko. futbolininkus ir taip išlaikė dviejų taškų persvarą prieš antroje vietoje esantį Lentvarį (kuris, beje, netikėtai lengvai net 8:1 sudorojo Gariūnus).

Likęs turas ir dviejų taškų persvara įprastomis sąlygomis dar negarantuotų titulo, tačiau situacija tokia, kad paskutiniame ture Vilkams liko rungtynės su Futbolo Broliais, kurie jau kurį laiką čempionate nebedalyvauja. O tai reiškia technine pergale iškovotus tris taškus ir ramiai sau jau šią savaitę garantuotus aukso medalius.

Tuo tarpu minėti Ave.Ko. futbolininkai po pralaimėjimo smuktelėjo iki ketvirtos pozicijos, mat juos aplenkė čempionų titulą jau oficialiai praradęs Granitas B, kuris paskutinėse turo rungtynėse be didesnių bėdų 5:1 sutaršė Katastrofą.

Prieš paskutinį turą lentelės viršuje situacija tokia – Vilkai jau ruošiasi SFL taurės finalui ir švenčia A diviziono auksą, o štai Lentvaris ir Granitas centrinėje turo kovoje susikaus dėl sidabro medalių. Lentvariui pakanka lygiųjų, tuo tarpu Naujosios Vilnios komandai yra privaloma pergalė.

Negana to, jei Granitas B pralaimėtų arba sužaistų lygiosiomis, o Ave.Ko. nugalėtų Top Kickers futbolininkus, Kalvelių komanda pašoktų iki trečios pozicijos, o Naujosios Vilnios ekipa liktų su mediniais medaliais.

Labai, labai teorines galimybes iškovoti bronzą dar turi ir Top Kickers, tačiau jos tiek teorinės, kad klausimas, kiek verta ties jomis plėstis. Jei jie paskutiniame ture didžiuliu skirtumu nugali Ave.Ko., o Granitas B didžiuliu skirtumu pralaimi Lentvariui, TK dar gali pakilti iki trečios vietos, tačiau čia viską jau lemtų įvarčių santykis, kuris šiuo metu net 17 vienetų yra geresnis pas Naujosios Vilnios komandą.

Visi A diviziono 21 turo rezultatai: Lentvaris 8:1 Gariūnai, Visinčia 0:3 Kaišiadorys-Baltai (be žaidimo), Geležinis Vilkas 3:1 Ave.Ko., Top Kickers 4:3 Aktas, Navigatoriai Old Boys 3:0 Futbolo Broliai (be žaidimo), Katastrofa 1:5 Granitas B.

B divizione laimėtojų vardus sau pagaliau garantavo Nemenčinės ekipa. Jau kelis sykius galėjusi tai padaryti, Nemenčinė oficialiai nugalėtojais tapo likus vienam turui – tam jiems pakako 2:0 savo stadione nugalėti Futboliuko ekipą, kuri, jau kuris laikas aišku, sezoną baigs paskutinėje pozicijoje.

Nugalėtojų komandai abu auksinius įvarčius įmušė Daniel Guleckij, pasižymėjęs po sykį abiejuose kėliniuose.

Jau anksčiau antrą vietą sau garantavęs Modulis savo stadione 3:5 nusileido Granito Senjorams, o štai didžiausia intriga čia – ir vėl dėl trečios vietos.

Prieš šį turą Imperialas buvo peršokęs Euforiją ir vėl tarsi kontroliavo situaciją ir buvo savo situacijos kalviais, bet dabar vėl viskas pasikeitė.

Imperialas pametė taškus, 1:1 sužaisdamas su Viesulu, o to tik ir laukė Euforija, kuri savo mače, emocingame susitikime dviem įvarčiais mačo pabaigoje 2:1 nugalėjo Vienus Vartus.

Dabar Euforija jau vėl yra trečia, Imperialą lenkia vienu tašku ir bronzą užsitikrinti gali jau šį šeštadienį, jei savo stadione nugalės tą patį jau minėtą Viesulą, kuris aname ture jai šiek tiek padėjo.

Viesulas jau spėjo pasipiktinti rungtynių laiku (mačas startuos 12 valandą), tačiau galima neabejoti, jog jie bandys dar sykį įnešti sumaišties į kovą dėl apdovanojimų.

Tuo tarpu Imperialui liko akistata su sau jau garantavusia nugalėtojų titulą Nemenčine.Rungtynių metu Imperialas jau žinos, ar jiems dar verta draskytis dėl trečios vietos, o tai galimai padarys įtaką ir jų nusiteikimui.

Tik Imperialas ir Euforija ir pretenduoja į trečią vietą – Skaidiškės po praėjusio savaitgalio iš tų lenktynių iškrito nepaisant to, kad 4:0 nugalėjo Vilties B-MTG komandą. Nuo trečios vietos Skaidiškes dabar skiria keturi taškai, tad apdovanojimų ambicijas reiks perkelti į kitus metus.

Sezono pabaigoje rimtų pagyrų verta ir Tėvynės Sąjungos komanda – ji dabar jau yra laimėjusi penkis mačus iš pastarųjų šešių ir gana ramiai atsispyrė nuo dugno ir, tikėtina, išsaugos sau vietą B divizione ir kitiems metams.

Šį kartą TS 3:1 nugalėjo Medžių dublerius, o visus tris įvarčius laimėtojams pelnė Lukas Vaičiūnas.

Per minėtą šešerių rungtynių atkarpą jis iš viso pelnė net 18 įvarčių, o bendrai šiame sezone jis jų turi jau 41 ir galima neabejoti, jog būtent jis taps rezultatyviausiu diviziono žaidėju – artimiausią persekiotoją likus vienam mačui jis lenkia jau devyniais smūgiais.

Visi B diviziono 21 turo rezultatai: Nemenčinė 2:0 Futboliukas, Skaidiškės 4:0 Viltis B-MTG, Modulis 3:5 Granitas Senjorai, Euforija 2:1 Vieni Vartai, Tėvynės Sąjunga 3:1 Medžiai 2, Viesulas 1:1 Imperialas.