Skelbiama registracija į SFL Cup 7x7 žiemos turnyrą Visos

Skelbiama registracija į 2022/23 m. sezono SFL 7x7 Cup turnyrą!
Registracija vykdoma el.paštu paulius@sfl.lt , o registruotis galima iki lapkričio mėn. 1 d. Registruojantis būtina nurodyti komandos pavadinimą ir vadovo kontaktus (el.paštas ir mob. nr.)
✅ Turnyro vykdymo vieta, laikas ir terminai:
Turnyrą planuojama vykdyti trijose arenose - Sportima, BFA ir Pilaitės arenose. Žaidimo laikai skirtingose arenose bus skirtingi, tačiau rungtynės vyks tik sekmadieniais laikotarpyje nuo 11:00 iki 19:00 val.
Turnyro pradžia numatyta š.m. gruodžio mėn 4 d., o per Kalėdų laikotarpį (gruodžio mėn. 25 ir sausio mėn. 1 d.) varžybų vykdoma nebus. Daugiau jokių kitų pertraukų turnyre nėra numatyta ir turnyrą užbaigti planuojame 2023 m. kovo mėn pradžioje.
✅ Turnyro formatas ir dalyviai:
Pagal susiklosčiusias turnyro tradicijas nėra jokių apribojimų žaidėjų registracijai ir turnyre gali dalyvauti visi žaidėjai. Komandos galės registruoti ne daugiau kaip po 35 žaidėjus.
Planuojama, kad bus sudaryti penki divizionai - A, B, C, D ir E po 12 komandų kiekviename divizione. Komandos tarpusavyje sužais po du kartus (dviejų ratų sistema ir kiekviena komanda sužais ne mažiau kaip po 22 rungtynes).
Jeigu bus daugiau norinčių dalyvauti komandų, tai turnyro organizatoriai svarstys visas įmanomas galimybes jas priimti, bet taip pat pasilieka sau teisę daryti dalyvaujančių komandų atranką pagal komandų registracijos į turnyrą laiką, finansinių įsipareigojimų vykdymą (užtikrinimą), susirinkimo į rungtynes tvarkingumą, komandos (turnyro) tradicijas, motyvaciją, komandų veiklos tęstinumą ir kitas svarbias aplinkybes.
Divizionai bus suformuoti remiantis sportiniu principu pagal 2021/22 m. sezono rezultatus, o taip pat turnyro organizatoriai, esant galimybėms ir laisvoms vietoms formuojant divizionus, pasilieka sau teisę dalyvius paskirstyti savo nuožiūra, atsižvelgiant į dalyvaujančių komandų pajėgumą.
✅ Turnyro startinis mokestis bus patikslintas, kai paaiškės dalyvaujančių komandų skaičius, tačiau jau dabar žinoma, kad arenų nuomos kainos ženkliai pasikeitė, todėl jis tikrai bus didesnis negu 2021/22 m sezone ir preliminariais paskaičiavimais gali būti apie 1100 eur.
 
Papildomos informacijos galite teirautis el paštu paulius@sfl.lt arba telefonu 8-655-43774 darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 val.
 
SFL informacija