Select II lyga: Nemenčinė finišavo antra Visos

Penktadienį Vilniaus Regiono Futbolo Sąjungos organizuojamos futsalo Select II pirmenybės baigėsi. Baigėsi, nesužaidus paskutinio mačo. Trečią vietą jau užsitikrinusi ir niekur nei kilt, nei krist negalėjusi VGTU-Vilkų komanda nesusirinko į rungtynes su Delfinais ir jai buvo užskaitytas pralaimėjimas 0:5. O Delfinai turnyro lentelėje aplenkė savo principinius konkurentus iš tos pačios vasaros futbolo komandos – Trakus.

Bet iki tol vyko dvejos svarbesnės rungtynės. Tos, kuriose dalyvavo į antrą vietą pretendavusi Nemenčinė.

Pastarajai komandai pavyko įveikti ir Olimpiją-Alvorą, ir Delfinus ir iškovoti diviziono sidabrą, aplenkus tuos pačius Vilkus.

Mačas su Olimpija nemenčiniečiams toli gražu nebuvo lengvas, pirmaudavo tai viena, tai kita komanda, o tris įvarčius, po kurių rezultatas tapo 9:6, Nemenčinė įmušė paskutinėmis jo minutėmis.

Visai kitokios rungtynės buvo su Delfinais. Per jas Nemenčinė sutriuškino varžovus 12:2, neleidę jiems nė pagalvoti apie galimybę laimėti.

Olimpijai Dmitrijus Aschabovas įmušė 5, Delfinams – 6 įvarčius ir tapo rezultatyviausiu Select II futbolininku, viso pasižymėjusiu 27 kartus ir vienu įvarčiu aplenkusiu Geležinio Vilko įvarčių meistrą Edgarą Aršauską.

„Taip, savo laiku aš meškerę užmečiau, sakydamas, kad mus tenkins 1-4 vietos. Tiesiai nepasiskelbėme, kad kovosime dėl pirmosios. Bet iš tiesų tikėjomės jos ir rinkomės dėl jos, - po sezono atvirai prabilo Nemenčinės komandos vadovas Gediminas Janavičius. – Visi, išskyrus Karo Akademijos trenerį, mus šiek tiek nurašė – mes nebuvome rimtai pasistiprinę po ankstesnio sezono. Tiesiog turėjom šiek tiek daugiau lygiaverčių keitimų.

Jau sakiau ir sakysiu, kad pralaimėjimą pirmenybėse lėmė prarasti taškai per rungtynes su Trakų jaunimu.

Užtat pasistengėme, kad mūsų žaidėjas taptų rezultatyviausiu divizione. Taip, tikrai stengėmės, kad taip įvyktų, žaidėme daugiausia per jį ir pasiekėm savo tikslą paskutinėse rungtynėse. Mes per jas turėjome du tikslus: įveikti varžovus ir padaryti D. Aschabovą geriausiu snaiperiu.

Prieš tai su Olimpija buvo nelengva. Bet laimėjome. Ir ne vieno įvarčio skirtumu, didesniu.

Dar kuo galiu pasidžiaugti, kad tarpusavio rungtynėse su pagrindiniais varžovais Maccabi, VGTU - mūsų rezultatai geresni. Vadinasi mes jiems žaidimu nenusileidom.“